Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Sobota 5. prosince 2009 ve 14:27® BlueShark
-
Osprey: Máš nějaké zkušenosti s lovem tloušťů na mrtvou? Docela zajímavé a mě to zajímá, ale proč by Ti kapitální třeba nebaštili jinak. Jestli to není tajné, jinak osobkou

- Sobota 5. prosince 2009 ve 12:12® Jak.novi
-
Mega-Fish> HaD točí celej rok např. v Britské kolumbii, na Maledivách atd. A za to klobouk dolů.
- Sobota 5. prosince 2009 v 10:42® Mega-Fish
-
HAD> To za rok natočit 3 dvd dá asi hodně velkou práci a času co.
- Pátek 4. prosince 2009 ve 23:37® Jak.novi
-
HaD> Nemáš zač
Tento příspěvek byl editován 4.12.2009 22:39:45 uživatelem Jak.novi.
Tvrdím jen pravdu 
- Pátek 4. prosince 2009 ve 23:23® Libor
-
HaD> kamera je věda viď? no jo, ostaně jako všechno.
- Pátek 4. prosince 2009 ve 23:19® HaD
-
mega-fish, jak.novi: díky, dávali jsme si záležet

- Pátek 4. prosince 2009 ve 22:37® osprey
-
Sander> Doufání je krásné. Přijedu, pokecáme, třeba něco chytnem a vyfotíme.
- Pátek 4. prosince 2009 ve 22:20® Sander
-
osprey > ok. Voda je perfektní, čistá, ledová, bez listí a je jí málo. Když vsadíme na klasickou kartu, může to být žehlírna těch cílových…kdybych nebyl línej, mohl bych tento výrok něčím podložit. Takhle můžem jen doufat

- Pátek 4. prosince 2009 ve 21:06® Jak.novi
-
Mega-Fish> Jojo, všechny tři DVD jsou boží

- Pátek 4. prosince 2009 ve 20:02® osprey
-
Sander: Poud ti to bude vhod, příští týden bych našel nějaký volný večer pro společný program. Nějaké ty tlouště na mrtvou rybku plus to, co přijde navrch.
- Pátek 4. prosince 2009 v 19:13® Mega-Fish
-
Tak už mám DVD dírky,laponsko a fakt bomba nejleší je to laponsko krásná ryba na začátek a na konec taky.Snad SE tam taky jednou podívám.
Už zbívá jen koupit Norsko.
- Pátek 4. prosince 2009 v 16:27® Sander
-
Fugas > jedeme. Víc v osobce.
- Pátek 4. prosince 2009 v 16:04® Fugas
-
Sander> čau, jedete na ten Orlas?
- Pátek 4. prosince 2009 v 15:20® Sander
-
Tak, a dneska na ty mníky vyrazím. Zatím jen tak zlehka, na nový flek (kde chytím pravděpodobně howno), aby mi ty výřady hned nestouply do hlavy

- Pátek 4. prosince 2009 ve 14:49® adam
-
inspo> no na mnikach byva zima
- Pátek 4. prosince 2009 ve 14:48® adam
-
hura na mníky

- Pátek 4. prosince 2009 ve 12:54® inspo
-
Já i o mníčkovi i o úhořích. Tyto ryby mě zanechávají chladným.

- Pátek 4. prosince 2009 ve 12:47® Tommy
-
Libor>Aj ja

- Pátek 4. prosince 2009 v 10:58® Libor
-
Alov> o mníčkovi já taky..
- Pátek 4. prosince 2009 v 10:18® Alov
-
Libor> Cca 30 kousků. Zmasen jeden pro manželku 80 cm.Na začátku července šli jak blázni. A pak už nic
Já si zas můžu nechat zdát o mníčkovi 
- Pátek 4. prosince 2009 v 6:36® spike
-
Jak.novi> já mám 3 ale 2 kolem 30

- Pátek 4. prosince 2009 v 1:37® Jak.novi
-
Libor> Ne z výlovu.
Ale Ospreyovi nějak letos chybí. Já
mám letos jen jednu 
- Pátek 4. prosince 2009 v 1:11® Libor
-
Jak.novi> parmu z výlovu viď

- Pátek 4. prosince 2009 v 1:07® Jak.novi
-
osprey> Hady by si mněl. Ještě tu parmu a bude
Tento příspěvek byl editován 4.12.2009 00:07:58 uživatelem Jak.novi.
- Čtvrtek 3. prosince 2009 ve 22:24® osprey
-
Já mám toliko dva hady z výlovu. Jelikož to byl z mé strany jediný pokus nějakou hadici dostat, mohu být v podstatě spokojen
Tento příspěvek byl editován 3.12.2009 21:25:00 uživatelem osprey.
- Čtvrtek 3. prosince 2009 ve 21:15® Sander
-
skwor > deset není hodně, to jsem žehlívával za večer
Ovšem letos to bylo velice slabé. - Čtvrtek 3. prosince 2009 ve 21:01® Char
-
sgt.mooody> mám Kongr Impuls 2,40m 5–18g na vláčení asi třetí sezonu a nemohu si stěžovat, dost jsem si na něj zvikl a nedám bez něj ani ránu.
- Čtvrtek 3. prosince 2009 v 19:32® zlomiljsemprut
-
Libor> Jednoho na gumu.

- Čtvrtek 3. prosince 2009 v 18:50® skwor
-
Libor> Hodně, deset určitě. Přes 60 čísel jsem nešel. Všechno malé ryby chycené na jaře náhodou na picker nebo feeder na červy.
- Čtvrtek 3. prosince 2009 v 18:47® Jak.novi
-
Libor> Já 4ks. Jeden na palvku, dva na feeder a ten poslední na mrtvou rybku na položenou. Letos to bylo nějaký slabý.
