Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Úterý 10. listopadu 2009 v 19:54® Libor
-
sus1> ty jsi zašel?
- Úterý 10. listopadu 2009 v 19:52® sus1
-
Sander> Bajpás je lepší.

- Úterý 10. listopadu 2009 v 19:50® Sander
-
sus1 > šelesty woe.
- Úterý 10. listopadu 2009 v 19:49® sus1
-
Dneska nemá nikdo nic na srdci??

- Pondělí 9. listopadu 2009 ve 23:36® Jak.novi
-
HaDová> jupíí. Jenom Pavel Novák je můj tatí. Napsal jsem ho pouze jako prijemce.
- Pondělí 9. listopadu 2009 ve 21:12® HaDová
-
http://chytej.cz/souteze/, zde jsou zveřejněni prozatím 4 výherci soutěže o knihu – Sumec – životní výzva. Na posledního výherce stále čekáme, až se ozve. Výhry odesíláme zítra

- Pondělí 9. listopadu 2009 ve 21:10® výča
-
sgt.mooody> pěkný fotky.
- Pondělí 9. listopadu 2009 ve 20:08® sus1
-
Sander> Mě sí líbí,když tam byl(je někdy) Pešek(p.Hrušínský ),jinak tak nák…
- Pondělí 9. listopadu 2009 v 19:54® Sander
-
sus1 > předloni jsem to docela sledoval, ale co z toho teď udělali za telenovelu se mi nelíbí. Celý díl jsem letos ještě neviděl.
- Pondělí 9. listopadu 2009 v 19:51® sus1
-
Jak je to tady znát,když je v TV Ulice.

- Pondělí 9. listopadu 2009 v 15:39® sus1
-
Jak to vypadá s opravou serweru???přestává to jít ouplně.
- Pondělí 9. listopadu 2009 v 0:14® sgt.mooody
-
pipa> Moc pěkný!
- Neděle 8. listopadu 2009 ve 23:31® pipa
-
Hláška dne!!! dnes u nas na labičku: jeden chytil okouna a druhej kolega mu hlasí: šlehniho ozem a vem ho slepicím,vždit jich je tu dost.
- Neděle 8. listopadu 2009 ve 22:25® 1Mara
-
pipa> Pošlu ti osobku

- Neděle 8. listopadu 2009 ve 22:05® pipa
-
1Mara> to nebude tajemství

- Neděle 8. listopadu 2009 ve 21:55® 1Mara
-
pipa> Pípáku ti my musíš prozradit jedno tajemství !

- Neděle 8. listopadu 2009 ve 21:54® 1Mara
-
Tommy> No to mi zase toho tolik nestřílíme , jen hlavně černou,srnčí,a teď i vysokou .
- Neděle 8. listopadu 2009 ve 21:53® Tommy
-
1Mara> Aha, Nic si z toho nedělej,to není vono všechno co se hejbe picnout

- Neděle 8. listopadu 2009 ve 21:51® pipa
-
1Mara> par jich taky znam

- Neděle 8. listopadu 2009 ve 21:49® 1Mara
-
Tommy> To je vůl co nosí do lesa zvěři jídlo a nemá zbroják a ani flintu
, jen chodím s kamarádem střílet už cca 15 let 
- Neděle 8. listopadu 2009 ve 21:43® cysy
-
1Mara> Musím končit, jdu jíst a pak už se sem nedostanu,tak kdyby jste zítra dorazili dřív tak se ozvi. pa všem.
- Neděle 8. listopadu 2009 ve 21:42® Tommy
-
1Mara> Hele co to znamená polomyslivec?

- Neděle 8. listopadu 2009 ve 21:41® 1Mara
-
Tommy> No to by šlo , mám kámoše co potřebuje ryb
no to bys koukal
) - Neděle 8. listopadu 2009 ve 21:39® Tommy
-
1Mara> No ja
A pak zas budeme masařit my né? 
- Neděle 8. listopadu 2009 ve 21:39® 1Mara
-
cysy> No záleží v kolik jse vrátíme .
- Neděle 8. listopadu 2009 ve 21:38® 1Mara
-
Tommy> si zakopat ?
)

- Neděle 8. listopadu 2009 ve 21:37® cysy
-
1Mara> odpoledne, to už by jsi mohl né?
- Neděle 8. listopadu 2009 ve 21:37® cysy
-
1Mara> odpoledne, to už by jsi mohl né?
- Neděle 8. listopadu 2009 ve 21:36® Tommy
-
1Mara> Jedu k Vám

- Neděle 8. listopadu 2009 ve 21:36® cysy
-
Prutos> byl jsem tam poprvé a asi dlouho se tam nepodívám.
