Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:37® Hrouzek
Hrouzek

Pěkný pěkný,to bude zas trvat než se tady nebudu bát,že zabloudim:-))

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:36® TomášN
TomášN

rarach> jezdil jsem přímo na jez do Želiny,ale letos jsem kupoval jen krajskou,takže to nehrozí.Toho času na ryby stejně nebude tolik :-((

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:35® CeP
CeP

vanuz> Opera ma s prihlasenim problemy. jdi na to oklikou tudy : chytej.com

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:31® vanuz
vanuz

uz mi to ide na 90% aj v opere, akurat ze sa nemozem prihlasit, teraz pisem z firefoxu a zdravim vas :-)

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:30® rarach

TomášN: Hmm, takže zase nic, zase budu muset tu káru řídit dál. Kolikrát do roka jezdíš dolu na Vohři ? Jezdíš taky do Želiny?

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:27® CeP
CeP

BoBo-Falknov> to si mne dostal s tema celkovejma poctama. ale nabehl sem si sam. takhle blbe to formulovat…

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:26® red
red

fernet pocul som volat ze si da niekto fernet ? casnik mne jednu borovicku a chlapcom fernet :o)

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:25® CeP
CeP

red> taky se nehadam. naopak chvalim ze nepouzivas MS Infernet Exprdel ;-) )

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:24® TomášN
TomášN

rarach> Ne,koupil jsem německýho ovčáka a ta kaprařina mě přeci jenom nebrala,tak naco to mít doma?

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:23® CeP
CeP

prvni shot je z Opery a druhy MSIE/Maxthon. taky jste si toho vsimli??

foto/diskuze/vseobecna/2006/th-img5566.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2006/th-img5567.jpg
Čtvrtek 2. února 2006 v 19:21® red
red

Cep : no ved ok ja sa nehadam :o)))) len som bol chvilku z toho nejaky zaskoceny :o)

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:20® rarach

Bobo: Kdy přiletíš?

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:19® rarach

TomášN: Kurňa to musí být něco velkýho aby člověk prodával cajk. Kupuješ akcie naší nemocnice? To proboha nedělej. Kup radši autobus a můžeš nás vozit na Traun atd.

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:19® BoBo-Falknow
BoBo-Falknow

CeP: Mě se v celkovém součtu zobrazují opravdu jen celkové součty…

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:18® CeP
CeP

red> no ja valim v opere docela v klidu

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:16® red
red

boha jeho nejaky som z toho zmeteny :o)))

no lebo to neslo dobre pod operou ani pod IE ale bolo treba zmazat kokokokokis :-D

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:15® TomášN
TomášN

současnej rarach:Teď už mě to fakt netankuje.Teď mám jinej předmět mých finančních zájmů :-D Ale díky za info.

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:13® CeP
CeP

red> ze jsi se pral na MSIE a Operu. ja jsem skalni Opeřenec… Operista…Ptak?? boga mi; co to placam… ;-)

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:13® rarach

Bejvalej alivio: prej má Matoušek velký slevy na tu Tvou bejvalou značku, ale když už si konečně dostal rozum, tak Tě to asi netankuje, že?

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:12® CeP
CeP

all: identifikatory novych prispevku kdo si jeste nevsiml:

  • v roletovem menu modre " N " /splyvave nevyrazne a prilis nalepene na vseobecnou/
  • cerveny vykricnik u nazvu rubriky v jejich vypisu
  • cervene cislo celkoveho poctu
foto/diskuze/vseobecna/2006/th-img5564.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2006/th-img5565.jpg
Čtvrtek 2. února 2006 v 19:10® TomášN
TomášN

CeP a spol: jojo,já jsem bejvalej Alivio!Ale už jsem prodal polovinů prutů řady Alivio co jsem doma měl :-D , tak měnim nick.Nezlobte se na mě :-D

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:09® red
red

Cep firefoxa :o) preco ?

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:08® rarach

Red: Já taky ne, modrá je sice dobrá, ale vložit foto nedobrá.

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:08® CeP
CeP

red> jakej pouzivas prohlizec?

Čtvrtek 2. února 2006 v 19:05® red
red

yooooy spisku ? pripijam na tento web nech sam u dari ! nazdravie soudruzi !

Čtvrtek 2. února 2006 v 18:58® HaD
HaD

red> práskkkkk a ještě flašku borovičky k tomu :-D

Čtvrtek 2. února 2006 v 18:57® joba

Red ty pacholku z cudziny :-))

Čtvrtek 2. února 2006 v 18:55® file
file

HaD> Jasne, treba ja uz si zvykl :-)) Mam prsty take v par (dyna) webech, tak vam to musim pochvalit. Mate pekne nakroceno. Tesim se na ty Encyklopedie.

Čtvrtek 2. února 2006 v 18:54® BoBo-Falknow
BoBo-Falknow

red> PLESK!!!!!! :-D

Čtvrtek 2. února 2006 v 18:54® red
red

ja som tomu stale neprisiel na chut :-/ kamenujte ma kolko len chcete