Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:49® HaD
-
file> to neva…mozna to jeste nejak zvyraznime, ale je to o zvyku
- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:44® file
-
HaD> Ve foru „E-mail VAS_NICK@CHYTEJ.CZ“ odkaz „Odpovedet na tema“ je maly(nevyrazny). Nez me to bouchlo do oci, tak jsem driv „reagoval“ na tvuj prispevek …
- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:36® HaD
-
Marcel> já jsem to testoval a nebyl problem
- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:31® Marcel
-
HaD> ten filtr mi nějak nefachčí… Filtr zapnu, označím příspěvek jako IFF a nic. Je už to funkční nebo jeste testujete?
- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:28® rett.rett
-
moooooc se mi to libi,moc moc moc!!!!je to super,
- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:25® HaD
-
CeP> myslí to označení…to ještě zlobí a musí se to dát do kupy
- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:24® CeP
-
pepino99> myslis jako ze nevidis nove prispevky? jejich zvyrazneni – oznaceni?
- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:22® CeP
-
TomášN = Alivio ?
- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:16® BoBo-Falknow
-
Milky> Napiš mi něco

- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:11® Milky
-
Já jsem u vytržení, když mi přijde vnitřní pošta! Ta obálka je kouzelná!!!!!! Já mám radoooooost!
- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:10® frenki
-
TomášN> chci se zeptat tys měl nějakou jinou přezdívku ve starém chytéj
- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:01® TomášN
-
Taaaaak a jsem tu taky.Jinak bych chtěl velice poděkovat HaDovi a Milkymu za nepřeberné množství trpělivosti s mou osobou a neméně za pomoc k výslednému přihlášení sem.
- Čtvrtek 2. února 2006 v 18:00® Padis
-
Však to dá HaD do kupy
- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:55® HaD
-
pepino99> vyděržaj pijoněr
- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:53® pepino99
-
ale je to tu moc pěkné, začínám tomu přicházet na chutičku. Jen nějak nigde nevidím gde jsou lidi a nové příspjefkiiii :o))) ???
- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:51® rett.rett
-
ahoj v novém taky tam nejsem!!!:o)))
- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:51® frenki
-
Cep: zatím to tu vypadá jako sen, ale jako docela pěkný sen.
- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:49® CeP
-
frenki, pepino99> neveste hlavy. ja tam taky nejsem i kdyz vim jistojiste ze tu sem. nebo se mi to zda??
) - Čtvrtek 2. února 2006 v 17:48® kostnak
-
- chlapi, tak som vam doniesol cierne ribezle.
- ved su cervene.
- noo, lebo su este zelene.
- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:47® pepino99
-
HaD> aha. No ale že někteří tam jsou a já ne :o(((
- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:47® frenki
-
Chlapci ja tam taky nejsem.
- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:45® HaD
-
pepino99> protoze to neni jeste zcela funkcni.
- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:44® Padis
-
pepíno 99 však já taky nejsem
- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:38® pepino99
-
HaD> a jak to že nejsem v on line uživatelích ????
- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:35® pepino99
-
HaD> víš co by se mi líbilo. Kdyby bylo viděk kdo je kde v jaké diskusní skupině . Bývá to něgdy v chatech
- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:34® pepino99
-
HaD> dneska chfilkama :o)))
- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:30® Padis
-
Bobo- s tím prasetem je to fakt.Tkovej ovárek tlačenka a další
- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:30® BoBo-Falknow
-
HaD> No to ještě probereme

- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:28® HaD
-
pepino99> a jak dlouho tu už jsi?
- Čtvrtek 2. února 2006 v 17:27® pepino99
-
HaD> no jde to akorát si tu na to neumím zvyknut nějak
