Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:08® Dejwík2504
Dejwík2504

Prutos> o.k ,Moravský ryb. svaz má míru kapra 45cm maximální zavedenou nemá s vyjímkou některých revírů

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:07® Sander
Sander

Kazan > naprosto přesně. Od příštího roku má RS povinnost nosit s sebou spolu s odznakem a legitimací také pánvičku o níže uvedeném průměru, jako velikostní mustr.

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:07® malej.uzasnak

dik vsem

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:07® spike
spike

Dejwík2504> na to jsi přišel kde? Hodonín ji má:-d

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:06® Sander
Sander

skwor > ne, vše je bráno od základního průměru 25cm.

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:06® Kazan

Sander> takže jestli jsem to správně pochopil, míra se řídí dle vnitřního průměru pánve v kuchňské lince uložené :-D

Tento příspěvek byl editován 28.11.2009 17:06:43 uživatelem Kazan.
Sobota 28. listopadu 2009 v 18:05® Prutos
Prutos

Dejwík2504> no dobře, ale pak to nesmíš vydávat za všeobecnou pravdu. Vyznělo to tak.

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:04® skwor
skwor

Sander> Velikost pánvičky roli nehraje?

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:04® Dejwík2504
Dejwík2504

Dejwík2504> kolem Bzence a Veselí je, ale Hodonín ji už nemá

Tento příspěvek byl editován 28.11.2009 17:04:33 uživatelem Dejwík2504.
Sobota 28. listopadu 2009 v 18:03® Kazan

malej.uzasnak> zákonná míra podle prováděcí vyhlášky 197/2004 je u kapra 35cm. Zbytek jsou úpravy v krajích organizacích atd.

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:02® Dejwík2504
Dejwík2504

Prutos> u některých revírů ne, ale na revírech kam chodíme je max. 70cm

Sobota 28. listopadu 2009 v 18:02® Sander
Sander

Kapr nemá míru, wolové. Ten se bere pouze podle velikosti filetů, zpravidla už je na pánvičku použitelný prasečkin od 32,4cm.

Sobota 28. listopadu 2009 v 17:59® Prutos
Prutos

Dejwík2504>

spike> Nemáte pravdu ani jeden. Horní míra ještě v platnosti není. Jen někde místně.

Sobota 28. listopadu 2009 v 17:56® Dejwík2504
Dejwík2504

malej.uzasnak> někde jsem viděl i 35cm ale Moravský rybářský svaz má míru kapra min. – 45cm a max. – 70cm jak píše spike

Tento příspěvek byl editován 28.11.2009 16:59:24 uživatelem Dejwík2504.
Sobota 28. listopadu 2009 v 17:55® Prutos
Prutos

malej.uzasnak> Buď máš jeden starý, nebo každý pro jiný svaz. Pravda může a nemusí být oboje. Stejně by ses měl ještě podívat na popis revíru, tam někdy bývají míry pro konkrétní revír upravené.

Sobota 28. listopadu 2009 v 17:55® Robur
Robur

za 1. se merkni na datum vydání řádu, 2/ každý region má různá pravidla, která ještě mohou upřesňovat nějaké místní dodatky, což je v soupiusu revírů. Takže se ti nedá odpovědět.

Sobota 28. listopadu 2009 v 17:43® malej.uzasnak

Prutos> ale já mislel treba tu nejmensí jenomze mam 2 r řády v jednom pisou 40 a v druhym 38

Tento příspěvek byl editován 28.11.2009 16:44:29 uživatelem malej.uzasnak.
Sobota 28. listopadu 2009 v 17:38® Prutos
Prutos

malej.uzasnak> To je vtip? Kolik je ti? Psát umíš, tak bys mohl vědět, že míry ryb najdeš v rybářském řádu (bližších podmínkách). Je to na různých vodách, různých svazech, různé. Není univerzální odpověď.

Sobota 28. listopadu 2009 v 17:37® spike
spike

malej.uzasnak> nevím jak v čechách al u nás 45–70cm

Sobota 28. listopadu 2009 v 17:35® malej.uzasnak

asi neví

Sobota 28. listopadu 2009 v 17:31® malej.uzasnak

ví nekdo jakou má zákonou míru kapr ?

Sobota 28. listopadu 2009 v 17:19® Robur
Robur

tak dneska okruh J. Moravou a ve finále ulovne pytlák, co měl nastraženo 10 prutů na rybky, tak už je nemá. ještě se o tom rozepíšu. Ale napřed dopeču brambůrky a taliány.

Tento příspěvek byl editován 28.11.2009 16:20:16 uživatelem Robur.
Sobota 28. listopadu 2009 ve 14:33® Scanix
Scanix

BlueShark> vyprdni se na skladaci, vyzkousel jsem jich miliony a reknu ti jedno, nej podberak je velky hlinivkovy a pevny…muzes menit delku nasady od od 2 do 4m, pouzitelne pro bezne podebirani, vyske brehy, dlouhy plavackovy prut, atd…je treba zvolit velikost a druh sitky pro male i vetsi ryby, uz bych nemenil…

foto/diskuze/vseobecna/2009/th-img29243.jpg
Sobota 28. listopadu 2009 v 11:11® Sander
Sander

hecht > dneska to bude náročný, mám na hlídání vantaje. Mamča jde s ámoskama dělat věnce, už vidim jak pro ní o půlnoci jedu, kolik sebou bere červenýho…

V kolik?

Sobota 28. listopadu 2009 v 9:25® petrcech
petrcech

spike> Taky gratuluju k první štice, ať se ti podaří nějaká velká.

Sobota 28. listopadu 2009 v 0:23® hecht
hecht

Sander> Ty mladí dneska nic nevydrží :-) Co takhle zítra Alfonz Mucha ??? Orlík zase odložen, tak se budu loučit s pstruhovkou.

Pátek 27. listopadu 2009 ve 23:02® Sander
Sander

Dnes jsem si dal za cíl vydržet chytat aspoň půl hodiny. Jenže mi za dvacet minut vofouklo, tak jsem se na to vysral.

Pátek 27. listopadu 2009 ve 22:54® Libor
Libor

spike> taky gratuluju a přeju ať se Ti podaří 70+

osprey> já se těmi cíly nechávám překvapit – vyhodnucuju je zpětně, ale zatím se žádná sláva nekoná :-)

Pátek 27. listopadu 2009 ve 22:44® spike
spike

osprey> :-) já jsem si dal do této sezony někdy na konci srpna 3 cíle tzv. předsevzetí…ulovit parmu,tlouště nad 30cm na přívlač a štiku. Parmu jsem chytl hned za 14 dní, tlouště na dyji a štika byla taky zdolána

Tento příspěvek byl editován 27.11.2009 21:44:32 uživatelem spike.
Pátek 27. listopadu 2009 ve 22:42® osprey
osprey

spike> Já už nemám žádné cíle. Je to tak mnohem lepší. :-)