Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Pátek 3. února 2006 v 0:10® pif
-
frk,nebuď detajlista,vědci jsou roztržití autisti,kteří ztrácí přehled o realitě,nedej bože o pravopisu,kapišto?-:)))
- Pátek 3. února 2006 v 0:09® Frk
-
pif/vislá,vislá, doktore
) - Pátek 3. února 2006 v 0:07® pif
-
padis,máš z něčeho doktorát?nebo profesůru?pokud ano,zapoj se.pokud,zapoj se taky-:))))
- Pátek 3. února 2006 v 0:06® Padis
-
kurňa tady se rozjíždí vědecká diskuze
- Pátek 3. února 2006 v 0:00® pif
-
zn,že jo?-:))))zrovna sem řešil,jestli dráha oběhu tělesa je závyslá na gravitační poloze slunce,jehož těžiště je zcela vychýleno ze směru diametrální dráhy oběhu hmoty-.))
- Pátek 3. února 2006 v 0:00® HaD
-
ZNNOVY> asi tedy s svou oblíbenou tekutinou nějaký zátiší zkusim vymyslet

- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:58® ZN
-
pif: kdokoliv si může říkat a myslet cokoliv, mě přesvědčila fotka přemýšlejícího atomového vědce na starém chytej. Já mám jasno
) - Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:57® pif
-
sakra,ti červi,ne ty červy-:)))
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:55® ZN
-
HaD: no právě. Výsledek mého studia fotografie je… zátiší s Chivasem
) - Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:54® pif
-
zn.tento systém mě musí pustit,já totiž su CML(centrální mozek lidstava)!!!možná se najdou jedinci,kteří mě budou oponovat,ale sou to červy,kteří sou v opozici a zašlápnu je-.)))
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:48® ZN
-
pif: řada, neřada, stópá, nestópá, nechápu, jak ti mohl nový super dokonalý systém pustit KURVA?
) - Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:47® CeP
-
pif> cheche.
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:47® HaD
-
ZNNOVY> jsou fakt výborný, zejména to zátiší s Chivasem…opravdu pěkné, to neumím…aspon si to myslím a proto to ani nezkouším
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:46® pif
-
cepe,neser,jaký jelito?když už,tak bóřka-.))))
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:45® pif
-
zn:na dolar ser,včil rozhoduje drachma,nebo džihát,nebo kodex bušido.kurva,já už se vtom nevyznám.a je možný,že v tom má hlavní slovo neználek,jehož ego stoupá geniometrickou řadou-.)))
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:44® Padis
-
znovy nějak tak
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:41® ZN
-
pif: no jo, ale než najdeme, co máme udělat, tak je dolar úplně někde jinde
) - Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:41® CeP
-
pif> se ti to neukazuje pac novej system rozpozna ze si j-elito.
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:39® pif
-
zn.no jo,ale já su na pc uplný jelito,potřebuju něco,nebo někoho,kdo mě řekne ,to mužeš a to né-:))))
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:38® pif
-
akorát mám jednu,možná z mé blbosti,připomínku,proč mě to neukazuje,co sem už četl,a co ne?
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:38® ZN
-
pif: na manuál se vykašli, zbytečně by tě to zatěžovalo. Ostatně, mě taky

- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:36® pif
-
cepino,su rád ,že žijem,komunikujem,dejcháme,jídlo nám chutná,styk taky,co víc si přát?-:))))
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:35® pif
-
ale jinak pohoda,akorát to není pro blbóny a já se mezi ně řadím,potřeboval bych nějaké manuál-:))))
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:35® ZN
-
HaD: nevím,btw., teď jsem musel znovu psát heslo z mailu. Ale to se vychytá. Nic nemaž, občas si hraju, nic světoborného to není. Nemáš se za co stydět, u Ivoška to rozeberem. Je to jen zábava.
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:34® CeP
-
pif> vidis nacelniku. a pak ze to nepujde
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:34® pif
-
to bude dlóho trvat,než si zvyknu.hade,nenede nějak,pro nás,slepce,zvýraznit písmenka?
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:33® pif
-
dobré večer na novým chytej.
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:09® HaD
-
ZNNOVY> proč jsi se nemohl přihlásit? Mimochodem krásný walpapery…asi s hanbou ty svoje smažu
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:07® rudla
-
Mám ty samé problémy co už tady byly popsané(nezvýrazněné nové přizpěvky,někdy mi celá stránka nejde zobrazit atd.)ale věřím že se to všechno rozjede líp jak pendolíno.Jinak je to SUPER a díky.Akorát pro nás sleponě co 8 háček vážem pod lupou by to chtělo větší kontrast písma.Ještě jednou DÍKY.
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:01® ZN
-
HaD: více jak dvě hodiny jsem se nemoh přihlásit. Stálo mě to sedmičku francouzkýho vína, 10cigár a spoustu nervů. To si od tebe u Toulíka vyberu, s tím počítej.
