Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Neděle 15. listopadu 2009 v 19:22® Libor
-
mira.ll> pěkná kudla, gratuluji, kolik měla?
- Neděle 15. listopadu 2009 v 17:51® Sander
-
cercer1 > ten člověk mi přijde jako malé ukřivděné dítě (možná nejsem daleko od pravdy, proto ta anonymita). Něco se mu nelíbí, tak začne bulet. Pláč nahradí naprosto nevhodně použitá sprostá slova, asi to pak zní více dospěle, ale na podstatě věci to nezmění nic.
- Neděle 15. listopadu 2009 v 16:19® cercer
-
Sander> co jsi těm kukačkám udělal?

- Neděle 15. listopadu 2009 v 16:18® cercer
-
BlueShark>

- Neděle 15. listopadu 2009 v 15:58® BlueShark
-
cercer1: No stresssssss, jsem také ve vvorku

- Neděle 15. listopadu 2009 ve 14:40® cercer
-
Sander> jsem všechno,jen ne workoholik…ikdyž…píšu už zas z práce
tak to jsem docela pochopil,jen se mi zdálo,že ho
všichni zbytečně peskují za to,že má zabité candoše na trávě..protože
ty ryby nebyly předurčeny k darování svobody a někteří to právě
nepoznali,vlastně to nebylo ani tak na tebe,jen jsi měl nejdelší
příspěvek,tak jsem to hodil asi na tebe

- Neděle 15. listopadu 2009 ve 14:35® Robur
-
BlueShark> copak bys ještě potřeboval? Ze stolního PC jsem to opravil. Zkratkovitost záznamu je umělecký záměr

- Neděle 15. listopadu 2009 ve 14:29® BlueShark
-
ROBUR: Až to přeložíš do té čeŠtiny, dej vědět i mě prosím, rád počtu

- Neděle 15. listopadu 2009 ve 13:14® sus1
-
Sander> No jo no,.....já myslim ,že to neni datumem,ale jak to dotyčnej pochopí.
- Neděle 15. listopadu 2009 ve 13:12® sus1
-
Prutos> Už si to nepamatuju,jak jsem se dobrovolně pojmenoval,připomen
.Já si totiž blbosti nepamatuju.
- Neděle 15. listopadu 2009 ve 13:11® Sander
-
sus1 > v pátek třináctého už příště nikoho nedoplňuj.

- Neděle 15. listopadu 2009 ve 13:10® sus1
-
osprey> Jen sem doplnil Sandera z Pátek 13. listopadu v 16:40 xxx®.
Nechto bejt. - Neděle 15. listopadu 2009 v 10:08® Sander
-
cercer1 > workoholiku!

To co jsem psal se týká ryb živých.
- Neděle 15. listopadu 2009 ve 4:17® 1Mara
-
No jo no to se to píše když mu počítač opravuje chyby
) - Neděle 15. listopadu 2009 ve 2:55® cercer
-
Sander> tak mi asi něco uniklo..většinou pochopím na první pokus ale asi stárnu..možná mě omluví to,že jsem ještě pořád od rána v práci

- Sobota 14. listopadu 2009 ve 20:44® Scanix
-
Sander> a ostatni, asi bych to nehrotil, mnohem horsi je vazne to, co clovek vida u vody dnes a denne, rybari s predimenzovanym cajkem, kteri pouzivaji podberak jen pro „jedle“ ryby ve strachu, aby se nevypli, proste vytahnout mensi fisky smykem po kamenech a pisku, pak pockaji, az se uboha fiska vyblazni, pricemz prijde o polovinu supin a nadela si sramy po cele hlave a tele, aby ji pak sevreli za hlavou, div ji nerozmackaji a po nesetrnem vyrvani haku 1/0 a vetsi ji obloukem poslou znechucene do vody…proti tomu se fiska na trave citi jak po noci v Hiltonu…
- Sobota 14. listopadu 2009 v 19:56® Robur
-
nějak hapruje NTB, nevíš co to dělá, píšu a text má zpoždění tak 1O vteřin a opravit překlep je harakiri
Tento příspěvek byl editován 14.11.2009 19:04:36 uživatelem Robur. - Sobota 14. listopadu 2009 v 19:47® regulus
-
ROBUR – buď tak laskavej a přelož nám ten tvůj příspěvek Z lovu, protože svahilsky tady nikdo neumí. Ani se mi nechce věřit, žes byl kdysi učitel (štěstí pro děti, žes toho nechal).
Mám z toho takovej divnej pocit, že seš buď úplně na šrot nebo neumíš psát, ve druhým případě doporučuju intenzivní kurz psaní na stroji.
- Sobota 14. listopadu 2009 v 17:39® Sander
-
cercer1 > jsi další co to nepochopil

- Sobota 14. listopadu 2009 v 16:45® cruel00
-
ahoj.nebydlel ste někdo náhodou tady.jak to tam vypadá.jak daleko k vodě?jaký dno?Je tam někde náká hospoda kde vařej?Díky za veškerý info a kdyby bylo fotečka nezlobil bych se.díkyKvětov – Vůsí http://ceska-republika.bktour.cz/…orlik-prehra?…
Tento příspěvek byl editován 16.11.2009 21:00:45 administrátorem BoBo-Falknow.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze. - Sobota 14. listopadu 2009 v 16:13® hecht
-
Sander> Na mníky snad taky dojde, jen co choroba odezní. Musím se na ní asi více soustředit, jak radí Mudr.Osprey

- Sobota 14. listopadu 2009 ve 14:40® cercer
-
Sander> proč by je nepoložil na trávu,nebo by jsi je chtěl usmrcovat v podběráku?

- Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:57® BlueShark
-
Osprey: To máš Míro Hecht, teda recht. Soustředění je důležité, nepodcenit. Ale kapřík tam byl, že?

- Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:56® osprey
-
BlueShark> Stačí se na to marodění pořádně soustředit

- Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:51® BlueShark
-
Osprey: Děláš zábaly, nadopuješ se acylp. nebo se přitulíš ke kapříkovi a čekáš do rána?

- Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:42® hecht
-
Prutos> To proto, aby nezvlčil

- Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:41® osprey
-
Sander: Klidně konkuruj. Naposledy to teklo ještě zkalené jak puberťák na májce. Ani neuvažuju, že bych tam po vyležení jel.
Mimochodem – noc hrůzy, ale už jsem skoro ready. Je potřeba to ještě stabilizovat, aby se mi to nevrátilo. Ale s chorobama se nemazlím.
- Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:37® Prutos
-
Sander> Koukám,že seš pod dohledem

- Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:36® Sander
-
hecht > kdepak, pojedu o dost výš, konkurovat mu nebudu.
Mysli na ty mníky TAM, měli bysme to prubnout.
Se vyležte, wobá!

Lesu lovu…jedu.
- Sobota 14. listopadu 2009 ve 13:34® hecht
-
Sander> Prezentuj mu to jako výpomoc spřátelených armád
Bledá závist k tvým možnostem, já totiž ležím taky
Mušák už přišel, je krásnej. Akorát je pořád panic, ach jo…
