Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 21:18® CeP
-
a jee.. vsici sli cumet na ruzovou ordinaci…
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 21:17® hunter
-
Poraďte někdo kam na dírky v okolí Otrokovic?? Díky předem.
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 21:04® becko
-
buď Happy voe
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 21:04® becko
-
alivio-co se stalo?
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 21:02® Shrek
-
becko> no mám se na piKAču!!vynech velká písmenka!!
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 21:00® becko
-
alivio- na co?
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 21:00® Padis
-
ALIVIO já bych toho chtěl
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:59® Shrek
-
becko> na pikaču..... :-'(
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:59® Shrek
-
Já chci vkládat obrázky!!!OOúúúú!!
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:58® becko
-
Alivio> jak se máš?
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:56® Shrek
-
…
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:53® becko
-
HDU dostalo ty vysloužilé tráboše ne?
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:48® Shrek
-
NEJDOU OBRÁZKY!!!!!!
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:47® Shrek
-
Když tu neni CePíno,tak to můžu říct:dostali jsme (jakožto HDU) slíbena služební auta,to je paráda,ne??
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:47® Shrek
-
Když tu neni CePíno,tak to můžu říct:dostali jsme (jakožto HDU) slíbena služební auta,to je paráda,ne??
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:45® becko
-
Co nového o švadlenách Hdu?
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:44® Padis
-
CeP co bude dnes dobrého
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:43® CeP
-
na chvilu odchazim uklohnit děťátku véču..
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:42® Shrek
-
CeP> koukám
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:23® Padis
-
zedus taky mě to zlobí
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:23® Padis
-
no prostě pohoda
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:17® zedus
-
Ještě jednou a když ne tak na to dlabu.
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:16® zedus
-
Jakto, že mi nejde poslat fotka?

- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:15® zedus
-
Zdar HDU a všichni ostatní, tady je pozdrav od mojí čubiny.

- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:11® Shrek
-
CeP> Maskot HDU?Má hezky vztyčený uši,ta moje čubina zatím ne…

- Čtvrtek 9. února 2006 ve 20:07® CeP
-
Alivio> taky pekna cubina..ne??

- Čtvrtek 9. února 2006 v 19:40® Kecalka
-
Alivio> mas osobku
- Čtvrtek 9. února 2006 v 19:39® Shrek
-
Kecalka> ZDAR!!
- Čtvrtek 9. února 2006 v 19:38® Kecalka
-
Alivio> no to si šiškovnej tak ted koncim cus zitra jdu na volejbal pa
- Čtvrtek 9. února 2006 v 19:37® Shrek
-
Kecalka> vymalováno

