Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:32® Vydrain
-
Alivio> už si viděl, abych se já šelma někoho bála? pf pf pf
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:32® ladamaj
-
Alivio> ja ti pucit zli pes.
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:32® Shrek
-
CeP> krásný fotky,krásná ženská,krásnej bafan,krásnej figurant.....teda co to melu…no fakt hezý.Co je to za dámu?
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:30® Shrek
-
Vydrain> pf pf pf,to mi přece neuděláš šelmo,to ne!!!!Jinak budu zlej


- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:29® Vydrain
-
Alivio> krásně na sebe práskáš jen co je prauda hehehe tohle až uvidí, seš synem smrti
) - Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:28® ladamaj
-
Alivio> dobrí!!!!!!!
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:27® Shrek
-
Vydrain> ženu nééééé,bojim bojim..


- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:27® Vydrain
-
Alivio> a prd, co?

- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:25® Shrek
-
Vydrain>
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:25® Vydrain
-
Alivio> hehehe vo co že ažtu bude tvoje žena tak se takhle ksichtit nebudeš a bude to samý ano miláčku promin miláčku

- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:23® Shrek
-
Vydrain>

- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:22® Vydrain
-
Alivio> ty zmetku, řeknu tvojí ženě, že mi bereš moje objevy, cep v zimním přepeření na rybách je můj
) - Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:19® Shrek
-
CeP> wow,kdopak to je?To je Tvá přítulkyně?Nebo že by dceruška?
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:13® ladamaj
-
CeP> mam zly pes.
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:11® CeP
-
Alivio> a stahni si mail.
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:10® Shrek
-
to jsem byl já,koumákoval jsem proč tu nejsou ryby,tak jsem si řekl,že mi na ně někdo musí chodit!!
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:09® CeP
-
Alivio> a toho paparazziho co mne blejsknul bez myho vjedomi taky…
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:09® ladamaj
-
CeP> je to supr!!!!!!!!!
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:08® CeP
-
Alivio> zabiju…

- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:07® Shrek
-
jóó,už se mi povedlo vložit fotku CePíka na rybách,díky Radime!!!!
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 23:06® Shrek
-
.

- Čtvrtek 9. února 2006 ve 22:59® ladamaj
-
Alivio> omlouvám se mněl jsem 3× poštáka.Ale chybí tady.
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 22:48® Shrek
-
CeP> máš to na CeP(z)quick.cz
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 22:47® kamet
-
Fotografie:
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 22:45® CeP
-
Alivio, Frk> poslete mi pls na mail ty fotky co nesly pridat. resi se to.
Alivio> poslu jedine mailem. mirande moc nejdou prenosy souboru..

- Čtvrtek 9. února 2006 ve 22:42® Shrek
-
CeP> pošli přes ICQ
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 22:40® CeP
-
Alivio> trochu povyrostla cubina..
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 22:29® Shrek
-
ladamaj> manželka je někde s tim svým Švýcarem

- Čtvrtek 9. února 2006 ve 22:26® ladamaj
-
Alivio> to ale sledujete s manželkou už jsem jí tu dlouho neviděl nebo je už po večerníčku.
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 22:23® Frk
-
ladamaj/ Myslím si, že všichni kvůli tématu čekají na dvaadvacátou hodinu.
