Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Úterý 7. února 2006 ve 20:53® Shrek
-
Prizrak>

- Úterý 7. února 2006 ve 20:50® becko
-
Alivio ty draku
)))co ste si udělali že zase taháš ven
sumce,ikdyž to byla příšera strašlivá
) Hele nechytl Godzillu????????????? - Úterý 7. února 2006 ve 20:47® Prizrak
-
Mám takovej blbej dotaz. Jak se přidá příspěvek do Fóra?
- Úterý 7. února 2006 ve 20:37® Shrek
-
becko> hele,becko je tu
A kde je ten 200 metrovej sumec??Jakže
se jmenuje?Jo už vím,Ožrala..... 
- Úterý 7. února 2006 ve 20:35® becko
-
už sem tu
))) - Úterý 7. února 2006 ve 20:35® Shrek
-
HaD> asi joooo.Jste šikulové oba tři

- Úterý 7. února 2006 ve 20:35® Shrek
-
Prizrak> na co kecku,stačí Luban,Pif,Vydrain,CeP,Kecalka a je o zábavu postaráno

- Úterý 7. února 2006 ve 20:34® HaD
-
Alivio> aha, je to šikula, asi to sloučil
- Úterý 7. února 2006 ve 20:33® Prizrak
-
Na to je potřeba nějakýho kecku…
- Úterý 7. února 2006 ve 20:33® Shrek
-
Prizrak:tak to je zlý,tak až to skončí,tak doufám že se tu rozkecáte.
- Úterý 7. února 2006 ve 20:30® Prizrak
-
Alivio> Ja ja, natürlich..
- Úterý 7. února 2006 ve 20:25® Shrek
-
Sakra kde jste kdo,to koukáte na telenovely,nebo co?
- Úterý 7. února 2006 v 19:20® Vydrain
-
Kecalka> to viš a pak že já su ten největší tamtam
nebudu, jdu potýrat tělo, asi až zítra budu, asle všecko je možný
necháš ho vyhrát?
)zedus> tak vybaluj rychle, at shihnu pokoupit co mi chybí
) - Úterý 7. února 2006 v 19:16® Kecalka
-
zatim cus budu az vecer …kluk me rve ze zidle musi nutne dohrat hru …tak co mam delat …moudrejsi ustoupi pf pf pf Vydrain budes vecer na prijmu?
- Úterý 7. února 2006 v 19:11® zedus
-
Vydrain> Huš snad nic, ale věci sem pořádně ještě nevybalil, tak to může ještě překvapit.

- Úterý 7. února 2006 v 19:11® Kecalka
-
Vydrain> i ja jsem ti písala hned vcera ale jednotky rychleho nasazeni byly asi rychlejsi pf pf pf mela jsem zpadeno i na cepa ale strach se potvora ha ha ha
- Úterý 7. února 2006 v 19:10® Shrek
-
Kecalka> to jsem rád

- Úterý 7. února 2006 v 19:09® Hrouzek
-
HaD- no chtěl bych,ale zatim se mi nedaří přijít na to,jak to zmenšit..
PC neni zrovna moje parketa:o)) - Úterý 7. února 2006 v 19:09® Kecalka
-
Alivio> jo super spokojenost Aliviová
- Úterý 7. února 2006 v 19:08® Shrek
-
Kecalka : spokojená??
- Úterý 7. února 2006 v 19:07® Vydrain
-
Kecalka> kdybych to nebrala, tak už je vyslaná rychlá jednotka, aby ti vyklofala voči
)) ale huž ráno sem měla echo, co se to tam
objevilo hehehe - Úterý 7. února 2006 v 19:07® HaD
-
Hrouzek> doufám, že pořádně naplníš album! Ať mám na co koukat
) - Úterý 7. února 2006 v 19:06® Kecalka
-
Vydrain> ahoj ale ses tam pekna né moc ti to slusi je to legrace doufam ze to beres a je vse OK
- Úterý 7. února 2006 v 19:05® Vydrain
-
zedus> samo že je budud potřebovat, ale do pátku mi je jistě vrátit nestihneš, takže jsem nucena ti je věnovat pf pf pf a co ještě sis půjčil?

- Úterý 7. února 2006 v 18:58® Hrouzek
-
Díky za rady něco zkusím..
- Úterý 7. února 2006 v 18:57® zedus
-
Vydrain> Nazdar šelmo, v kapse sem našel tvoje zarážky, budeš je ještě potřebovat?

- Úterý 7. února 2006 v 18:57® Shrek
-
HaD> ne,přišlo mi zničehonic heslo od Radima,přes který jsem se přihlásil,tak nevim.
- Úterý 7. února 2006 v 18:52® HaD
-
Alivio> ty si se znovu zaregistroval??? Co starý příspěvky?
- Úterý 7. února 2006 v 18:52® Vydrain
-
Kecalka> tady někdo hřeší, že na něj nemáme žáden materiál a je daleko, co?
) - Úterý 7. února 2006 v 18:52® HaD
-
Alivio> tak trochu .-)))
