Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Pátek 10. února 2006 ve 21:31® Padis
-
Bandit však jedete pro čuně nebo snad nééé
- Pátek 10. února 2006 ve 21:29profil byl smazán
-
pif:a máme po Křetínce…

- Pátek 10. února 2006 ve 21:29® ladamaj
-
Vydrain> tak se nevítahuj ja místo gulaše mněl utopence.
- Pátek 10. února 2006 ve 21:28® Vydrain
-
Bandit> hehe podle toho jak byl hladovej joba a strejda, tak nevim nevim

- Pátek 10. února 2006 ve 21:27® Bandit
-
Vydrain> tak to deta snad zitra na Bacalech vyhraju
- Pátek 10. února 2006 ve 21:27® Vydrain
-
Luban> eště budeš na mě somrovat ten guláš a hovězí na houbách
) - Pátek 10. února 2006 ve 21:26® Padis
-
i takto to dopadá

- Pátek 10. února 2006 ve 21:25® ladamaj
-
pif> ne chit a pust ale chit a drš.
- Pátek 10. února 2006 ve 21:25® pif
-
lubánci,to je omyl.ten hezké pán na fotce nikdy chobot neměl.to vím určitě-.))))
- Pátek 10. února 2006 ve 21:24profil byl smazán
-
vydrain:bacha,lebo nebudú karbanátky-:)

- Pátek 10. února 2006 ve 21:24® pif
-
toto mě poslal kamoš z floridy.pré je to tam běžné způsob lovu.co myslíte,je to chyť a pusť?-:))

- Pátek 10. února 2006 ve 21:23® Shrek
-
Vydrain> grrrrrrr!!!!!! Luban:to jsem rád,žes mě očistil!!!
- Pátek 10. února 2006 ve 21:23® ladamaj
-
Luban> to snad ne…
- Pátek 10. února 2006 ve 21:23® Vydrain
-
Bandit> nejedu, sem scíplotina, mám rýmu a tplotku a za dnešek sem to nesundala dole
- Pátek 10. února 2006 ve 21:21profil byl smazán
-
dal som dolu tie uši a chobot a vyšlo mi toto:
- Pátek 10. února 2006 ve 21:21® Padis
-
Vydrain:myslíš že jo
- Pátek 10. února 2006 ve 21:20® Bandit
-
Vydrain> jedes zitra na Bacaly
- Pátek 10. února 2006 ve 21:20® Vydrain
-
pif> už vim, to bude maskovanej alivio
) - Pátek 10. února 2006 ve 21:19® Vydrain
-
Luban> no to budeš mít ještě drahý, k tomu ty Áčka …

- Pátek 10. února 2006 ve 21:18profil byl smazán
-
vydrain v akci:

- Pátek 10. února 2006 ve 21:18® pif
-
for HDU.dneska u mě zvonil divné kořeň a ptal se,kdy jedeme na křetinku!!!!!!!je to čudné-.)

- Pátek 10. února 2006 ve 21:18® Bandit
-
Luban> nebo po tomhle

- Pátek 10. února 2006 ve 21:15profil byl smazán
-
vydrain:týmto ti dodatočne ďakujem,že si ma zachránila pred zablúdením a smrťou-:)))
- Pátek 10. února 2006 ve 21:14® ladamaj
-
stepino99> v přirodě se dejí věci a tuhne vše i krev.
- Pátek 10. února 2006 ve 21:13profil byl smazán
-
bandit:čo asi?

- Pátek 10. února 2006 ve 21:13® Vydrain
-
tak abyste byli v klidu, tak tohle bylo maximum cose tam dělo a bylo to asi po milionu piv a deseti panácích ginu v těžkém deliriu, lubánci nésou dost vděčni, že byli nasměrováni správným směrem k chatě a dodnes by ještě bloudili po slovensku, né-li po madarsku

- Pátek 10. února 2006 ve 21:11® stepino99
-
pepino99> Jen nekecej vidim na tabe a zdá se mi,ze ti tuhne neco uplne jinýho!!!
- Pátek 10. února 2006 ve 21:10® ladamaj
-
Bandit> as ji bylo moc spatne
- Pátek 10. února 2006 ve 21:09® Bandit
-
Luban> a co ji bylo -:)
- Pátek 10. února 2006 ve 21:09® pepino99
-
Luban> až mi s toho tuhne úsmněffffff :o)))
