Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:37® Hrouzek
-
Pěkný pěkný,to bude zas trvat než se tady nebudu bát,že zabloudim

- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:36® TomášN
-
rarach> jezdil jsem přímo na jez do Želiny,ale letos jsem kupoval jen krajskou,takže to nehrozí.Toho času na ryby stejně nebude tolik

- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:35® CeP
-
vanuz> Opera ma s prihlasenim problemy. jdi na to oklikou tudy : chytej.com
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:31® vanuz
-
uz mi to ide na 90% aj v opere, akurat ze sa nemozem prihlasit, teraz pisem z firefoxu a zdravim vas

- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:30® rarach
-
TomášN: Hmm, takže zase nic, zase budu muset tu káru řídit dál. Kolikrát do roka jezdíš dolu na Vohři ? Jezdíš taky do Želiny?
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:27® CeP
-
BoBo-Falknov> to si mne dostal s tema celkovejma poctama. ale nabehl sem si sam. takhle blbe to formulovat…
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:26® red
-
fernet pocul som volat ze si da niekto fernet ? casnik mne jednu borovicku a chlapcom fernet :o)
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:25® CeP
-
red> taky se nehadam. naopak chvalim ze nepouzivas MS Infernet Exprdel
) - Čtvrtek 2. února 2006 v 19:24® TomášN
-
rarach> Ne,koupil jsem německýho ovčáka a ta kaprařina mě přeci jenom nebrala,tak naco to mít doma?
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:23® CeP
-
prvni shot je z Opery a druhy MSIE/Maxthon. taky jste si toho vsimli??


- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:21® red
-
Cep : no ved ok ja sa nehadam :o)))) len som bol chvilku z toho nejaky zaskoceny :o)
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:20® rarach
-
Bobo: Kdy přiletíš?
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:19® rarach
-
TomášN: Kurňa to musí být něco velkýho aby člověk prodával cajk. Kupuješ akcie naší nemocnice? To proboha nedělej. Kup radši autobus a můžeš nás vozit na Traun atd.
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:19® BoBo-Falknow
-
CeP: Mě se v celkovém součtu zobrazují opravdu jen celkové součty…
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:18® CeP
-
red> no ja valim v opere docela v klidu
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:16® red
-
boha jeho nejaky som z toho zmeteny :o)))
no lebo to neslo dobre pod operou ani pod IE ale bolo treba zmazat kokokokokis

- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:15® TomášN
-
současnej rarach:Teď už mě to fakt netankuje.Teď mám jinej předmět mých finančních zájmů
Ale díky za info. - Čtvrtek 2. února 2006 v 19:13® CeP
-
red> ze jsi se pral na MSIE a Operu. ja jsem skalni Opeřenec… Operista…Ptak?? boga mi; co to placam…

- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:13® rarach
-
Bejvalej alivio: prej má Matoušek velký slevy na tu Tvou bejvalou značku, ale když už si konečně dostal rozum, tak Tě to asi netankuje, že?
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:12® CeP
-
all: identifikatory novych prispevku kdo si jeste nevsiml:
- v roletovem menu modre " N " /splyvave nevyrazne a prilis nalepene na vseobecnou/
- cerveny vykricnik u nazvu rubriky v jejich vypisu
- cervene cislo celkoveho poctu


- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:10® TomášN
-
CeP a spol: jojo,já jsem bejvalej Alivio!Ale už jsem prodal polovinů prutů řady Alivio co jsem doma měl
, tak měnim nick.Nezlobte se na
mě 
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:09® red
-
Cep firefoxa :o) preco ?
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:08® rarach
-
Red: Já taky ne, modrá je sice dobrá, ale vložit foto nedobrá.
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:08® CeP
-
red> jakej pouzivas prohlizec?
- Čtvrtek 2. února 2006 v 19:05® red
-
yooooy spisku ? pripijam na tento web nech sam u dari ! nazdravie soudruzi !
- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:58® HaD
-
red> práskkkkk a ještě flašku borovičky k tomu

- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:57® joba
-
Red ty pacholku z cudziny

- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:55® file
-
HaD> Jasne, treba ja uz si zvykl
Mam prsty take v par (dyna)
webech, tak vam to musim pochvalit. Mate pekne nakroceno. Tesim se na ty
Encyklopedie. - Čtvrtek 2. února 2006 v 18:54® BoBo-Falknow
-
red> PLESK!!!!!!

- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:54® red
-
ja som tomu stale neprisiel na chut :-/ kamenujte ma kolko len chcete
