Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Sobota 28. listopadu 2009 ve 20:42® Sander
Sander

Beer.Beda > ten vagón? Jasně, rychlá jako blesk.

Sobota 28. listopadu 2009 ve 20:41® Beer.Beda
Beer.Beda

Sander> Ve Z lovu to je šumavská střela??

Sobota 28. listopadu 2009 ve 20:22® Jak.novi
Jak.novi

Robur> :-D

Sobota 28. listopadu 2009 ve 20:17® Robur
Robur

jak novi, našel doma zrcadlo:-D

Sobota 28. listopadu 2009 ve 20:00® Jak.novi
Jak.novi

sus1> Kdopak tě naštval :-)

Sobota 28. listopadu 2009 ve 20:00® Jak.novi
Jak.novi

spike> Já bych šel taky radši na brigádu, než se válet doma s chřipkou.

Sobota 28. listopadu 2009 v 19:58® spike
spike

Jak.novi> já proti poviné brigádě nic nemám celkově mě to tam bavilo.

Sobota 28. listopadu 2009 v 19:57® osprey
osprey

sus1> Nevím o tom. Myslím, že tu takovou vymoženost nemáme.

Sobota 28. listopadu 2009 v 19:50® sus1

Nechá se někde nastavit ignorace uživatel

Sobota 28. listopadu 2009 v 19:47® osprey
osprey

malej.uzasnak> Komunikuje se slovy. Nic ve zlém, ale pokud sis všiml, už jsem ti ty smajlíky začal mazat. Nedělám to rád, ale potíže s tím nemám.

Zkus svoje myšlenky napsat celé. Napomáhá to rozvoji osobnosti.

Sobota 28. listopadu 2009 v 19:38® malej.uzasnak

Jak.novi> :-93;

Sobota 28. listopadu 2009 v 19:32® Jak.novi
Jak.novi

spike> To ti nezávidím. To já mám chřipajznu.

Sobota 28. listopadu 2009 v 19:30® spike
spike

Jak.novi> já dnes taky ne byl jsem na poviné brigádě.

Sobota 28. listopadu 2009 v 19:30® Jak.novi
Jak.novi

spike> Mě nebrali, já na rybách nebyl.

Sobota 28. listopadu 2009 v 19:28® spike
spike

Jak.novi> já zkusím až zítra jestli budou brat

Tento příspěvek byl editován 28.11.2009 18:28:38 uživatelem spike.
Sobota 28. listopadu 2009 v 19:04® Jak.novi
Jak.novi

malej.uzasnak> Ty si se neptal jestli brali kapři, ale ryby a ryba je i ouklej, tak nekecej úžasňáku. A všechny vody nejsou stejný, tak když nebrali tobě, mohli mě.

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:51® Sander
Sander

malej.uzasnak > mně kapři nebrali, přitom jsem muškařil na pstruhové vodě, divný. Asi nenasadili.

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:47® malej.uzasnak

Sander> ja se ptal jestli nekomu brali kapri

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:45® malej.uzasnak

Robur> neco tam je

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:38® Robur
Robur

malej.uzasnak> vyplň si kartu, nevím ským mluvím a nerad bych byl sprostý na dítě:-)

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:37® Sander
Sander

malej.uzasnak > v tom případě nemohly brát nikomu.

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:28® malej.uzasnak

brali nekomu dneska ryby protoze sem dneska byl na Doubrave 7 a ani popotáhnutí

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:21® spike
spike

Dejwík2504> a 4C:-D

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:17® skwor
skwor

Sander> Pche! Limity nevedu :-)

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:15® Dejwík2504
Dejwík2504

spike> šak s vyjímkou Moravy 4A ;-)

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:14® Sander
Sander

skwor > pomalu kamaráde, počet mrtvol za den je stále limitován dvěma kusy. Nechápu, když se do igelitky vejdou i čtyři.

Tento příspěvek byl editován 28.11.2009 17:14:58 uživatelem Sander.
Sobota 28. listopadu 2009 v 18:14® spike
spike

Dejwík2504> a morava 4A je v hodoíne

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:13® Dejwík2504
Dejwík2504

spike> pouze u Moravy 4A v Hodoníně je maximální míra kapra, jinde v Hodoníně ne (podle BP)

Tento příspěvek byl editován 28.11.2009 17:13:56 uživatelem Dejwík2504.
Sobota 28. listopadu 2009 v 18:11® skwor
skwor

Sander> Dobře. Zítra tak tři 25+ klepnu. Vánoce za rohem a okounů je mi líto.

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:10® malej.uzasnak
:-O