Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Úterý 1. prosince 2009 ve 22:05® osprey
-
hecht> Doporučoval jsem mu 270 cm do 25 g. Podle obrázku mám dojem, že mě poslechl.
Aktuálně BigMike není přihlášený, tak abys nemusel čekat na odpověď.
- Úterý 1. prosince 2009 ve 22:01® hecht
-
BigMike> Co to je za gramáž a délku ta Tvá Destinka ???
- Úterý 1. prosince 2009 ve 21:33® BigMike
-
Já se za to nestydím i když na odiv to také moc nedávám – že ryby nejen chytám, ale když je jo jedlá, tak i beru a žeru:) A ta moje domácí grupa taktéž. Kéž by jim chutnali kapři, cejni a plotice – už jim pomalu smrdí rybinou i štika, holotě!
- Úterý 1. prosince 2009 ve 21:29® osprey
-
BigMike> Pranýřovat tě nebudu. Já tuhle rybu už dlouho neolízl, takže za sebe taky neručím.

- Úterý 1. prosince 2009 ve 21:27® BigMike
-
Ospey: znáš mě – na domácí vodě aj lucioperca -vánoce se blíží a rodina má hlad:)))
- Úterý 1. prosince 2009 v 19:58® osprey
-
BigMike> Gratulace. Zářez má jen Destinka nebo i majitel psích zubů?
- Úterý 1. prosince 2009 v 19:22® BigMike
-
Díky. Měl „jen“ 55cm, ale počítá se! Odpoledne v dešti s otcem 3,5 hod. bez záběru na tutových místech:((
HaD: no, ani nepamatuji kdy jsem něco napsal:))V hlavě je toho dost, ale nějak se nemohu dokopat. Doma není nějak nálada a ČD není pohřebka.)) Kancl je kancl:)))
- Úterý 1. prosince 2009 v 18:09® golden carp
-
Jak.novi> já sem chtal napolozěnou a nic a potom jsem zkousel přívlač a prislo tech pár okounů
- Úterý 1. prosince 2009 v 17:43® petrcech
-
BigMike:pěknej candoš
- Úterý 1. prosince 2009 v 15:45® HaD
-
BigMike: pěknej zářez
Míváš ještě někdy „psavou“? - Úterý 1. prosince 2009 ve 13:59® sus1
-
osprey> Jen blbni,stačí že tady strašíš ty???!!ještě enka??!

- Úterý 1. prosince 2009 ve 13:07® Libor
-
BigMike > paráda
- Úterý 1. prosince 2009 v 1:30® Jak.novi
-
osprey>

- Úterý 1. prosince 2009 v 0:38® osprey
-
Jo, pánové, je to boj. Kdyby to bylo na mě, strašila by ta N-ka ještě za deset let

- Úterý 1. prosince 2009 v 0:28® Jak.novi
-
Nka jsou už OK

- Pondělí 30. listopadu 2009 ve 23:47® Jak.novi
-
sus1> Bohužel mám stejný problém.
- Pondělí 30. listopadu 2009 ve 23:09® sus1
-
Mě už tady z toho klepne.Tet sem se přihlásil a všecko,ale úplně všecko zelený enka.

- Pondělí 30. listopadu 2009 ve 21:54® Jak.novi
-
golden carp- možná takovej blbej dotaz, ale jak jsi mohl chytit pár okounů, když jsi neměl ani jeden záběr
. Takže trochu blbě napsáno, že 
- Pondělí 30. listopadu 2009 ve 21:38® HaD
-
Migel_cz> Zkus přímo Normark
- Pondělí 30. listopadu 2009 ve 21:17@ Migel_cz
-
poradí mi kde sehnat displej na sonar Humminbird matrix? Děkuji za jakoli pomoc.
- Pondělí 30. listopadu 2009 ve 21:14® Beer.Beda
-
kubas> Oni za nic nemůžou.Rasismus to je prevít.
- Pondělí 30. listopadu 2009 ve 21:14® Tommy
-
Beer.Beda> No,když to máš rád takhle
Tak to pak jo
- Pondělí 30. listopadu 2009 ve 21:01® kubas
-
Beer.Beda> to víš oni chudáci by možná ani nechtěli, ale když oni vlastně nemaj na vybranou, když nedostávaj skoro žádný příspěvky a nikdo jim nechce dát práci

- Pondělí 30. listopadu 2009 ve 20:57® Beer.Beda
-
kubas> To máš pravdu.Tam je jich. Tommy> To možná je, ale nejsem zvyklí jezdit takovými „uličkami lásky“ s tou obludou.
- Pondělí 30. listopadu 2009 ve 20:51® Tommy
-
Beer.Beda> Co to kecáš
Brno je tisíckrát přehlednější než
Praha 
- Pondělí 30. listopadu 2009 ve 20:49® kubas
-
Beer.Beda> štěstí že ti ho nevykradli nepřizpůsobivý

- Pondělí 30. listopadu 2009 ve 20:48® Beer.Beda
-
Libor> To je taková ta díra obehnaná plotem, aby tam nikdo nespadl, ale já tam prostě musel.

- Pondělí 30. listopadu 2009 ve 20:46® Libor
-
Beer.Beda> kde to je Brno?
- Pondělí 30. listopadu 2009 ve 20:36® Beer.Beda
-
Tak jsem byl dnes s kamionem v Brně.Ulice Cejl (v bývalé pekárně nebo kerýho čerta)no prostě otřes.Brňáci, měli byste se stydět.Projel jsem 3 zákazy než sem se tam dostal.No hnus.Za tohle ať vám ryby neberou.
Tento příspěvek byl editován 30.11.2009 19:37:39 uživatelem Beer.Beda.
- Neděle 29. listopadu 2009 ve 21:09® golden carp
-
rozumim tak se omlouvam se to spletl
