Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Sobota 12. prosince 2009 ve 3:25® Jak.novi
-
Dobrou všem i když tady vlastně už nikdo není.

- Sobota 12. prosince 2009 v 1:01® HaD
-
Raf> OK. Jsem tam kdyžtak i zítra celý den. I Bona

- Pátek 11. prosince 2009 ve 22:39® Jak.novi
-
osprey> Myslím že jsem to viděl prodávat na aukru.
Tento příspěvek byl editován 11.12.2009 21:39:34 uživatelem Jak.novi. - Pátek 11. prosince 2009 ve 22:35® osprey
-
Jak.novi> Nejen na úhoře.
Ale jak vidíš, i na početné pytlácké komunitě se dá něco vydělat. Dneska už jsou lidi líní krást mamině šňůru na prádlo. Koupí si to už pěkně navázané.
- Pátek 11. prosince 2009 ve 22:30® Jak.novi
-
njesek> Jo, to jsou šňůry na úhoře. To samé jsi mohl vidět ve Zlatých úhořích.
- Pátek 11. prosince 2009 ve 22:16® njesek
-
v nějakým obchodě na netu jsem viděl v nabídce šňůry s 20 háčkama,kde byla drobným písmem poznámka,není povoleno na svazových vodách,ale můj názor je ten,že pokud to někdo chce,tak to naváže
- Pátek 11. prosince 2009 ve 21:59® džigit
-
jájá> firma bude zřejmě slušnej oddíl
Tento příspěvek byl editován 11.12.2009 21:01:06 uživatelem džigit.
Hračky dětem kontrolujem,ale zbraně a zakázané prostředky jsou volně
na trhu :-/ - Pátek 11. prosince 2009 v 19:31® osprey
-
Sander> Mě ji zatím nikdo nepůjčil. Ale jako student VŠ jsem v rámci výzkumů pomáhal lovit do vrší. Nebudu to tady ale radši rozvádět.
jájá> Dokonce když mě chytíš, jak ji vytahuju, tak budu tvrdit, že jsem to našel a ani nevím, co to je.
To chce počkat, až ji pytlák vytáhne, vysype úlovek, uloží ho a znova tu vrš nastraží. A pokud možno to natáčet. Kdyby za to byla pokuta 20 000,– a porybný měl 50% provizi, vyplatilo by se mu tam dva dny ležet…
Některé komerční rybářské organizace už ale kamery a přístroje pro noční vidění s úspěchem používají.
- Pátek 11. prosince 2009 v 19:25® Sander
-
jájá > za půl hodiny cviku a první ukázky na louce jsem to celkem ovládal. Není to těžké.
- Pátek 11. prosince 2009 v 19:11® jájá
-
Tak zrovna lov do vrhačky bych chtěl někdy vidět. nejde mi vůbec o plný mrazák, ale jak je těžké onu síť hodit. Jinak s tím dokazováním to bude asi opravdu těžké. Leda ho chytit za ruku a to je skoro nemožné.
- Pátek 11. prosince 2009 v 19:06® osprey
-
jájá> Samozřejmě na svazovce je to pytlačení v každém případě. Ale ono se počítá s tím, že u nás je těžké někoho chytit. Prodá se to a budoucího majitele vůbec nebude lehké z pytlačení usvědčit. Divil by ses třeba, kolik je mezi prostým lidem vrhaček (sítí).
- Pátek 11. prosince 2009 v 19:05® jájá
-
přímo to najdeš na http://www.los-cormoran.cz/…icky-382.php
- Pátek 11. prosince 2009 v 19:03® jájá
-
Prodává to celkem velká firma a mě to nějak zarazilo, tak jsem se chtěl podělit .
- Pátek 11. prosince 2009 v 18:59® osprey
-
jájá> A hele vrš. To někdo dovezl a pokouší se to u nás nabízet na trhu s rybářským náčiním?
- Pátek 11. prosince 2009 v 18:53® jájá
-
Teď jsem našel zajímavou věc. Běžně prodejný doplněk pro rybařinu, který zákon zakazuje.Cena je pouhých 120 korun. Už vidím nějakého mladého klučinu jak přijde o noty díky neznalosti zákona.

- Pátek 11. prosince 2009 v 18:38® Piranha
-
inspo> To bych ti musel poslat moje video
)Neboj zase se neco casem najde
- Pátek 11. prosince 2009 v 17:51® Raf
-
HaD> Davide, buď prosim tak hodnej a pošli munici poštou (Mojmírova 11, Praha 4). Na barrandovské výsluní se nedostanu. Dneska budu dlouho pracovat a zítra se celý den bavim sportem. Díky.
- Pátek 11. prosince 2009 ve 14:48® Robur
-
¨Bigmik, kdy velké kulaté VIC, tak na to lze reagovat jedině: Co NIC si přát, že?

- Pátek 11. prosince 2009 ve 13:32® sus1
-
Zdravim Jezinku.

- Pátek 11. prosince 2009 ve 13:30® sus1
-
inspo> A kolik už jich vyšlo a ještě vyjde.

- Pátek 11. prosince 2009 ve 12:51® inspo
-
BlueShark> No asi bys nevěřil kolik volů je na VŠ. Třeba já.
Tento příspěvek byl editován 11.12.2009 11:51:56 uživatelem inspo.
- Pátek 11. prosince 2009 v 11:12® BlueShark
-
inspo: Na VŠ už je to Darwinova evoluce druhů, tam už se dostane (většinou dobře vzdělaný člověk)

Bohužel vše roste z rodiny a výchovy, takže stěžování a konzultace s rodiči nikam nevede, jak kdy…

- Pátek 11. prosince 2009 v 10:41® inspo
-
Piranha> Super video. Nemáš v záloze ještě Feeder 4?

- Pátek 11. prosince 2009 v 10:40® inspo
-
Sander> Tak to je hnus. Ještě že na te VŠ už mají lidi většinou rozum. Učit na základce to je o o život.
- Pátek 11. prosince 2009 v 9:35® Piranha
-
Sander> to muselo bejt jedine z Robutovy tridy
) ale ze by si nechal rikat ucitelka? - Pátek 11. prosince 2009 v 7:53® HaD
-
Raf> Bafff
chceš poslat oplatky?
nebo se pro ně stavit? Jsem dnes a zítra celej den v Pha,
U Šalamounky… - Pátek 11. prosince 2009 v 0:48® Raf
-
Robur> Fórum si zřejmě mazal v dobré víře. A došlo ti, že to nebylo uděláno zrovna citlivě. Souhlasím s tím, že tam nic převratného napsáno nebylo (včetně mojí krátké reakce). Přesto doufám, že se to podobným způsobem nebude opakovat. Jinak bych musel komentovat „zásadnost“ některých tebou živených fór
Tento příspěvek byl editován 10.12.2009 23:49:08 uživatelem Raf.
- Čtvrtek 10. prosince 2009 ve 23:35® hecht
-
osprey> Zahrnu tam raději jenom nás candátodřeváky od Blanice.Takhle už se dělit nemuší, naopak má nahráno na roky dopředu

- Čtvrtek 10. prosince 2009 ve 22:27® Jak.novi
-
osprey> Taky znám takovýho co si na učitele všechno dovolí, a tak dostal jednou facku a hned si rodiče stěžovali řediteli školy.
- Čtvrtek 10. prosince 2009 ve 22:02® BigMike
-
Co je na tom divného? Je to stejné jako s vydrama, kormoránama, norkama, volavkama, strakama, sojkama, káňatama atd. – vše se hájí, nic nemůžeš, přirozeného nepřítele nemají tak co s tím? Navzájem se nesežerou, zbývá jen to trpět a skřípat zubama. Něco takového by si dřív nedovolil ani ten největší magor – pokud by nedostal přes držku už ve škole, byli i rodiče tak realističtí a zkažení „komunistickou“ poslušností a morálkou, že by ho zadupali doma do země! Teď se nosí „demokracie“, ale plete se to s anarchií!!! Kde nejsou odpovídající tresty, smrdí to do budoucna vždy průserem!!! Viz naši „Brazilci“, kteří jsou se všemi těmi sociálními dávkami, byty za hubičku nebo neplacení nájmů a pod.v ČR nejdiskriminovanější z celé EU., viz tresty za recidivu, vraždy, znásilnění atd.atd. Pořád čekám pořádnou vlnu TSUNAMI, která to tu spláchne všechno a půjdeme v jiných dimenzích do jiných rozměrů:) Jen se bojím toho, aby to tam nebylo ještě horší – pořád si tady, na rozdíl od třeba Čečny atd. můžeme pískat.))))
