Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:02® Shrek
-
CeP> no potěš koště až domeditujou!!!To bude mazec!
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:00® Kecalka
-
CeP> nebo ze by Lenin? …zobrazovaci tema na obrazku na hore
- Čtvrtek 9. února 2006 v 17:00® CeP
-
Alivio> Lubanci ted nechodej moc casto bo maji duchovni meditace trvajici bez prestani 99 dni a noci..

- Čtvrtek 9. února 2006 v 16:59® CeP
-
Kecalka> tak to uz nebylo vcera, ale co ode dneska noveho? mne to hnedkaj bacilo do oci..
- Čtvrtek 9. února 2006 v 16:59® Shrek
-
CeP> no že jsi tu dnes dřív než Lubánci??
- Čtvrtek 9. února 2006 v 16:56® Kecalka
-
CeP> urcite ..nebeha to tu pred obrazovkou o zdarma email…nebo neco jineho?
- Čtvrtek 9. února 2006 v 16:54® CeP
-
cago lidi. tak jestlipak jste si vsimli neceho noveho?
- Čtvrtek 9. února 2006 v 16:53® Kecalka
-
pepino99> mas osobku
- Čtvrtek 9. února 2006 v 16:52® Kecalka
-
pepino99> jo tak jeste nez odjedu do cech napisu ti osobku jestli mam spravne cislo a zavolam urcite hodku ,dve predem nejmin ,na rybky nebudu mit bohuzel cas ale na kafco si ho udelam…zatim pa
- Čtvrtek 9. února 2006 v 16:48® pepino99
-
Kecalka> kdykoli když písnes esesemku pul hotky dopředu budu tě vyhlížet :o)))
- Čtvrtek 9. února 2006 v 16:40® Kecalka
-
pepino99> kafco dam urcite jeste ti zavolam na mobil a domluvime se na case a terminu ale zatim to vypada na pondeli 20.2.pokud budes mit cas jeste zavolam a domluvime se ju,je lepsi dopol nebo odpoledne?
- Čtvrtek 9. února 2006 v 16:12® pepino99
-
Kecalka> jo jo přesně jak říká bráška :o))))) Určitě se zastaf na hotelu a můžeme skusit třeba plavačku a dát kafčo :o)))
- Čtvrtek 9. února 2006 v 15:58® Kecalka
-
stepino99> dekuji moc
- Čtvrtek 9. února 2006 v 15:05® stepino99
-
Kecalka> tady je krasne svítí slnko a plus dva stupně:o)
- Čtvrtek 9. února 2006 ve 12:40® Kecalka
-
pepino99 ahoj jak to vypada z pocasim uz to taje nebo u vas prsi potrebuji informace dekuji
- Čtvrtek 9. února 2006 v 11:50® Tomash
-
Asi zahájim dřív. Vyležím se a hurá na Labe zavláčet!
)) Sakra parmičky jsou good, ale třpytky… oooooj - Čtvrtek 9. února 2006 v 11:47® Prichy
-
Tomash> hmmm, jedine az rozmrzne pole, tak traktor a jedeeem
(( - Čtvrtek 9. února 2006 v 10:56® HaD
-
Tomash> ich auch
) - Čtvrtek 9. února 2006 v 10:39® Shrek
-
Tomash> vydrž Prťka,vydrž!!
- Čtvrtek 9. února 2006 v 10:05® Tomash
-
Klucí, já už chci vláčet!!!
- Čtvrtek 9. února 2006 v 10:00® vanuz
-
vraj sa nasli ponožky z akcie na dírkach. kto je stastny majitel? nic-nac-project.de
- Čtvrtek 9. února 2006 v 1:13® Klon
-
CeP> no ve FF jsem to spustil a dal jsem operu nezkoušel,možná to bylo jen chvilkovy,ale ted je vse ok.
- Čtvrtek 9. února 2006 v 0:59® CeP
-
Klon> to netusim. nemel jsem takovy problem. nemeli jste u vas pretizenou sit?
- Čtvrtek 9. února 2006 v 0:59® Klon
-
HaD> jj rozumim ti
jestli zkoušišoperu tak už my to
jde,nevim cim to bylo - Čtvrtek 9. února 2006 v 0:57® Klon
-
CeP> ale s operou jsem se pred hodkou nemohl dostat na chytej,nevis cim to bylo?
- Čtvrtek 9. února 2006 v 0:55® Klon
-
CeP> no první dojmy,jsou pro operu,libi se my že jdou nastavit barvy a plno jinych vlastnosti ktery FF postrada.
- Čtvrtek 9. února 2006 v 0:52® CeP
-
Klon> jake jsou prvni dojmy?
- Čtvrtek 9. února 2006 v 0:49® Klon
-
CeP> no já na tvojí radu,jedu operu i FF zaroven a testuji jaky my bude casem vyhovovat vic
) - Čtvrtek 9. února 2006 v 0:40® Frk
-
CeP/Lákadlo…Ti pupíci jsou jen jako křoví…;))))))

- Čtvrtek 9. února 2006 v 0:34® CeP
-
Frk> s tim pocitej..
Klon> tak s tim nastavenim to neni zase tak ruzovy. mne to nedela co bych ocekaval. firefoxe nemam tolika zmaklyho..
