Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:57® Klon
-
Milky> jasná věc,počítal jsem s tím že se na tom maká
jen sem se ptal:) - Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:56® Klon
-
Tomash> mysliš ty aktualní temata v pravo???myslim že když bude novy tak naskoci do aktualnich ne???aspon myslim:)
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:55® Robur
-
ještě mně chybí možnost odkazu na poslední nepřečtenou zprávu

- Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:55® Milky
-
Klon> Na všem se pracuje, ..... nech brouka žíííít!

- Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:54® Klon
-
HaD> ahoj,velká pochvalá za nové stránky,jem my tu chybí ten počet nepřečtených,nešlo by to tam dát???
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:53® frenki
-
fakt by to chtělo výraznější barvy, jsou moc bledé a taky mám jen celkový součet nevím kde je co nového, ale jinak dobré
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:51® Klon
-
Tomash> poslal jsem ti tu adresu

- Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:50® Tomash
-
Klucí, jak to bude s novými zprávami? Takhle není přehled, kde je něco new… Japato bude?
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:38® BigMike
-
Jo, je to moc vyblité, ale jak mi zajde monitor, zlepčí se to!

- Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:38® Prichy
-
Bobo: nemuzu mi zase na tebe icq, mam ti TY veci postavit s externim trafem?? PS: nema cenu na kazdej kus delat navrh DPS
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:35® Prichy
-
HaD: souhlas s Bassem, malinko vetsi kontrast by neuskodil (alespon pismo), jinak samozrejme pochvala!!! muselo vam to dat pekne do tela
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:17® Pytel
-
hm
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:16® foxRM
-
had-zdravim prosim te jak napisu clanek mam docela dobre foto montazi a tak tak prosim odepis abych se mohl podelit dekuji
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:12® BigMike
-
Ach jo, jen co si člověk zvykl na něco, už zase novoty
Pro mne jako občasného návštěvníka bude zas trvat rok, dva než se
rozkoukám a bum, bude zase rovoluce! - Čtvrtek 2. února 2006 ve 21:00® red
-
panove poroucim se :o) idem si dat bahno
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 20:44® HaD
-
boban> to musime opravit…
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 20:36® boban
-
Had/Nějak se mi nedaří rozeznat co je nové a co jsem již četl.Som z toho volaký zmetený…
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 20:26® HaD
-
CeP>

- Čtvrtek 2. února 2006 ve 20:15® CeP
-
HaD> ne-e. neco jineho. hledej dal…

- Čtvrtek 2. února 2006 ve 20:13® HaD
-
CeP> myslíš tu favicon?

- Čtvrtek 2. února 2006 ve 20:13® HaD
-
Marcel> pokud je označen IFF, není při zaplém filtru zobrazen a je jedno co je jeho obsahem
- Čtvrtek 2. února 2006 ve 20:12® TomášN
-
BoBo-Falknov> já taky

- Čtvrtek 2. února 2006 ve 20:06® BoBo-Falknow
-
CeP: Nedostal jsem Tě, já tam fakt mám jenom celkový součet, žádné červené číslo s novými příspěvky

- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:59® CeP
-
mimochodem.. dneska ve Vimperku +10, vcera skvostnych +11. heč..heč..heč…
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:59® TomášN
-
rarach> to každopádně,ale jak říkám,já tam byl loni jen jednou a na podzim,takže ti to moc objektivně říct nedokážu
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:56® rarach
-
TomášN: furt mi z toho leze jinej tomash, no tak to jsi mne nepotěšil chlapče? No uvidíme zkusím kontaktovat nějaké bývalé zpravodaje a alespoň to jaro s mokrou mouchou, by mohlo být gut, přeci jenom z těch Nechranic něco vytáhne.
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:53® boban
-
Mirmen/žiješ?V sobotu jedeme na otvory?Jedeš taky dělat MASO????
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:51® Marcel
-
HaD: Tak ten filtr funguje. Sice musim restartovat prohlizec, ale funguje. BTW pokud ten prispevek oznacim jako IFF a nebude obsahovat vulgarismy, tak se nezobrazi pri aktivovanem filtru, ze?
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:50® TomášN
-
rarach> no je to tam dost takový umělý.Před pár lety jsme tam jezdili na bílou rybu a letos jsem tam byl a nelíbilo se mi tam.Zase je pravda,že jsem tam byl jen jednou (letos) a to ještě na podzim,ale na jaře tam prej jsou masakry bílý ryby.
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:43® rarach
-
Tam jsem před mnoha a mnoha lety začínal, pamatuju odpoledne, kdy jsme ve třech rybářích naplnilo kolečko (fůrik) okounů a vše pod 35 se pouštělo, ono to už je 25 let. Jiank tam jsem poprvé viděl tření bolenů a bílé ryby-ale fakt tření tam nebylo k hnutí neskutečné. Ale to tam ještě byl jez na tři sekce a z té prostřední se dalo ze střechy skákat nad jez…7 m. Byl jsem tam naposledy tak před 7–8 lety a právě přemýšlím, že bych si vzal MP celosvazovku a vyrazil tam, ale nevím jak to tam vypadá dnes-jez je v prdleli- předělanej a břehy jsou prý dosti regulované, nějakým kamenem, ostůvek taky zmizel! Kam se to ženem?
