Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Pátek 13. listopadu 2009 v 18:56® osprey
-
Sander> Nevím, jak se to pozná. Zatím je průběh celkem klasický. Nebudu si s tím lámat hlavu.
Škoda pěkného víkendu, aspoň pár hodin bych někde dal.
- Pátek 13. listopadu 2009 v 17:40® Sander
-
osprey > jen aby to nebyla ta kančí.
Tento příspěvek byl editován 13.11.2009 16:40:47 uživatelem Sander. - Pátek 13. listopadu 2009 v 16:45® vagi
-
Konečně vyrážím na chajdu na dlouhý víkend. Cílová ryba víkendu… usmáčkovaný okoun 40+.
Tak doufám, že líh nade mnou
nezvítězí každý den. - Pátek 13. listopadu 2009 v 16:27® osprey
-
Sander> Jsem na tom podobně. Šel bych na fišku, naposledy mušit, ale v pátek třináctého mě sejmula chřipka a mám na týden sloveno…
Dost, když se budu motat tady.
- Pátek 13. listopadu 2009 v 16:15® Libor
-
Sander> to je fakt, při tý smůle by jsi místo lipana mohl chytit tlouště přes 50cm..
- Pátek 13. listopadu 2009 v 15:47® Sander
-
Libor > spánek je svině, občas ten boj v práci prohraju.
Šel bych na fišku, mušit, ale pátek třináctého bych jen motal a prd vyžehlil. Tak se na to asi vykašlu.
- Pátek 13. listopadu 2009 v 15:20® inspo
-
Libor> Si piš.

- Pátek 13. listopadu 2009 ve 12:47® Libor
-
inspo> taková práce existuje jo?
- Pátek 13. listopadu 2009 ve 12:46® inspo
-
Libor> Kdybys měl pořádnou práci, tak nemáš čas na jídlo ani na spánek.

- Pátek 13. listopadu 2009 ve 12:43® Libor
-
Je to nuda v tý práci, do oběda boj s hladem, po obědě boj se spánkem

- Pátek 13. listopadu 2009 v 11:55® hecht
-
petrcech> Tak přilož pod kotel sám …
- Pátek 13. listopadu 2009 v 11:53® petrcech
-
nic moc se tu něděje, poslední příspěvek včera, v létě jsem to ani nestíhal číst..
- Pátek 13. listopadu 2009 v 0:26® cormaxx
-
1Mara> Ale bacha,některý ty hračky vypadaj,že se prodávají jen se zbrojním pasem

- Čtvrtek 12. listopadu 2009 ve 23:45® 1Mara
-
cormaxx> ihned obědnávám celou bednu na tolstoje

- Čtvrtek 12. listopadu 2009 ve 22:46® Zoles
-
adam>

- Čtvrtek 12. listopadu 2009 ve 22:37® cormoran
-
cormaxx> To jsou rybářský dělobuchy na oslavu kapitálních fišlí

- Čtvrtek 12. listopadu 2009 ve 22:30® cormaxx
-
Co to pan Procházka prodává
http://www.rsp-fishing.cz/…-ohnostroje/ - Čtvrtek 12. listopadu 2009 ve 21:48® adam
-
tak jsem zpet na slovensku,v cechach bylo fajn, a tady je taky dobre..ale hodne prace.. jednou poslu fotky nasich ulovku…mezi tim tady budu chytat mníky

- Čtvrtek 12. listopadu 2009 v 16:16® sus1
-
Sander> Tak vidíš.
Tento příspěvek byl editován 12.11.2009 15:16:33 uživatelem sus1.
To je stará socialistická
fráze,asi.
- Čtvrtek 12. listopadu 2009 v 16:15® Sander
-
sus1 > jo, to znám z práce.
- Čtvrtek 12. listopadu 2009 v 16:13® sus1
-
Sander> Půl dne nečinnosti ještě nikoho nazabila.

- Čtvrtek 12. listopadu 2009 v 15:52® Sander
-
Hm, poslední příspěvek ve středu večír…
Cožpak může chudák osprey něco tvořit s takovým materiálem?

- Středa 11. listopadu 2009 ve 22:51® cruel00
-
ahoj.nebydlel ste někdo náhodou tady.jak to tam vypadá.jak daleko k vodě?jaký dno?Je tam někde náká hospoda kde vařej?Díky za veškerý info a kdyby bylo fotečka nezlobil bych se.díkyKvětov – Vůsí http://ceska-republika.bktour.cz/…orlik-prehra?…
- Středa 11. listopadu 2009 ve 22:50® vagi
-
1Mara> já to vidím na pondělí, mám dovču. Víkend bude hospoda, takže to max. přes poledne.
) - Středa 11. listopadu 2009 ve 22:46® 1Mara
-
vagi> Tak at ti koušou pruhatý
Tiše závidím , není kdý tam
zaject 
- Středa 11. listopadu 2009 ve 22:43® vagi
-
Teď jsem na to koukal na idnes. Slušnej divokej západ.
- Středa 11. listopadu 2009 ve 22:24® 1Mara
-
Sander> No to jó , stejně nás stál jen peníze a trápení jiných slušných lidí .
- Středa 11. listopadu 2009 ve 22:22® Sander
-
1Mara > no jo, jak se psalo u sousedů, jednou vytáhli na benga špuntovku, tak museli počítat se stejnou reakcí i na druhé straně. O grázla méně.
Tento příspěvek byl editován 11.11.2009 21:23:18 uživatelem Sander. - Středa 11. listopadu 2009 ve 22:21® 1Mara
-
Sander> špatně napsaný claide
Tento příspěvek byl editován 11.11.2009 21:21:46 uživatelem 1Mara.
- Středa 11. listopadu 2009 ve 22:20® Sander
-
1Mara > nevím co znamená termín „clzdeho“.
