Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Sobota 12. prosince 2009 ve 22:42® jájá
jájá

osprey> Já původně taky myslel, že je okolo nás hejno (stádo) delfínů, ale těm by tu bylo moc zima. bylo to za polárním kruhem.

Sobota 12. prosince 2009 ve 22:41® jájá
jájá

Sander> O kousek vedle a jsi v černým. Ploutev už máš, jen urči čí je.

Sobota 12. prosince 2009 ve 22:40® osprey
osprey

jájá> Kytovec. Jenom je otázka, zda se pod tou ploutvičkou skrývá metráková sviňucha nebo jiný zástupce delfínů, nebo je tam pár tun v podobě plejtváka malého.

Sázím na delfína.

Sobota 12. prosince 2009 ve 22:40® Prutos
Prutos

Sander> Kéž by denně :-) Kéž by aspoň každej týden…

Sobota 12. prosince 2009 ve 22:38® Sander
Sander

jájá > potapěč s maketou hřbetní ploutve žraloka.

Sobota 12. prosince 2009 ve 22:37® jájá
jájá

byl jsem v 2008 v Norsku a cvaknul jsem tohle. Co to je?

foto/diskuze/vseobecna/2009/th-img29512.jpg
Sobota 12. prosince 2009 ve 22:34® osprey
osprey

Ano, je to candát. Tohle už je extrémní zkreslení. Když je ta ryba blíž k hladině, je to někdy pěkné.

Prutos: Ahoj. Tenhle byl hodně lehký, neměl ani kilo:-)

Sobota 12. prosince 2009 ve 22:29® Sander
Sander

Prutos > moc lehký pro Tebe, kerej je vídá denně :-)

Sobota 12. prosince 2009 ve 22:28® jájá
jájá

osprey> Teď mi to snad cvaklo. Je to candát.

Sobota 12. prosince 2009 ve 22:26® Prutos
Prutos

osprey> moc lehký :-)

Sobota 12. prosince 2009 ve 22:23® osprey
osprey

Ještě chvilku. Ta voda je lepší než nějaký grafický filtr:-)

Sander> Odešlo to. Jdi se pokochat.

Sobota 12. prosince 2009 ve 22:19® jájá
jájá

osprey> Ježdík, nebo trumen

Sobota 12. prosince 2009 ve 22:12® Sander
Sander

Robur > raci neježí ostnaté hřbetní ploutve.

Sobota 12. prosince 2009 ve 22:12® osprey
osprey

Robur> Ne, je to ryba. Deformovaná vlněním hladiny.

Sander: Dostaneš za chvíli mail se zajímavou přílohou.

Sobota 12. prosince 2009 ve 22:07® Robur
Robur

rak?

Sobota 12. prosince 2009 ve 22:04® osprey
osprey

Dám vám sem hádanku. Prohraboval jsem fotky a našel toto:

foto/diskuze/vseobecna/2009/th-img29511.jpg
Sobota 12. prosince 2009 ve 20:38® Sander
Sander

osprey > právě v tom střídání teplot byla doposud ta nevyzpytatelnost. Kdyby teď v prosinci napadl sníh a vydržel až do března, bylo by to až moc přímočaré, fádní, pro globální oteplování tak netipické. :-)

Sobota 12. prosince 2009 ve 20:12® osprey
osprey

Sander> Třeba proto, že současné rozbordelené počasí je pořád nevyzpytatelnější.

Sobota 12. prosince 2009 ve 20:05® Sander
Sander

BigMike > uvidíme jak dlouho to ochlazení vydrží, poslední zimy byly spíše ve znamení střídání mrazů s přijatelnými teplotami, nevím proč by měla být tato zima něčím jiná.

Sobota 12. prosince 2009 v 19:56® osprey
osprey

Robur: Radši obnovit. Z toho mála, co tu máme, se snad ani mazat nedá.

Sobota 12. prosince 2009 v 19:56® BigMike

Asi se všichní někde baví a nebo v koutku postí na svátky aby jim více chutnalo!:)) Já večer střízlivý a nepřežraný usnul před 23. vstával ve 2, do 14:00 se vozil na vlaku, přesto ještě zaběhl okouknout vodu (Luž.jde nahoru:(),teď tady sedím, motá se to se mnou, ale usnout nemohu, pořádné ryby tady také nikdo nenafotil, vidím to na pozvolný konec sezóny! Možná ještě zítra s vlascem, pletenka už asi nedostane v mrazu šanci.

Sobota 12. prosince 2009 v 19:55® petrcech
petrcech

Ahoj

Sobota 12. prosince 2009 v 19:51® Jak.novi
Jak.novi

Zdar lidi :-)

Sobota 12. prosince 2009 v 19:46® Robur
Robur

nebo obnovím?

Sobota 12. prosince 2009 v 19:46® Robur
Robur

tak já něco smažu, ne? :-)

Sobota 12. prosince 2009 v 19:43® spike
spike

Sander> no právě to mě zaráží:)

Sobota 12. prosince 2009 v 19:38® Sander
Sander

Faktem je, že tři příspěvky za den nejsou zrovna terno.

Tento příspěvek byl editován 12.12.2009 18:42:39 uživatelem Sander.
Sobota 12. prosince 2009 v 19:19® spike
spike

Venku kosa a na chytej je prázdno

Sobota 12. prosince 2009 v 16:53® spike
spike

BlueShark> :-D

Sobota 12. prosince 2009 v 16:06® BlueShark
BlueShark

To já včera vydloubl asi 7 piv na večírku, whisku a vodku (což je podprůměr) a asi 3kg žrádla. Nic moc pocit v práci, radši bych umřel teď, ale co by jste si počali beze mě.

Snad jen to co jsem dotáhl domů když to končilo prý berte, až se to nevyhodí. V krabičkách kus prasate, krevety, pstruzi, kuřata a kus humra :-)) Alespoň něco, nepočítám kolik jsem tam toho sežral :-)) Takže ryby jsem deset dní nechytal, ale i tak si je vychutnal, pstruha jsem snad nikdy neměl, vlastně jednou jako malej, ale ňamka :-)