Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:28® fikus
fikus

HaD> všimal jsem si toho když jste to testovali. O tom, že už to funguje naplno tedy vím až teď, Je to fajn, protože mě nebavilo si všímat a pamatovat poslední dvojčíslí. :-((

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:27® HaD
HaD

Padis> já ne, Radim ;-)

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:26® red
red

HaD to pozorujem :o)))

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:26® Padis
Padis

HaD všiml jsem si toho.Však Ty jsi šikovnej

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:24® HaD
HaD

tohoto si nikdo nevšiml? už nám funguje „Nepřečtené“!

foto/diskuze/vseobecna/2006/th-img5700.jpg
Čtvrtek 9. února 2006 v 17:23® fikus
fikus

aha, tak to jó, ten předešlý příspěvek beru zpět.

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:22® Padis
Padis

tyto jdou proč nešla tamta nevím

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:22® fikus
fikus

mám FF, CePe který prohlížeč ti dovoluje zobrazování IP adres?

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:21® Shrek
Shrek

CeP> ale tybarvičky mi tu hrajou už od začátku,alespoň ta červená jo,jestli i ta sytě modrá to nevim,ale u mě to není novinka… :-((

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:21® Padis
Padis

zkouška

foto/diskuze/vseobecna/2006/th-img5699.jpg
Čtvrtek 9. února 2006 v 17:21® HaD
HaD

fikus> CeP je admin ;-) takže vidí o trochu více ;-)

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:20® CeP
CeP

fikus> a kruci.. to jsem zapomnel zaretusovat. priste musim byt opatrnejsi..

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:19® Shrek
Shrek

fikus> jo,on nepoužívá IE,jako my. CePíno:já nic zvláštního nepozoruji.....

foto/diskuze/vseobecna/2006/th-img5698.jpg
Čtvrtek 9. února 2006 v 17:18® CeP
CeP

Padis> zkousis fotky v originalni velikosti bez uprav, nebo po uprave?

Kecalka> BINGO !!

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:18® fikus
fikus

mě se na monitoru nezobrazuje IP připojení jako u CePa. To je nějaká vzláštnost?

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:17® red
red

modra je dobra :o)

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:17® Kecalka
Kecalka

CeP> precteno neprecteno barevne odliseno?

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:16® Padis
Padis

zkoušel jsem to dvakrát a nic

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:15® CeP
CeP

1. napoveda

foto/diskuze/vseobecna/2006/th-img5697.jpg
Čtvrtek 9. února 2006 v 17:14® fikus
fikus

mě se to taky líbí, jen to tlačítko na poslední nepřečtený stále chybí.

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:14® Kecalka
Kecalka

Padis> no tak sup sem sni …

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:13® Padis
Padis

kecalka měla tam být fotka

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:12® Kecalka
Kecalka

Padis> co to je ty tecky?

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:12® Padis
Padis

čau nějak mě to nejde poslat

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:12® Shrek
Shrek

Padis:ty jsou hezký,kdes je chytil??? :-)) )

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:10® Shrek
Shrek

Kecalka> tak pokud to nevíš,tak nejsi HDU,já to také nevím..... :-)

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:08® Kecalka
Kecalka

CeP> snazim se ale marne tak mi napovez fakt nevim…

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:07® CeP
CeP

HaD> vsak to taky nelze prehlednout. super!

Kecalka> snaz se!

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:06® Kecalka
Kecalka

HaD> a co to je?

Čtvrtek 9. února 2006 v 17:04® HaD
HaD

CeP> Jsi všímavej! jedna z mušek vyladěna ;-)