Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 16. listopadu 2009 ve 20:40® Tommy
Tommy

Sander> Škoda,tak jsi ji měl trefit kamenem do lebeně,aby se probrala :-D

Pondělí 16. listopadu 2009 ve 20:38® Sander
Sander

Tommy > byla na druhém břehu asi 8m široké řeky. Tam bych nedosáhl :o)

Pondělí 16. listopadu 2009 ve 20:38® Tommy
Tommy

spike> Tipuju,pár facek :-))

Pondělí 16. listopadu 2009 ve 20:21® spike
spike

Sander> a chytla něco?

Tento příspěvek byl editován 16.11.2009 19:24:51 uživatelem spike.
Pondělí 16. listopadu 2009 v 19:28® Sander
Sander

johanes > byla to kráva, a fotky krav už tu mám. Nevadilo jí nahodit pytlačku 10m ode mne. A že jí to šlo, asi to nedělala poprvé.

Pondělí 16. listopadu 2009 v 19:23® johanes
johanes

Sander: Fotky sivenů, tloušťů to nám ukážeš, ale „kozatou vydru“, to si nechá pro sebe :o)

P.S. víš určitě, že v tom podřepu pytlačila? ;o)

Pondělí 16. listopadu 2009 v 18:50® cercer
cercer

Vagi: tě ti okuši dostali,nebo jsi ještě zmožen,že nepodáváš hlášení:-)

Pondělí 16. listopadu 2009 v 17:23® mira.ll
mira.ll

Libor> 75cm(je to u prvního fota),pěkně vypasená:-)

Tento příspěvek byl editován 16.11.2009 16:25:37 uživatelem mira.ll.
Pondělí 16. listopadu 2009 v 16:48® Sander
Sander

osprey > dnes jsem ti na revíru vyplašil vydru. Kozatou, asi stejně starou jako já, ale drzou jak já ve dvanácti letech. Měl jsem v tom věku bujnou fantazii, ale její argumenty, proč tam v podřepu chytá na pytlačku, mě fakt dostaly :-D

Pondělí 16. listopadu 2009 v 16:45® Sander
Sander

Robur > mníky jedině na rohlík.

Jdu ti do SZ napsat jak ho nastražovat.

Pondělí 16. listopadu 2009 v 16:45® Robur
Robur

nápad je to dobrý, akorát nesmí bý pokažená mikrovlnka, přece tam nebud házet kus ledu.

Pondělí 16. listopadu 2009 v 16:42® spike
spike

Robur> :-D to jsou taky nápady a co po návratu domů?

Pondělí 16. listopadu 2009 v 16:40® Robur
Robur

jj, jakje ten mráz vysušil, tak ještě pustily šťávu

Pondělí 16. listopadu 2009 v 16:30® spike
spike

Robur> to musel byt teda smrad:-D

Tento příspěvek byl editován 16.11.2009 15:30:19 uživatelem spike.
Pondělí 16. listopadu 2009 v 16:13® Robur
Robur

Sander, pusť se praocvních pomůcek a napiš, zda je dobré chytat mníky na cáry z rybky, případně vnítřnosti, dík.

Pondělí 16. listopadu 2009 v 11:01® cormoran
cormoran

BlueShark> Pohoda, aspoň se jim pak můžu věnovat celej pracovní tejden.-)

Pondělí 16. listopadu 2009 v 9:29® BlueShark
BlueShark

Cormoran: Neštvi :-)) Počkej až pro samýho kandáta přijdeš o práci a budeš v SO a NE ve městě sbírat vajgly :-)) Což Ti samozřejmě nepřeju :-)

Neděle 15. listopadu 2009 ve 23:40® hecht
hecht

Sander> Jo, vypadalo to tam pěkně. Všechno ale člověk stíhat nemůže, snad příště. Na to že jsem vylezl po po horečkách to bylo ještě good :-)

Neděle 15. listopadu 2009 ve 22:10® Libor
Libor

skwor> potěšil jsi mě, alespoň mě to mrzí míň :-)

Neděle 15. listopadu 2009 ve 22:09® skwor
skwor

Libor> Byl jsem včera a kdybych zůstal doma, udělám líp. Lidí kolem řeky jak před Vánocema v Tescu a ani záběr.

Neděle 15. listopadu 2009 ve 22:07® Libor
Libor

skwor> nevsim jsem se, díky :-) , no a co Ty? byl jsi někde? kousalo to?

Neděle 15. listopadu 2009 ve 22:06® Dejwík2504
Dejwík2504

osprey> v sobotu jsem se pokoušel vyfotit rybu ve vodě…nic moc, ještě musím hodně roků trénovat :-D

foto/diskuze/vseobecna/2009/th-img28988.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2009/th-img28989.jpg
Neděle 15. listopadu 2009 ve 21:36® cormoran
cormoran

1Mara> Díkes.-)

Libor> V sobotu v devět hodin napsat, že jdeš makat, to už hraničí s vorkoholismem:-D Ale práce prý šlechtí…

Neděle 15. listopadu 2009 ve 21:25® Sander
Sander

osprey > děkuji.

Neděle 15. listopadu 2009 ve 21:02® osprey
osprey

Sander: Obvykle mažu nerad, ale do tohohle jsem sáhl. Dobrá, vezmu i zbytek.

Neděle 15. listopadu 2009 ve 21:01® skwor
skwor

Libor> Podle komentáře nad fotkou tipuju 75cm :-)

Neděle 15. listopadu 2009 ve 20:25® Sander
Sander

osprey > Ty jsi to promazával? Nechtěl bys to vzít kompletně? Nemá to tam co dělat a navíc to nedává smysl.

Neděle 15. listopadu 2009 ve 20:22® Sander
Sander

hecht > právě pod tou peřejí to byly žně. Já Ti říkal, že tam jsou, tam, pod tím stromem… Byl jsem ale mile překvapen, nečekal jsem jich tam tolik.

Cestou zpět to už bylo horší. Ale co chceš na třikrát prochytaném úseku.

Neděle 15. listopadu 2009 ve 20:14® osprey
osprey

Sander: Je třeba ovšem uznat, že jsi argumentoval velmi zdatně.

Neděle 15. listopadu 2009 ve 20:11® hecht
hecht

Sander> Blahopřeji k takovému lovu. Já jsem pospíchal na to, abych musel dřepět a konzumovat na oslavě až do večera. Ale co, dušička má pokoj, prut přišel o panenství a nějaká fišle taky byla. Jak se dařilo pod tou peřejí kde jsem skončil ?

Tento příspěvek byl editován 15.11.2009 19:12:47 uživatelem hecht.