Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Pondělí 16. listopadu 2009 ve 20:40® Tommy
-
Sander> Škoda,tak jsi ji měl trefit kamenem do lebeně,aby se probrala

- Pondělí 16. listopadu 2009 ve 20:38® Sander
-
Tommy > byla na druhém břehu asi 8m široké řeky. Tam bych nedosáhl :o)
- Pondělí 16. listopadu 2009 ve 20:38® Tommy
-
spike> Tipuju,pár facek

- Pondělí 16. listopadu 2009 ve 20:21® spike
-
Sander> a chytla něco?
Tento příspěvek byl editován 16.11.2009 19:24:51 uživatelem spike. - Pondělí 16. listopadu 2009 v 19:28® Sander
-
johanes > byla to kráva, a fotky krav už tu mám. Nevadilo jí nahodit pytlačku 10m ode mne. A že jí to šlo, asi to nedělala poprvé.
- Pondělí 16. listopadu 2009 v 19:23® johanes
-
Sander: Fotky sivenů, tloušťů to nám ukážeš, ale „kozatou vydru“, to si nechá pro sebe :o)
P.S. víš určitě, že v tom podřepu pytlačila? ;o)
- Pondělí 16. listopadu 2009 v 18:50® cercer
-
Vagi: tě ti okuši dostali,nebo jsi ještě zmožen,že nepodáváš hlášení

- Pondělí 16. listopadu 2009 v 17:23® mira.ll
-
Libor> 75cm(je to u prvního fota),pěkně vypasená
Tento příspěvek byl editován 16.11.2009 16:25:37 uživatelem mira.ll.
- Pondělí 16. listopadu 2009 v 16:48® Sander
-
osprey > dnes jsem ti na revíru vyplašil vydru. Kozatou, asi stejně starou jako já, ale drzou jak já ve dvanácti letech. Měl jsem v tom věku bujnou fantazii, ale její argumenty, proč tam v podřepu chytá na pytlačku, mě fakt dostaly

- Pondělí 16. listopadu 2009 v 16:45® Sander
-
Robur > mníky jedině na rohlík.
Jdu ti do SZ napsat jak ho nastražovat.
- Pondělí 16. listopadu 2009 v 16:45® Robur
-
nápad je to dobrý, akorát nesmí bý pokažená mikrovlnka, přece tam nebud házet kus ledu.
- Pondělí 16. listopadu 2009 v 16:42® spike
-
Robur>
to jsou taky nápady a co po návratu domů? - Pondělí 16. listopadu 2009 v 16:40® Robur
-
jj, jakje ten mráz vysušil, tak ještě pustily šťávu
- Pondělí 16. listopadu 2009 v 16:30® spike
-
Robur> to musel byt teda smrad
Tento příspěvek byl editován 16.11.2009 15:30:19 uživatelem spike.
- Pondělí 16. listopadu 2009 v 16:13® Robur
-
Sander, pusť se praocvních pomůcek a napiš, zda je dobré chytat mníky na cáry z rybky, případně vnítřnosti, dík.
- Pondělí 16. listopadu 2009 v 11:01® cormoran
-
BlueShark> Pohoda, aspoň se jim pak můžu věnovat celej pracovní tejden.-)
- Pondělí 16. listopadu 2009 v 9:29® BlueShark
-
Cormoran: Neštvi
Počkej až pro samýho kandáta přijdeš
o práci a budeš v SO a NE ve městě sbírat vajgly
Což Ti samozřejmě nepřeju 
- Neděle 15. listopadu 2009 ve 23:40® hecht
-
Sander> Jo, vypadalo to tam pěkně. Všechno ale člověk stíhat nemůže, snad příště. Na to že jsem vylezl po po horečkách to bylo ještě good

- Neděle 15. listopadu 2009 ve 22:10® Libor
-
skwor> potěšil jsi mě, alespoň mě to mrzí míň

- Neděle 15. listopadu 2009 ve 22:09® skwor
-
Libor> Byl jsem včera a kdybych zůstal doma, udělám líp. Lidí kolem řeky jak před Vánocema v Tescu a ani záběr.
- Neděle 15. listopadu 2009 ve 22:07® Libor
-
skwor> nevsim jsem se, díky
, no a co Ty? byl jsi někde?
kousalo to? - Neděle 15. listopadu 2009 ve 22:06® Dejwík2504
-
osprey> v sobotu jsem se pokoušel vyfotit rybu ve vodě…nic moc, ještě musím hodně roků trénovat



- Neděle 15. listopadu 2009 ve 21:36® cormoran
-
1Mara> Díkes.-)
Libor> V sobotu v devět hodin napsat, že jdeš makat, to už hraničí s vorkoholismem
Ale práce prý šlechtí… - Neděle 15. listopadu 2009 ve 21:25® Sander
-
osprey > děkuji.
- Neděle 15. listopadu 2009 ve 21:02® osprey
-
Sander: Obvykle mažu nerad, ale do tohohle jsem sáhl. Dobrá, vezmu i zbytek.
- Neděle 15. listopadu 2009 ve 21:01® skwor
-
Libor> Podle komentáře nad fotkou tipuju 75cm

- Neděle 15. listopadu 2009 ve 20:25® Sander
-
osprey > Ty jsi to promazával? Nechtěl bys to vzít kompletně? Nemá to tam co dělat a navíc to nedává smysl.
- Neděle 15. listopadu 2009 ve 20:22® Sander
-
hecht > právě pod tou peřejí to byly žně. Já Ti říkal, že tam jsou, tam, pod tím stromem… Byl jsem ale mile překvapen, nečekal jsem jich tam tolik.
Cestou zpět to už bylo horší. Ale co chceš na třikrát prochytaném úseku.
- Neděle 15. listopadu 2009 ve 20:14® osprey
-
Sander: Je třeba ovšem uznat, že jsi argumentoval velmi zdatně.
- Neděle 15. listopadu 2009 ve 20:11® hecht
-
Sander> Blahopřeji k takovému lovu. Já jsem pospíchal na to, abych musel dřepět a konzumovat na oslavě až do večera. Ale co, dušička má pokoj, prut přišel o panenství a nějaká fišle taky byla. Jak se dařilo pod tou peřejí kde jsem skončil ?
Tento příspěvek byl editován 15.11.2009 19:12:47 uživatelem hecht.
