Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Úterý 24. listopadu 2009 v 9:50® 1Mara
-
Nó tady to je jako už v otázce selskýho rozumu
) - Úterý 24. listopadu 2009 v 9:44® dam
-
sus1> ahááá, to už je ale dávno…dnes už jen čudličky, zítra snad bude chvilka a vyrazím pocuchat rybkám ploutvičky

- Úterý 24. listopadu 2009 v 7:00® sus1
-
Sander> Za to může osprey.
Na někoho to musim svést.
ba ne,sere mě to,co tebe a jak si napsal v úvodu.dyž to nedje chvilku,je
to jasný,ale tohle je problem od začátku,že to blbne. - Pondělí 23. listopadu 2009 ve 22:26® Sander
-
sus1 > ty jsi dneska zase v ráži. Fakt si dej tu pauzu.
- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 21:59® sus1
-
osprey> …a na Sandera si zapoměl,ten to tady začal.Nemáš stejnej metr.

- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 21:52® sus1
-
osprey> regulus se taky dovolává u adminů,tak mu taky napiš,jako mě.

- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 21:42® sus1
- Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.


- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 21:37® sus1
-
Sander> Co si nepamatuju,tak si ukládam a pak se jen kouknu a sem v obraze.

- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 21:34® Sander
-
sus1 > to je jen rok, to si určitě pamatuje.
- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 21:33® sus1
-
dam> Už sem tě ho tady ukazoval,pře koncem lonského roku.
Tento příspěvek byl editován 23.11.2009 20:36:29 uživatelem sus1.
ten kalendář.
- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 21:28® Sander
-
dam > to bude určitě Kajmaňáckej. Dneska jsem se ale v práci moc neohřál, takže Ti to nepotvrdím. Ještě jsem neotočil list.
- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 21:26® dam
-
sus1> tak to ho budeš mít asi dost zkaženej
proboha, kdo mě kam zase nacpal? :-/ - Pondělí 23. listopadu 2009 ve 21:24® sus1
-
Pauza.

- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 21:23® sus1
-
osprey> Asi jo.
a nebo takovej neexistuje. - Pondělí 23. listopadu 2009 ve 21:19® osprey
-
sus1: Dělám těch smajlíků málo, že to vypadá, jako bych to všechno bral smrtelně vážně?

- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 21:09® sus1
-
dam> Tenhle tejden se na tebe dívam v kalendáři.

- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 21:06® sus1
-
Sander> Jo ,je.
dam nákej čas pauzu. - Pondělí 23. listopadu 2009 ve 20:58® sus1
-
osprey> Myslim si,že já nejsem jedinej,kdo se tady něčeho dovolává.Podívej se na moje dovolávání v diskuzi u adminů,kolikrát jsem něco chtěl a pak napiš,že já se něčeho pořád dovolávám.
Já sem se divil,ale ze srandy,kapišto.
Tento příspěvek byl editován 23.11.2009 20:03:12 uživatelem sus1.
pořád ještě nerozeznáš,kdy je to myšleno ze srandy.
Já vim,že se tě to nelíbí,když někdo kritizuje,když seš tet ten
zaměstnanec,tak se to vlastně jakoby týká i tebe?,ale s tim musel
počítat,když si do toho šel?!!Až ten server povede někdo jinej,tak budu
zase psát jemu,tak to bohužel je. - Pondělí 23. listopadu 2009 ve 20:49® Libor
-
Sander> všechno bude..
, ale mám podobné pocity. - Pondělí 23. listopadu 2009 ve 20:42® dam
-
Dodo – nádhera, gratuluji…dlouho jste o sobě kucííí nedali vědět, jak se daří

- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 20:40® osprey
-
sus1: Když ty se tu tak pořád něčeho dovoláváš a divíš, že se něco smazalo, tak jsem ti odpověděl poněkud zeširoka.Doufal jsem, že to oceníš.
Mohu se vyjadřovat i v holých větách, případně pouze odpovídat Ano – ne. Stačí říct

- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 20:39® Sander
-
sus1 > Pepo, a není to jedno?
- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 20:38® sus1
-
To je samé Lotyšsko, Rumunsko, Ukrajina a doma děti brečí hladem.

- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 20:36® sus1
-
osprey> sus1: Nemůžu upravovat programovou stránku serveru,…
To sem po tobě nechtěl.Nebo to bylo oznámení??
- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 20:34® sus1
-
Sander> A co???může.
- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 20:34® osprey
-
sus1> A říkám já, že to říkáš
? - Pondělí 23. listopadu 2009 ve 20:33® sus1
-
Kazan> Bohužel,je to tak,tam bez problémů.
- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 20:33® Sander
-
sus1 > tak opatrně, z toho co Míra napsal mi vyplývá, že tě může defakto vymazat úplně celýho

- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 20:33® sus1
-
osprey> A dyt já neřikam,že to máš opravit ty,nebo jo??!!Já vim, co může admin dělat.
- Pondělí 23. listopadu 2009 ve 20:27® osprey
-
sus1: Nemůžu upravovat programovou stránku serveru, ale mazat ano. A nedělej si iluze o adminských pravomocech. Já jsem na tom asi jako ty plus navíc můžu sem tam něco vložit nebo smazat.
