Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Středa 8. února 2006 ve 22:36® Frk
-
Tak jsem se tou story konečně prokousal. Upřímně prohlašuju, že ty … dostali asi nenávratně
)) Nepomohly by mi ani ty znalosti
zmutované ichtyofauny
) - Středa 8. února 2006 ve 22:33® Shrek
-
pif> no a vo vo vo tom to je,néé?
- Středa 8. února 2006 ve 22:32® zedus
-
pif> No jak říkáš, je to od chlastu.

- Středa 8. února 2006 ve 22:32® pif
-
Alivio> bingo.to je alfa a omega našeho duchovna-:)))
- Středa 8. února 2006 ve 22:30® Shrek
-
pif> no že by šlo o „jakýsi“ nápoj silného šmaku a lahodně hřejivého požitku-režná??
- Středa 8. února 2006 ve 22:30® pif
-
CeP> na té fotce se s zedem právě domlouváme na stanovách našeho náboženství-:)))proto je tak červené,od přemýšlení-:)
- Středa 8. února 2006 ve 22:30® CeP
-
Alivio> a jejda..
- Středa 8. února 2006 ve 22:28® CeP
-
zedovo zatisicko..

- Středa 8. února 2006 ve 22:28® pif
-
Alivio> co ti říká výraz RÉŽA?je to moc důležité,pro tvůj další spirituální vývoj-:)))
- Středa 8. února 2006 ve 22:28® Shrek
-
zedus> chudák CeP,teď jsi mu to vrazil pěkně pod pás,víš jak se chudák asi musí tvářit?

- Středa 8. února 2006 ve 22:27® Padis
-
ještě jedna muší

- Středa 8. února 2006 ve 22:27® Shrek
-
Padis>

- Středa 8. února 2006 ve 22:26® zedus
-
CeP> No to se ozval ten pravé, nezapomeň že existují video důkazy o tvojí meditaci v sedě.

- Středa 8. února 2006 ve 22:26® Padis
-
pozor na to

- Středa 8. února 2006 ve 22:26® Vydrain
-
Alivio> to ví každý malý dítě pf pf pf a každé madar, páš tohle sou zvířátka, ktorý se zovou „sereméd“
) - Středa 8. února 2006 ve 22:24® pif
-
CeP> -:))))haaahihihihohoho
- Středa 8. února 2006 ve 22:24® Shrek
-
pif> ty jsi jediný opravdový přítel,který se mě zastává a neodrazuje mě stát se jedincem s diagnózou HDU, proto Ti svěřim tajemství:Nejez med,neni to zdravý…
Ostatní ať si
pochutnaj.....
- Středa 8. února 2006 ve 22:23® CeP
-
zedus> to je fakt..co pamatuju tak vydrzis meditovat jenom prvni vecer..
) - Středa 8. února 2006 ve 22:23® pif
-
zedus> réža dělá zázraky,to přece víš-:))) alivio:co ti říká výraz „réža“?
- Středa 8. února 2006 ve 22:22® zedus
-
pif> Neblbni, 14dnů v lihu, to nevydržím ani já, tak dlouho sem ještě nemeditoval.

- Středa 8. února 2006 ve 22:21® pif
-
Alivio> moment,neurážej se,nic není ztracený.zasedne kncílium a bude jednat.výsledek ti přijde poštou do čtrnácti dnů-:)))
- Středa 8. února 2006 ve 22:20® Vydrain
-
pif> bacha ještě, ještě musí projít zkouškou, esli to nejni upír nebo jiné nebezpečné kříženec, ztráty ve vlastnich řadách nésou přípustné

- Středa 8. února 2006 ve 22:19® Shrek
-
no tak jste mi to vymluvili,ale co se HDU týče,občas se jím také považuji.Každopádně váš nezájem o mou osobu je pohoršující a velice mě mrzí.Brečím a odcházím pro lahvinku. Bééééé,bůůůů!!!!!!
- Středa 8. února 2006 ve 22:18® pif
-
Alivio> základní otázka,máš zdravý játra?a máš zajištěnýho dárce?-:))
- Středa 8. února 2006 ve 22:17® pif
-
Alivio> pokud složíš test,musíš ještě projít na naše vyznání,prodělat svaté přijímání,prostě dokonale konvertovat-:)))
- Středa 8. února 2006 ve 22:15® Vydrain
-
Alivio> bohužel nemáš páru o tom, jak se povyšuje, něrob si iluzie
) - Středa 8. února 2006 ve 22:15® zedus
-
Vydruš má pravdu, to je diagnóza.
- Středa 8. února 2006 ve 22:14® Vydrain
-
Alivio> pozór, hdu nejni klub !!!!!!

- Středa 8. února 2006 ve 22:14® Shrek
-
Vydrain> povyšování mám rád , nejlépe lednovou koupel ve Vltavě na naháče

- Středa 8. února 2006 ve 22:13® CeP
-
Alivio> ovsem splneni trech ukolu je jen o zapisnym..nejdulezitejsi podminka clenstvi je zucastnovat se vsech sympozii HDU na kretince a tak..
