Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:28® fikus
-
HaD> všimal jsem si toho když jste to testovali. O tom, že už to funguje naplno tedy vím až teď, Je to fajn, protože mě nebavilo si všímat a pamatovat poslední dvojčíslí.

- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:27® HaD
-
Padis> já ne, Radim

- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:26® red
-
HaD to pozorujem :o)))
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:26® Padis
-
HaD všiml jsem si toho.Však Ty jsi šikovnej
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:24® HaD
-
tohoto si nikdo nevšiml? už nám funguje „Nepřečtené“!

- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:23® fikus
-
aha, tak to jó, ten předešlý příspěvek beru zpět.
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:22® Padis
-
tyto jdou proč nešla tamta nevím
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:22® fikus
-
mám FF, CePe který prohlížeč ti dovoluje zobrazování IP adres?
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:21® Shrek
-
CeP> ale tybarvičky mi tu hrajou už od začátku,alespoň ta červená jo,jestli i ta sytě modrá to nevim,ale u mě to není novinka…

- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:21® Padis
-
zkouška

- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:21® HaD
-
fikus> CeP je admin
takže vidí o trochu více 
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:20® CeP
-
fikus> a kruci.. to jsem zapomnel zaretusovat. priste musim byt opatrnejsi..
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:19® Shrek
-
fikus> jo,on nepoužívá IE,jako my. CePíno:já nic zvláštního nepozoruji.....

- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:18® CeP
-
Padis> zkousis fotky v originalni velikosti bez uprav, nebo po uprave?
Kecalka> BINGO !!
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:18® fikus
-
mě se na monitoru nezobrazuje IP připojení jako u CePa. To je nějaká vzláštnost?
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:17® red
-
modra je dobra :o)
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:17® Kecalka
-
CeP> precteno neprecteno barevne odliseno?
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:16® Padis
-
zkoušel jsem to dvakrát a nic
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:15® CeP
-
1. napoveda

- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:14® fikus
-
mě se to taky líbí, jen to tlačítko na poslední nepřečtený stále chybí.
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:14® Kecalka
-
Padis> no tak sup sem sni …
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:13® Padis
-
kecalka měla tam být fotka
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:12® Kecalka
-
Padis> co to je ty tecky?
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:12® Padis
-
čau nějak mě to nejde poslat
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:12® Shrek
-
Padis:ty jsou hezký,kdes je chytil???
) - Čtvrtek 9. února 2006 v 17:10® Shrek
-
Kecalka> tak pokud to nevíš,tak nejsi HDU,já to také nevím.....

- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:08® Kecalka
-
CeP> snazim se ale marne tak mi napovez fakt nevim…
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:07® CeP
-
HaD> vsak to taky nelze prehlednout. super!
Kecalka> snaz se!
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:06® Kecalka
-
HaD> a co to je?
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:04® HaD
-
CeP> Jsi všímavej! jedna z mušek vyladěna

