Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Středa 8. února 2006 ve 21:14® CeP
CeP

Prizrak> ten starej text nemusis mazat kdyz odesles prispevek a stisknes F5..

Středa 8. února 2006 ve 21:13® Prizrak

HDU: Pozdraven buď nejvyšší!

Středa 8. února 2006 ve 21:13® CeP
CeP

zedus> nazdar HDU sveceny otce..

Středa 8. února 2006 ve 21:12® Prizrak

Jo, víte co to dá práci upléct všechny ty hadříky?!!

Středa 8. února 2006 ve 21:12® zedus
zedus

Ahoj HDU. :-)

Středa 8. února 2006 ve 21:12® CeP
CeP

Frk> prece nikdy ;-) )

Vydrain> cago selmo

Středa 8. února 2006 ve 21:11® zedus
zedus

Frk> Nikdy. :-)

Středa 8. února 2006 ve 21:11® Vydrain
Vydrain

CeP> co pandořiny, ti je přímo tajemství svatého grálu :-)

Středa 8. února 2006 ve 21:11® Shrek
Shrek

skončil kurz pletení pro HDU.Je tu CePík i Šelmička.

Středa 8. února 2006 ve 21:11® zedus
zedus

Prizrak> Aha, no tam jsem nebyl já, asi sme se ještě nepotkali.

Středa 8. února 2006 ve 21:10® Frk
Frk

To jsem zvědav, kdy to z vás konečně vypadne ;-) )

Středa 8. února 2006 ve 21:10® CeP
CeP

mejte rozum lidicky. HDU se stara o blaho lidstva a nejni to lehkej ukol..zadna prochazka ruzovym parkem. to dybyste vsecko vjedeli tak byste se museli zakonite zblaznit..nene..HDU nejni pro obycejnskyho smrtelni. berte to jako tajemstvi pandoriny skrinky a basta fidli!

Středa 8. února 2006 ve 21:10® Vydrain
Vydrain

CeP> teda tuli tuli, hmmmmmmmm, perná chvíle, co? :-)) )

Středa 8. února 2006 ve 21:10® Prizrak

zedus> Nevím…možná snad na veletrhu před rokem, ale jinak jsem na žádné akci Chytej nebyl…

Středa 8. února 2006 ve 21:09® zedus
zedus

Prizrak> Hlele, my už sme se někde potakli?

Středa 8. února 2006 ve 21:08® Prizrak

Cep: Jo, proč?

Středa 8. února 2006 ve 21:08® Shrek
Shrek

CeP> já už vím co je to UDH :-)

Středa 8. února 2006 ve 21:08® CeP
CeP

Prizrak> ty mas Operu co??

Středa 8. února 2006 ve 21:08® Prizrak

CeP> Níííc :-)

Středa 8. února 2006 ve 21:08® CeP
CeP

ale..ale..zase vam vrta hlavou HDU??

Středa 8. února 2006 ve 21:07® CeP
CeP

tak copa je to noveho??

Středa 8. února 2006 ve 21:07® Prizrak

HDU by mohl mít: Pletu štrúdl

Středa 8. února 2006 ve 21:05® Shrek
Shrek

Prizrak> Tomucha má na ICQ status „Dělám štrůdl!“.Já nemohl,když jsem to viděl poprvé......... :-)

Středa 8. února 2006 ve 21:05® Prizrak

Alivio: Snad MY to z tebe dostanem…

Středa 8. února 2006 ve 21:04® Shrek
Shrek

Zeďáku,já to z tebe dostanu!!!!!!!

Středa 8. února 2006 ve 21:03® Prizrak

Víte co má HDU jako režim na icq? Rukodělda, něco opodál dělám :-D

Středa 8. února 2006 ve 21:02® Shrek
Shrek

fikus> ne zaklínač,ale světlonoš,ti jsou hodní..... :-) Pokud ovšem nemaj lasery,fasery a termoblastery,pak je to mazeeeeec.

Středa 8. února 2006 ve 21:01® Kecalka
Kecalka

Alivio>

Středa 8. února 2006 ve 21:01® zedus
zedus

becko> Nevím proč by se někdo měl bát HDU. Jedině jestli jsi ufonaut nebo perlín, pak máš veeeeelkej problém. :-)

Středa 8. února 2006 ve 21:00® fikus
fikus

becko> proti HDU není světské obrany, snad ZAKLÍNAČ by mohl pomoci, ale fakt nevím, navím