Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Neděle 15. listopadu 2009 v 19:22® Libor
Libor

mira.ll> pěkná kudla, gratuluji, kolik měla?

Neděle 15. listopadu 2009 v 17:51® Sander
Sander

cercer1 > ten člověk mi přijde jako malé ukřivděné dítě (možná nejsem daleko od pravdy, proto ta anonymita). Něco se mu nelíbí, tak začne bulet. Pláč nahradí naprosto nevhodně použitá sprostá slova, asi to pak zní více dospěle, ale na podstatě věci to nezmění nic.

Neděle 15. listopadu 2009 v 16:19® cercer
cercer

Sander> co jsi těm kukačkám udělal?:-))

Neděle 15. listopadu 2009 v 16:18® cercer
cercer

BlueShark> :-)

Neděle 15. listopadu 2009 v 15:58® BlueShark
BlueShark

cercer1: No stresssssss, jsem také ve vvorku :-)

Neděle 15. listopadu 2009 ve 14:40® cercer
cercer

Sander> jsem všechno,jen ne workoholik…ik­dyž…píšu už zas z práce:-)) tak to jsem docela pochopil,jen se mi zdálo,že ho všichni zbytečně peskují za to,že má zabité candoše na trávě..protože ty ryby nebyly předurčeny k darování svobody a někteří to právě nepoznali,vlastně to nebylo ani tak na tebe,jen jsi měl nejdelší příspěvek,tak jsem to hodil asi na tebe:-) :-)

Neděle 15. listopadu 2009 ve 14:35® Robur
Robur

BlueShark> copak bys ještě potřeboval? Ze stolního PC jsem to opravil. Zkratkovitost záznamu je umělecký záměr:-D

Neděle 15. listopadu 2009 ve 14:29® BlueShark
BlueShark

ROBUR: Až to přeložíš do té čeŠtiny, dej vědět i mě prosím, rád počtu :-)

Neděle 15. listopadu 2009 ve 13:14® sus1

Sander> No jo no,.....já myslim ,že to neni datumem,ale jak to dotyčnej pochopí.

Neděle 15. listopadu 2009 ve 13:12® sus1

Prutos> Už si to nepamatuju,jak jsem se dobrovolně pojmenoval,připomen:-) .

Já si totiž blbosti nepamatuju.

Neděle 15. listopadu 2009 ve 13:11® Sander
Sander

sus1 > v pátek třináctého už příště nikoho nedoplňuj. ;-)

Neděle 15. listopadu 2009 ve 13:10® sus1

osprey> Jen sem doplnil Sandera z Pátek 13. listopadu v 16:40 xxx®.:-) Nechto bejt.

Neděle 15. listopadu 2009 v 10:08® Sander
Sander

cercer1 > workoholiku! :-)

To co jsem psal se týká ryb živých.

Neděle 15. listopadu 2009 ve 4:17® 1Mara
1Mara

No jo no to se to píše když mu počítač opravuje chyby :-)) )

Neděle 15. listopadu 2009 ve 2:55® cercer
cercer

Sander> tak mi asi něco uniklo..většinou pochopím na první pokus ale asi stárnu..možná mě omluví to,že jsem ještě pořád od rána v práci:-)

Sobota 14. listopadu 2009 ve 20:44® Scanix
Scanix

Sander> a ostatni, asi bych to nehrotil, mnohem horsi je vazne to, co clovek vida u vody dnes a denne, rybari s predimenzovanym cajkem, kteri pouzivaji podberak jen pro „jedle“ ryby ve strachu, aby se nevypli, proste vytahnout mensi fisky smykem po kamenech a pisku, pak pockaji, az se uboha fiska vyblazni, pricemz prijde o polovinu supin a nadela si sramy po cele hlave a tele, aby ji pak sevreli za hlavou, div ji nerozmackaji a po nesetrnem vyrvani haku 1/0 a vetsi ji obloukem poslou znechucene do vody…proti tomu se fiska na trave citi jak po noci v Hiltonu…

Sobota 14. listopadu 2009 v 19:56® Robur
Robur

nějak hapruje NTB, nevíš co to dělá, píšu a text má zpoždění tak 1O vteřin a opravit překlep je harakiri

Tento příspěvek byl editován 14.11.2009 19:04:36 uživatelem Robur.
Sobota 14. listopadu 2009 v 19:47® regulus
regulus

ROBUR – buď tak laskavej a přelož nám ten tvůj příspěvek Z lovu, protože svahilsky tady nikdo neumí. Ani se mi nechce věřit, žes byl kdysi učitel (štěstí pro děti, žes toho nechal).

Mám z toho takovej divnej pocit, že seš buď úplně na šrot nebo neumíš psát, ve druhým případě doporučuju intenzivní kurz psaní na stroji.

Sobota 14. listopadu 2009 v 17:39® Sander
Sander

cercer1 > jsi další co to nepochopil :-1

Sobota 14. listopadu 2009 v 16:45® cruel00
cruel00

ahoj.nebydlel ste někdo náhodou tady.jak to tam vypadá.jak daleko k vodě?jaký dno?Je tam někde náká hospoda kde vařej?Díky za veškerý info a kdyby bylo fotečka nezlobil bych se.díkyKvětov – Vůsí http://ceska-republika.bktour.cz/…orlik-prehra?…

Tento příspěvek byl editován 16.11.2009 21:00:45 administrátorem BoBo-Falknow.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
Sobota 14. listopadu 2009 v 16:13® hecht
hecht

Sander> Na mníky snad taky dojde, jen co choroba odezní. Musím se na ní asi více soustředit, jak radí Mudr.Osprey :-)

Sobota 14. listopadu 2009 ve 14:40® cercer
cercer

Sander> proč by je nepoložil na trávu,nebo by jsi je chtěl usmrcovat v podběráku?:-D :-D

Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:57® BlueShark
BlueShark

Osprey: To máš Míro Hecht, teda recht. Soustředění je důležité, nepodcenit. Ale kapřík tam byl, že? :-))

Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:56® osprey
osprey

BlueShark> Stačí se na to marodění pořádně soustředit:-)

Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:51® BlueShark
BlueShark

Osprey: Děláš zábaly, nadopuješ se acylp. nebo se přitulíš ke kapříkovi a čekáš do rána? :-)

Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:42® hecht
hecht

Prutos> To proto, aby nezvlčil :-)

Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:41® osprey
osprey

Sander: Klidně konkuruj. Naposledy to teklo ještě zkalené jak puberťák na májce. Ani neuvažuju, že bych tam po vyležení jel.

Mimochodem – noc hrůzy, ale už jsem skoro ready. Je potřeba to ještě stabilizovat, aby se mi to nevrátilo. Ale s chorobama se nemazlím.

Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:37® Prutos
Prutos

Sander> Koukám,že seš pod dohledem :-)

Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:36® Sander
Sander

hecht > kdepak, pojedu o dost výš, konkurovat mu nebudu.

Mysli na ty mníky TAM, měli bysme to prubnout.

Se vyležte, wobá! :-)

Lesu lovu…jedu.

Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:34® hecht
hecht

Sander> Prezentuj mu to jako výpomoc spřátelených armád :-) Bledá závist k tvým možnostem, já totiž ležím taky :-(( Mušák už přišel, je krásnej. Akorát je pořád panic, ach jo…