Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Čtvrtek 10. prosince 2009 ve 22:00® osprey
-
Sander> A ty mu oficiálně nemůžeš ani vynadat… Kdybys viděl ty různé metodiky, pokyny a podobné věci, nevěděl bys, zda se smát, čí brečet.
Musím ale říct, že jsem se několikrát zachoval i dost neoficiálně.
- Čtvrtek 10. prosince 2009 ve 21:39® Sander
-
BigMike > docela mě fascinuje, že tohle může dojít tak daleko.
- Čtvrtek 10. prosince 2009 ve 21:32® BigMike
-
Jo, když tohle dělá v 6. třídě a nedostane po držce, je jen zaděláno na pěkný průser v pozdějším věku! Když to bude jen materiální průser a ne fyzický na cizí účet, bude to překvapení! Takovýho parchanta bych pro výstrahu ukřižoval na vratech školy – jinak se školství nepohne kupředu a bude jen couvat a couvat a hrbit se před takovými „žáky“ a metráky vyplňovaných kolonek, formulářů, hodnocení atd.
- Čtvrtek 10. prosince 2009 ve 21:21® Sander
-
osprey > zrovna čtu autentické zápisky sboru pedagogů, kteří zaznamenávali chování a vyjadřování žáka šesté třídy základní školy. Nevěřím vlastním očím.
Zum Beispiel:
Učitelka: „píšeme cvičení“, reakce žáka: „Hovno!“
Chodil po třídě a naznačoval, že spolužáky ušpiní barvou. Reakce po napomenutí: „Nepíčuj!“
Při hodině přes zákaz poškodil nalezenou láhev pití a obsahem pak polil učitelský stůl s napsanými vysvědčeními…
Poslech zvířecích zvuků. „Jé, to je můj bratr.“
Síla!
- Čtvrtek 10. prosince 2009 ve 20:03® osprey
-
Robur> Pokud se ti podařilo odstranit fórum, jehož zmizení bylo zaregistrováno během několika hodin, asi to nebyl ideální tah.
Mám pocit, že si ten luxus určité duplicitnosti můžeme dovolit. Ostatně člověk, kterému vyhledavač najde dvě diskuze o „čtyřiadvacítce“, u nás stráví víc času, což nám v podstatě vyhovuje.
Zatím tu nepozoruju nějakou enormní míru chaosu.A pokud se nám podaří trochu to tu rozjet, bude těch paralelních vláken přibývat, což nemusí být na škodu.
- Čtvrtek 10. prosince 2009 v 19:49® Robur
-
to je zásadní
- Čtvrtek 10. prosince 2009 v 19:11® Sander
-
Robur > otázkou je, co se dá považovat za zásadní. V případě odpovědi na zadanou otázku je zásadní jakákoliv odpověď, bo to je cílem toho fóra

- Čtvrtek 10. prosince 2009 v 18:54® Robur
-
sander, už to Cepíno napravil, myslel jsem na to, ale zapomněl, páč jsem musel dělat něco důležitějšího, každopádně zakladatelům jsem psal osobku. Každopádně tam nic zásdního nebylo, ale taky by se mně to nelíbilo.
- Čtvrtek 10. prosince 2009 v 17:17® spike
-
Piranha>
a nebo spouštění člunu
- Čtvrtek 10. prosince 2009 v 17:12® Piranha
-
spike>
) jj jak tam žehlil s nim vid 
- Čtvrtek 10. prosince 2009 v 17:07® spike
-
Ten ty pruty nějak rád láme. Nejlepší byla akce s elektromotorem.
- Čtvrtek 10. prosince 2009 v 16:30® Jak.novi
-
Piranha> Tak a je to venku

- Čtvrtek 10. prosince 2009 v 16:04® Piranha
-
UKÁZKA NOVÉHO DVD Z EDICE CHYTREJ.CZ FEEDER 3 S MÍROU HORÁČKEM, ANEB CO TOMU PŘEDCHÁZELO.
Osprey>Míro ja proste musel
) - Čtvrtek 10. prosince 2009 v 15:21® Sander
-
Robur > když už zkoušíš takhle rafinované vyfikundace s fóry, neměl by jsi přicházet o jejich obsah. A jestli tam někde je, tak je tam tak blbě, že ho nikdo nevidí či nemůže najít. Udělej to trochu více demokraticky smýšlejícímu uživateli a už ho tady víckrát neuvidíš, což není zrovna cílem tohoto serveru.
- Čtvrtek 10. prosince 2009 ve 12:17® Robur
-
CeP> se dívám, že máš dobrého advokáta, že už jsi venku
- Čtvrtek 10. prosince 2009 ve 12:16® Robur
-
Rafe, rafinovaně jsem ho ukryl a obnovil jiné fórum o nonstopu, kde už je asi 70 konetářů a přidal tam odkaz na další podobná témata. Podívej např. na Chytání ryb…24 hodin
- Čtvrtek 10. prosince 2009 v 0:17® CeP
-
Robur> holomku!

- Čtvrtek 10. prosince 2009 v 0:07® Raf
-
Kam zmizelo toto fórum? http://www.chytej.cz/…ani-nonstop/
- Středa 9. prosince 2009 ve 23:25® cormoran
-
BlueShark> Ti dám starožitností. Není to tak dlouho, co na něj v TV tahali na moři žraloky

- Středa 9. prosince 2009 ve 21:09® osprey
-
hecht: Pokud do kolonky „tamty“, zahrneš třeba bratry Rozsypalovy, bude se muset Péťa do konce roku přinejmenším rozdvojit

- Středa 9. prosince 2009 ve 21:07® Sander
-
hecht > pochopil jsem význam věty: „Hlad je zlej!“
- Středa 9. prosince 2009 ve 20:54® hecht
-
Sander> Hamty, hamty, ať mám candátů víc než taty.
- Středa 9. prosince 2009 v 18:57® 1Mara
-
Sander> ty smajlíky tam nemám zbytečně
),já mám letost taky dva + jeden z jara na nesvazovce 
- Středa 9. prosince 2009 v 15:53® Fugas
-
Sander> bouračky nebrat, to je fakt hnus… Tady u nás od rána krouží vrtulník, všude benga, předpokládám že zdrhnul z Bytízu nějakej šikovnej mukl. Snad mě cestou z práce nepřepadne
Tento příspěvek byl editován 9.12.2009 14:57:06 uživatelem Fugas.
.A nebo něco nacvičujou. - Středa 9. prosince 2009 v 15:38® spike
-
BlueShark> ten prut má 25cm složený:)
- Středa 9. prosince 2009 v 15:19® Sander
-
Fugas > bílý nebylo a darovanýmu koni jsem na zuby nekoukal. Od té bouračky co jsme včera večer viděli na půl cesty do ČB jsem ani neměl chuť. Do prvního kousnutí…
1Mara > zmasil, a vůbec mi to nedělalo problémy. Už je to celá třetí ryba zapsaná do úlovkáče za tento rok, vážně bych se nad takovou masařinou měl zamyslet. Asi pozvu na véču ještě jednoho, abysme to spolu probrali.
- Středa 9. prosince 2009 ve 14:43® BlueShark
-
Osprey: Jak krásně napsané

Cormorán: Jinak ten prut z doby ledový je fakt parádní
Tento příspěvek byl editován 9.12.2009 13:43:53 uživatelem BlueShark.
Tos vzal kde? Ses mi nikdy nepochlubil
Sic to vypadá jako zmenšená
pumpa na vodu, ale dřímá v tom starožitnost a hodně dobrý 
- Středa 9. prosince 2009 v 10:20® osprey
-
1Mara> Ne, jen ho koupe ve víně a dívá se, jaký je to úchvatný pohled, když hladinu Frankovky čeří ostnatá plotev

- Středa 9. prosince 2009 v 10:13® 1Mara
-
Sander> tys ho zmasil jó ? i ty masařko
)
- Středa 9. prosince 2009 v 9:00® Fugas
-
Sander> k candátovi to chce sklenku bílého
. Ale pokud jde o mě klidně bych ho spláchnul pivem!
