Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Čtvrtek 9. února 2006 v 19:09® CeP
-
Luban> a ty si este nevidel vydrisiny botky s epesnima podkuvkama?
- Čtvrtek 9. února 2006 v 19:08® Vydrain
-
Kecalka> no častějc by si mohli dělat prdel z plastelíny a né ze mě
) - Čtvrtek 9. února 2006 v 19:08® Kecalka
-
Alivio> tak jak mi tohle vysvetlis s tou posteli to teda nevim!!!!zena
- Čtvrtek 9. února 2006 v 19:08profil byl smazán
-
vydrain:tebe sa splašia kladivá?Veď máš na nich botičky-:)
- Čtvrtek 9. února 2006 v 19:06® Kecalka
-
Vydrain> jak to čtu vydruše nemaš to jednoduché s těma chlapama fakt,obdiv na me straně ha ha ha pa
- Čtvrtek 9. února 2006 v 19:05® Vydrain
-
Alivio> vidiš lubánky? máš kliku, ještě si dej bacha , nebo se mi splašej kladiva když si to blbě vezmu
)))) - Čtvrtek 9. února 2006 v 19:05® Shrek
-
Luban> tak v tom případě se celá situace mění......Vydrušo,platíš a já seženu bydlení zdarma.Jenom takovej malej detail.Musíme spát na manželské posteli
) (tak teda ne,no.To byl vtip.) - Čtvrtek 9. února 2006 v 19:03profil byl smazán
-
Alivio:vydrain je prezlečený chlap-:)))
- Čtvrtek 9. února 2006 v 19:01® HaD
-
Tomash> diky, byla to nepříjemná bolístka
- Čtvrtek 9. února 2006 v 19:00® Shrek
-
Vydrain> kdybys nebyla ženská,tak Ti navrhnu,ať zacvakáš hospodu a já seženu ubytování grátis,ale to bych si vůči ženě nedovolil…
) - Čtvrtek 9. února 2006 v 19:00® Tomash
-
HaD : Gratuluju tobě i kolektivu

- Čtvrtek 9. února 2006 v 18:57® Vydrain
-
Alivio> tak cestuj stopem a nebo budem je to za hubičku a cajk si taky kupovat nemusíš, jen pár love do hospy a na přespání
- Čtvrtek 9. února 2006 v 18:53® Shrek
-
Vydrain> jsem bez práce,takže nejsou prachy ani na benzín,natož na rybářské věci … pf pf pf
- Čtvrtek 9. února 2006 v 18:50® Vydrain
-
Alivio> hmmm, mít Ačko a ještě nebýt ajni hdu, pf pf pf
) - Čtvrtek 9. února 2006 v 18:49® kulin
-
Alivio>jj,jeden z důvodů proč sem se vojně vyhejbal

- Čtvrtek 9. února 2006 v 18:45® Shrek
-
kulin> na vojně se nalomily,takže se nic neděje…
Vydruš: nejedu tam 
- Čtvrtek 9. února 2006 v 18:43® Vydrain
-
Alivio> neboj, za měsíc v brně asi dostaneš šanci

- Čtvrtek 9. února 2006 v 18:42® kulin
-
Alivio>No hlavně aby se ti po tom přesvědčováví nelámali při předklonu játra

- Čtvrtek 9. února 2006 v 18:41® Shrek
-
kulin> neuznali,asi je o tom budu muset přesvědčit na nějakém ze srazů

- Čtvrtek 9. února 2006 v 18:39® kulin
-
Alivio>Zdarec,tak co,už ti uznali diagnózu HDU?
- Čtvrtek 9. února 2006 v 18:37® Shrek
-
CHMELDA>to bych netvrdil,jakej je rozdíl mezi chatem a „našim“ fórem,který se každejch 30 vteřin obnovuje?Já bych řekl,že je to de facto to samý.

- Čtvrtek 9. února 2006 v 18:25® CHMELDA
-
JEN MAM MALOU PRIPOMINKU ZE TU NEJNI CHAT
- Čtvrtek 9. února 2006 v 18:23® CHMELDA
-
SEM TO NAPSAL DO RUBRIKY Z LOVU TAK A BYCH TO NEMUSEL PREPISOVAT TAK SI TAM NAHLEDNE TE A DEJTE VEDET
- Čtvrtek 9. února 2006 v 18:05® Bosanac
-
HaD: diky , ted muzu v klidu vypnout internet a do hospody

- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:52® HaD
-
Bosanac> jo, to je správně
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:52® HaD
-
Alivio> funguje to správně až od odpoledne
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:35® Klon
-
Alivio> děla my to taky,jak v IE tak FF i Opre,takže to tak asi má být
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:32® Bosanac
-
Mam to same . I v praci na IE i doma Opera .
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:30® Shrek
-
HaDe,čím to může být,že když napíšu www.chytej.cz,tak mi to neskočí na hlavní stránku,ale na můj profil?Nejde to nějak štelnout? Nové příspěvky mi to ukáže pouze v případě,že jsem přihlášenej a někdo přidá příspěvek.Když jsem odhlášenej a v noci někdo přidá příspěvek,tak mi to stejně ráno neukáže nové příspěvky,tak nevím…
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:29® Bosanac
-
Pouzivam Operu , ted jse ukazali zlute/bezove novy prispevky . I ted kdyz pisu naskakuji novy . Je to OK ?
