Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pátek 13. listopadu 2009 v 18:56® osprey
osprey

Sander> Nevím, jak se to pozná. Zatím je průběh celkem klasický. Nebudu si s tím lámat hlavu.

Škoda pěkného víkendu, aspoň pár hodin bych někde dal.

Pátek 13. listopadu 2009 v 17:40® Sander
Sander

osprey > jen aby to nebyla ta kančí.

Tento příspěvek byl editován 13.11.2009 16:40:47 uživatelem Sander.
Pátek 13. listopadu 2009 v 16:45® vagi
vagi

Konečně vyrážím na chajdu na dlouhý víkend. Cílová ryba víkendu… usmáčkovaný okoun 40+. :-D Tak doufám, že líh nade mnou nezvítězí každý den.

Pátek 13. listopadu 2009 v 16:27® osprey
osprey

Sander> Jsem na tom podobně. Šel bych na fišku, naposledy mušit, ale v pátek třináctého mě sejmula chřipka a mám na týden sloveno…

Dost, když se budu motat tady.

Pátek 13. listopadu 2009 v 16:15® Libor
Libor

Sander> to je fakt, při tý smůle by jsi místo lipana mohl chytit tlouště přes 50cm..

Pátek 13. listopadu 2009 v 15:47® Sander
Sander

Libor > spánek je svině, občas ten boj v práci prohraju.

Šel bych na fišku, mušit, ale pátek třináctého bych jen motal a prd vyžehlil. Tak se na to asi vykašlu.

Pátek 13. listopadu 2009 v 15:20® inspo

Libor> Si piš. :-D

Pátek 13. listopadu 2009 ve 12:47® Libor
Libor

inspo> taková práce existuje jo?

Pátek 13. listopadu 2009 ve 12:46® inspo

Libor> Kdybys měl pořádnou práci, tak nemáš čas na jídlo ani na spánek. :-)

Pátek 13. listopadu 2009 ve 12:43® Libor
Libor

Je to nuda v tý práci, do oběda boj s hladem, po obědě boj se spánkem :-)

Pátek 13. listopadu 2009 v 11:55® hecht
hecht

petrcech> Tak přilož pod kotel sám …

Pátek 13. listopadu 2009 v 11:53® petrcech
petrcech

nic moc se tu něděje, poslední příspěvek včera, v létě jsem to ani nestíhal číst..

Pátek 13. listopadu 2009 v 0:26® cormaxx
cormaxx

1Mara> Ale bacha,některý ty hračky vypadaj,že se prodávají jen se zbrojním pasem:-D

Čtvrtek 12. listopadu 2009 ve 23:45® 1Mara
1Mara

cormaxx> ihned obědnávám celou bednu na tolstoje :-D

Čtvrtek 12. listopadu 2009 ve 22:46® Zoles
Zoles

adam> :-D :-D :-D :-D :-D

Čtvrtek 12. listopadu 2009 ve 22:37® cormoran
cormoran

cormaxx> To jsou rybářský dělobuchy na oslavu kapitálních fišlí:-D

Čtvrtek 12. listopadu 2009 ve 22:30® cormaxx
cormaxx

Co to pan Procházka prodává:-D http://www.rsp-fishing.cz/…-ohnostroje/

Čtvrtek 12. listopadu 2009 ve 21:48® adam
adam

tak jsem zpet na slovensku,v cechach bylo fajn, a tady je taky dobre..ale hodne prace.. jednou poslu fotky nasich ulovku…mezi tim tady budu chytat mníkypivo

Čtvrtek 12. listopadu 2009 v 16:16® sus1

Sander> Tak vidíš.:-) To je stará socialistická fráze,asi.:-))

Tento příspěvek byl editován 12.11.2009 15:16:33 uživatelem sus1.
Čtvrtek 12. listopadu 2009 v 16:15® Sander
Sander

sus1 > jo, to znám z práce.

Čtvrtek 12. listopadu 2009 v 16:13® sus1

Sander> Půl dne nečinnosti ještě nikoho nazabila.:-)

Čtvrtek 12. listopadu 2009 v 15:52® Sander
Sander

Hm, poslední příspěvek ve středu večír…

Cožpak může chudák osprey něco tvořit s takovým materiálem? :-)

Středa 11. listopadu 2009 ve 22:51® cruel00
cruel00

ahoj.nebydlel ste někdo náhodou tady.jak to tam vypadá.jak daleko k vodě?jaký dno?Je tam někde náká hospoda kde vařej?Díky za veškerý info a kdyby bylo fotečka nezlobil bych se.díkyKvětov – Vůsí http://ceska-republika.bktour.cz/…orlik-prehra?…

Středa 11. listopadu 2009 ve 22:50® vagi
vagi

1Mara> já to vidím na pondělí, mám dovču. Víkend bude hospoda, takže to max. přes poledne. :-)) )

Středa 11. listopadu 2009 ve 22:46® 1Mara
1Mara

vagi> Tak at ti koušou pruhatý :-) Tiše závidím , není kdý tam zaject :-((

Středa 11. listopadu 2009 ve 22:43® vagi
vagi

Teď jsem na to koukal na idnes. Slušnej divokej západ.

Středa 11. listopadu 2009 ve 22:24® 1Mara
1Mara

Sander> No to jó , stejně nás stál jen peníze a trápení jiných slušných lidí .

Středa 11. listopadu 2009 ve 22:22® Sander
Sander

1Mara > no jo, jak se psalo u sousedů, jednou vytáhli na benga špuntovku, tak museli počítat se stejnou reakcí i na druhé straně. O grázla méně.

Tento příspěvek byl editován 11.11.2009 21:23:18 uživatelem Sander.
Středa 11. listopadu 2009 ve 22:21® 1Mara
1Mara

Sander> špatně napsaný claide :-D

Tento příspěvek byl editován 11.11.2009 21:21:46 uživatelem 1Mara.
Středa 11. listopadu 2009 ve 22:20® Sander
Sander

1Mara > nevím co znamená termín „clzdeho“.