Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 21:28® osprey
-
spike> Běloploutvý má bílé ploutve (no – světlé). Ale jen ty dole. Jinak flekatý ocas. A pak má daleko delší vousky a pod hlavou je bez šupin
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 21:24® spike
-
osprey> měl jsem na mysli jaký je rozdíl mezi těma hrouzkama?
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 21:16® osprey
-
Spike: Podle čeho jsem to poznal? Podle té fotky. KOukal jsem se na ni mnohem déle než na tu rybu. Ta byla v řece sotva foťák párkrát cvaknul. Vlastně jsem ji ani pořádně neviděl. Jen mi to přišlo, že je to takovej fotogenickej hrouzek…
skwor: Nedoporučuju to zkoušet, měl jsem v tom prstě díru skrz.
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 21:14® ladamaj
-
spike>dík už jsem se lek že mám zaseklí stránky ale deto na nerv prohlížet každou stránku u každé diskuze co je nového.-(
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 21:07® petrcech
-
Nevíte kde koupit rukavice winstoper foldower? Potřeboval bych je teď na zimu a nikde je nemůžu sehnat. Děkuji
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 21:07® spike
-
ladamaj> tím se ted nezabívej mě to dělá od včerejška ale už se pracuje na odstranění problému
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 21:06® skwor
-
osprey> To jsem zatím nezkoušel (a jak čtu, tak ani nebudu
) - Úterý 24. listopadu 2009 ve 21:05® ladamaj
-
Vážení mám problém v diskuzi mě naskakují příspěvky které jsem už dávno četl bohužel nevím proč už to takto pracuje od včerejška předem děkuji za pomoc.
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 20:37® spike
-
osprey> tak to gratuluji podle čeho jsi to poznal?
Tento příspěvek byl editován 24.11.2009 19:37:19 uživatelem spike. - Úterý 24. listopadu 2009 ve 20:33® HaDová
-
osprey> sháněl tě dnes TORO
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 20:31® filip111
-
Dodo> krásná ryba
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 20:28® Prutos
-
osprey> Dodatečně blahopřeji. Přeci jen ten výlet nebyl tak plonkovní jak se zdálo.
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 20:18® osprey
-
Zpráva pro uklidnění veřejnosti – včera jsem se bavil s programátorem a o potížích nejenže ví, ale s nimi i bojuje.
Protože je to něco jako hledání jehly v kupce sena, bude mu to asi chvilku trvat. Děkuje za pochopení.
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 20:16® osprey
-
skwor: Mě udělal tloušťák před dvaceti lety do prstu větší díru. Hrozně mě tenkrát zajímalo, kde přesně má ty požerákový zuby…

- Úterý 24. listopadu 2009 v 19:58® Dodo
-
proutnik> Na popa.
Tento příspěvek byl editován 24.11.2009 19:09:19 administrátorem osprey.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Úterý 24. listopadu 2009 v 19:11® dam
-
skwor> to se může stát kdykoliv
do Prahy se zatím nechystám,
spíš budu v Brně, to je pro mě už tradicí - Úterý 24. listopadu 2009 v 17:07® Libor
-
Robur> ani o rybí polévce
- Úterý 24. listopadu 2009 v 16:42® Robur
-
jak fór, nikdy nežertuji, ani o mozkodlabákovi ani o rybí chřipce
- Úterý 24. listopadu 2009 v 16:40® proutnik
-
Dodo> nedhernej !!!! na co prisel ??
Tento příspěvek byl editován 24.11.2009 19:09:04 administrátorem osprey.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Úterý 24. listopadu 2009 v 16:26® Sander
-
adam > neřeš to, nic co by se specializovalo na pojídání mozků nástražních rybek nebylo myslím dosud popsáno. Třeba jsi tu rybku poškodil při náhozu, to je běžná věc.
- Úterý 24. listopadu 2009 v 16:10® Jak.novi
-
Ted mi dorazila nova dvd. vsechny tri, tak je jdu zkouknout
Tento příspěvek byl editován 24.11.2009 15:11:08 uživatelem Jak.novi.
- Úterý 24. listopadu 2009 v 16:10® Jak.novi
-
adam> To byl for

- Úterý 24. listopadu 2009 v 16:10® cormoran
-
Dodo> Čumím jako blázen, že takový ryby ještě existujou, opravdu výstavní kousek…
- Úterý 24. listopadu 2009 v 16:06® adam
-
jakej m ozkodlabak??? rybycka byla ve vode asi 40min…a uz ji sezral mozek,co je to za parazita a jek je to velky a jak to vypada?
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 13:45® Jak.novi
-
adam> Je to ten mozkodlabák. Jak napsal robur. Je to takovej malej parazit, žijící u vás na Slovensku.
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 13:40® adam
-
myslel jsem ze se dockam nake inteligentnejsi odpovedi.. trebay je to jen tady na dunaji naky druh zabijacke moskopoziraci pijavicorak
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 12:32® Jak.novi
-
Tomik> Už se to tady řešilo. Děje se to všem.
- Úterý 24. listopadu 2009 ve 12:22® Tomik
-
Nějak mi blbne chytej, všechny N-ka mám zelený a v diskuzích se mi vůbec neobjevují nové reakce. Děje se to u všech, nebo je problém někde mezi počítačem a židlí?:) dík…
- Úterý 24. listopadu 2009 v 11:09® skwor
-
dam> Čudličky mají svoje výhody. Tohle Ti tloušť neudělá
http://chytej.cz/…img26997.jpg
Mimochodem, nebudeš se vyskytovat na nějaké pražské výstavě? - Úterý 24. listopadu 2009 v 9:58® 1Mara
-
sus1> Téééž se vypařím , aby mi tady geng nezastřelil .
