Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Středa 8. února 2006 ve 21:14® CeP
-
Prizrak> ten starej text nemusis mazat kdyz odesles prispevek a stisknes F5..
- Středa 8. února 2006 ve 21:13® Prizrak
-
HDU: Pozdraven buď nejvyšší!
- Středa 8. února 2006 ve 21:13® CeP
-
zedus> nazdar HDU sveceny otce..
- Středa 8. února 2006 ve 21:12® Prizrak
-
Jo, víte co to dá práci upléct všechny ty hadříky?!!
- Středa 8. února 2006 ve 21:12® zedus
-
Ahoj HDU.

- Středa 8. února 2006 ve 21:12® CeP
-
Frk> prece nikdy
)Vydrain> cago selmo
- Středa 8. února 2006 ve 21:11® zedus
-
Frk> Nikdy.

- Středa 8. února 2006 ve 21:11® Vydrain
-
CeP> co pandořiny, ti je přímo tajemství svatého grálu

- Středa 8. února 2006 ve 21:11® Shrek
-
skončil kurz pletení pro HDU.Je tu CePík i Šelmička.
- Středa 8. února 2006 ve 21:11® zedus
-
Prizrak> Aha, no tam jsem nebyl já, asi sme se ještě nepotkali.
- Středa 8. února 2006 ve 21:10® Frk
-
To jsem zvědav, kdy to z vás konečně vypadne
) - Středa 8. února 2006 ve 21:10® CeP
-
mejte rozum lidicky. HDU se stara o blaho lidstva a nejni to lehkej ukol..zadna prochazka ruzovym parkem. to dybyste vsecko vjedeli tak byste se museli zakonite zblaznit..nene..HDU nejni pro obycejnskyho smrtelni. berte to jako tajemstvi pandoriny skrinky a basta fidli!
- Středa 8. února 2006 ve 21:10® Vydrain
-
CeP> teda tuli tuli, hmmmmmmmm, perná chvíle, co?
) - Středa 8. února 2006 ve 21:10® Prizrak
-
zedus> Nevím…možná snad na veletrhu před rokem, ale jinak jsem na žádné akci Chytej nebyl…
- Středa 8. února 2006 ve 21:09® zedus
-
Prizrak> Hlele, my už sme se někde potakli?
- Středa 8. února 2006 ve 21:08® Prizrak
-
Cep: Jo, proč?
- Středa 8. února 2006 ve 21:08® Shrek
-
CeP> já už vím co je to UDH

- Středa 8. února 2006 ve 21:08® CeP
-
Prizrak> ty mas Operu co??
- Středa 8. února 2006 ve 21:08® Prizrak
-
CeP> Níííc

- Středa 8. února 2006 ve 21:08® CeP
-
ale..ale..zase vam vrta hlavou HDU??
- Středa 8. února 2006 ve 21:07® CeP
-
tak copa je to noveho??
- Středa 8. února 2006 ve 21:07® Prizrak
-
HDU by mohl mít: Pletu štrúdl
- Středa 8. února 2006 ve 21:05® Shrek
-
Prizrak> Tomucha má na ICQ status „Dělám štrůdl!“.Já nemohl,když jsem to viděl poprvé.........

- Středa 8. února 2006 ve 21:05® Prizrak
-
Alivio: Snad MY to z tebe dostanem…
- Středa 8. února 2006 ve 21:04® Shrek
-
Zeďáku,já to z tebe dostanu!!!!!!!
- Středa 8. února 2006 ve 21:03® Prizrak
-
Víte co má HDU jako režim na icq? Rukodělda, něco opodál dělám

- Středa 8. února 2006 ve 21:02® Shrek
-
fikus> ne zaklínač,ale světlonoš,ti jsou hodní.....
Pokud ovšem nemaj lasery,fasery a termoblastery,pak je to mazeeeeec. - Středa 8. února 2006 ve 21:01® Kecalka
-
Alivio>
- Středa 8. února 2006 ve 21:01® zedus
-
becko> Nevím proč by se někdo měl bát HDU. Jedině jestli jsi ufonaut nebo perlín, pak máš veeeeelkej problém.

- Středa 8. února 2006 ve 21:00® fikus
-
becko> proti HDU není světské obrany, snad ZAKLÍNAČ by mohl pomoci, ale fakt nevím, navím
