Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Pátek 10. února 2006 ve 12:27® Shrek
-
Příchy:kulečník po ICQ
Kecalka: no … ehm…
víš.....já......NESNÁŠIM VYDRY!!!! - Pátek 10. února 2006 v 11:49® Prizrak
-
Ti kdo používají Operu. Stává se vám taky, když chcete odpovědět na něco ve Foru, že se vám okýnko na vlkádání příspěvku posune uplně doprava a máte přes to okýnko sloupec s aktuálními fóry?
- Pátek 10. února 2006 v 11:04® Tomash
-
Lovec : když vidím kámoše myslivce, tak nemohu jinak

- Pátek 10. února 2006 v 10:52® Lovec
-
Tomash – dík za uvítání

- Pátek 10. února 2006 v 10:27® Kecalka
-
Alivio> tak jsem to vsechno prelouskala co se tu vcera delo …!!!!!a nevim nevim jak tohle vysvetlis? ha ha ha pa zena a nemam švycara ale čecha jako poleno pa
- Pátek 10. února 2006 v 10:23® Prichy
-
Alivio> co hrajete??
- Pátek 10. února 2006 v 9:56® Shrek
-
Tomash> nekecej a pojď hrát!!!
- Pátek 10. února 2006 v 9:25® Tomash
-
Vítám tě lovče

- Pátek 10. února 2006 v 9:20® Lovec
-
admin – děkuji za radu na e-mail, konečně jsem se přihlásil. Lovec
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:47® ladamaj
-
Vydrain> chyby jenom par zraloku
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:46® Vydrain
-
Alivio> prosimtě machruje, má tam krabici plnou hraček, to je všecko

- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:45® ladamaj
-
Alivio> krasne sny cus
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:45® Vydrain
-
du taky chrnákovat papa
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:45® Shrek
-
Vydrain> vidíš a prej se maj lidi v ČR špatně,Ladamaj má vodní postel na tu havěť (psy,kočky vydry a tak všelijak)

- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:44® Shrek
-
Vydrain> jdu spát,měj se kvásně. Ladamaj:čus! CeP:ahoj a pozdravuj neteř,dej jí za mě pusinu na dobrou noc.....

- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:43® ladamaj
-
Vydrain> mam velkou vdny postel na tu havet ona sy porady
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:41® Vydrain
-
ladamaj> huž se mi klepou kolena
) pošlu na něj papouška
) - Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:40® ladamaj
-
Vydrain> as te uvidy tak te sezere.
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:39® Vydrain
-
ladamaj> ja vim, pod postelí a nafukovacího hehehehe
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:39® Vydrain
-
Alivio> brečíš na špatnym hrobě
) - Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:38® ladamaj
-
Vydrain>mam krokodyl.
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:38® Vydrain
-
Alivio> nebreč, budeš málo čůrat
) - Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:38® Shrek
-
CeP> neteř
No víš,já…ehm…jak to říct.....no být
v rodině dva rybáři,to je výhoda,ne?Ehm,Vydrušo,ty bonzačko,zakrej si
kukadla please a dělej,že jsi nic neviděla… 
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:37® Vydrain
-
ladamaj> to bys ještě musel mít bojovýho papouška
) - Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:36® ladamaj
-
Vydrain> no prece muj ne!!!!
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:36® Shrek
-
Vydrain> tak já jdu spát,třeba mě napadne nějaká výmluva.....

- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:35® Vydrain
-
ladamaj> ja mam vlkodav, která pes je větší? hehehe
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:34® CeP
-
Alivio> to je neter, je ji 15 a nesahej mi na ni!!
) - Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:34® ladamaj
-
Vydrain> ja mam veliky pes.
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:33® Shrek
-
ladamaj> zlý bóbika?Tak teda ano!Cestou koupit kmín,já mít málo na velký bóbika…

