Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Pátek 3. února 2006 v 10:44® drda
-
HaD: ano, mám celkem dobré, ale měl bych ještě lepší, kdyby se mi zobrazovaly nové příspěvky
Jde s tím něco dělat? - Pátek 3. února 2006 v 10:21profil byl smazán
-
HaD:ako komu dobré-:(
- Pátek 3. února 2006 v 10:20® frenki
-
Dobré, dobré HaDe
- Pátek 3. února 2006 v 10:20® TomášN
-
Zdravím Tě,Davide!
- Pátek 3. února 2006 v 10:19® HaD
-
dobré dopoledne všem!
- Pátek 3. února 2006 v 10:05® TomášN
-
to je rentgenová kérka,specialita ze západu

- Pátek 3. února 2006 v 9:54® toulovec
-
ovšem teď koukám že jádrový fyzik objevil ještě jednu úžasnou záležitost, všimněte si kérky na levé noze, kde má pavouka, tak pod ním je další úžasná záležitost – kérka kostry rybičky chytej.cz viditelná i přez kalhoty
- Pátek 3. února 2006 v 9:46profil byl smazán
-
toulovec:a tu je jadrový fyzik pri pracovnom rozhovore s kolegom toulovcem-:)

- Pátek 3. února 2006 v 9:42® toulovec
-
taky něco mám, jádrový fyzik zadumaný....... asi právě rozbíjí atom či čo

- Pátek 3. února 2006 v 9:39® TomášN
-
pif:Ta fotka vypadá jak kdybys měl pod tarantulí na koleni ještě logo chytej
To stojí za zamyšlení,ne? 
- Pátek 3. února 2006 v 9:38® TomášN
-
Luban> dle fotky soudím,že s úspěchem přišel nato,jak se píše SMS

- Pátek 3. února 2006 v 9:35profil byl smazán
-
…jadrový fyzik dr.pif práve prišiel na niečo prevratné-:)

- Pátek 3. února 2006 v 9:29® Milky
-
TomášN> No a wo to především!
- Pátek 3. února 2006 v 9:15® TomášN
-
Milky> to já taky,poštelovávám ještě profil a tak.Je pravda že se tu člověk mnohem víc vyblbne

- Pátek 3. února 2006 v 9:09® Milky
-
už jsem nemohl dospat, abych se mohl zalogovat!
- Pátek 3. února 2006 ve 2:07® HaD
-
Prutos> to určitě ne…nemohl jsi je v minulosti smazat…to já bych jich musel teď mít asi 600
- Pátek 3. února 2006 v 1:50® Prutos
-
Paráda,už jsou přenesené i osobky. Díky! Koukal sem že tam mám i ty co sem dávno smazal
HaDe,ty kulišáku! Že ty si je schováváš abys
měl po večerech co číst
) - Pátek 3. února 2006 v 1:26® dwarf
-
zkouska.. vitam Chytej v novem kabatu=)
- Pátek 3. února 2006 v 0:28® Frk
-
nejsem autista.....Teď jsem nepochopil;))))
- Pátek 3. února 2006 v 0:27® Padis
-
FRK proč to neudělám
- Pátek 3. února 2006 v 0:26® Frk
-
Padis/ Hlavně mě neposílej do … prostě tam!
- Pátek 3. února 2006 v 0:24® Padis
-
FRK ZNÁM JEDNU DOBROU FAKUTU
- Pátek 3. února 2006 v 0:17® Frk
-
..tos moc nepotěšila, když je teď tady samá kapacita a něco ses mohla dozvědět..;))
- Pátek 3. února 2006 v 0:15® Kecalka
-
ahoj vsici tak koukam jak se to tu pekne rozjelo co? dnes jdu brzo dadat ale zitra se na vas prijdu juknout pa
- Pátek 3. února 2006 v 0:15® Frk
-
pif/ Tos´měl říct dřív..;))
- Pátek 3. února 2006 v 0:14® pif
-
vidíte,klasické příklad.můj kolega z akademie promluvil,viz padis-.))
- Pátek 3. února 2006 v 0:13® Frk
-
Padis/ Kam se chodí k zápisu???
- Pátek 3. února 2006 v 0:13® Padis
-
já tak doktorát z věd alkoholovích
- Pátek 3. února 2006 v 0:12® Frk
-
All/Ano, už jsem pochopil. Vědě nebudu nikdy rozumět.;)))))
- Pátek 3. února 2006 v 0:10® kelt
-
Frk> kdepak ona je velmi tvrdě zavyslá – proto nemůže být vislá…to dá rozum ne???
)
