Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 31. ledna 2006 ve 21:29® Kecalka
Kecalka

> ozrala: je to vec pri ktere pokud to delas poctive nemyslis na ryby ,na praci ani na žradlo,a pokud toto vsechno splnis tak mas dobry pocit z vykonane prace.....

Úterý 31. ledna 2006 ve 21:27® Kecalka
Kecalka

> becko: mluv slusne ty ses jak dlazdič člověčě,ženskou si neudrzis kdyz budes mit takovej slovnik fakt stimneco delej

Úterý 31. ledna 2006 ve 21:23® becko
becko

se nebavíte či co?

ozrala to tě máme učit základnímu chlapskýmu instinktu?

Úterý 31. ledna 2006 ve 21:17® becko
becko

skus nějaký nasolit litráka to pomáhá. ale za tohle to asi nebude krasavice. to jako myslim ženskou víš?prsa,nemá pinďoura,. víš co to je ne?!!!!!!!

Úterý 31. ledna 2006 ve 21:14® ozrala

> becko: no to ne no prave proto se ptam ne

Úterý 31. ledna 2006 ve 21:12® becko
becko

ozrala-co to je?taková příjemná věc. chudáku to ti vlastně ruka neukáže :-)) ))

Úterý 31. ledna 2006 ve 21:10® ozrala

> kecalka: co je to to soustani

Úterý 31. ledna 2006 ve 21:07® becko
becko

kecalka-myslim jenom na mrdáníi :-)) )))))jo taky sorry za slovíčka :-)) ))

jo ale jestli ze mě udělá vola tak já zní maminu :-)) ))). bejt první je naprd. měl bych trencle adidas od krve :-)) )

Úterý 31. ledna 2006 ve 21:03® Kecalka
Kecalka

> becko: jo a k tomu vysvědčeni. kdyby si nemyslel furt na to šoustani tak si mohl mit dvojky ha ha ha ha omluva vsem za to sproste slovo ale nic jineho se tam nehodilo

Úterý 31. ledna 2006 ve 21:01® Kecalka
Kecalka

> becko: tak na ty pozor kamarade ,neco se ji nebude zdat a hned te pomluvi kde muze jen aby ona byla ta dobra a ty za totalniho blbce. no drzim palce a nebo musis byt prvni a pojistit se vcas pa

Úterý 31. ledna 2006 ve 20:58® becko
becko

kecalka-no jak bych to řekl. jsem to nějak nestihl. už byla pryč. si to domluvím až bude čas. nemá cenu jí říct aď čeká a pak říct že nestíhám. ne?až tam budu mít praxe tak jse tomu budu plně věnovat. ale prej je pelešivá :-)) ))

lidi dostal jsem jenom pět trojek. (pochválit)

Úterý 31. ledna 2006 ve 20:55® Kecalka
Kecalka

> becko: to nemam to bych vypadala asi blbe s čtyřkama kozama jako chlap ,jak si dopadl?.....

Úterý 31. ledna 2006 ve 20:50® becko
becko

dejte stim pokoj stejnak je to reklama na hajzlpapír.

kecalka-já ti dám kance :-)) )) jako ženský se ti to mluví. nemáš skryté mužské pudy :-)) )

Úterý 31. ledna 2006 ve 20:39® fikus
fikus

už se to blíží…

Úterý 31. ledna 2006 ve 20:35® HaD
HaD

> CeP: tak. tak. tak

Úterý 31. ledna 2006 ve 20:17® CeP
CeP

tik. tik. tik…

Úterý 31. ledna 2006 v 17:37® Tomash
Tomash

HaD : OK – to mé je snad ok, že jo? :-)

Úterý 31. ledna 2006 v 17:37® HaD
HaD

> Tomash: po domluvě s autorem jsem ho smazal, neboť bylo v rozporu se zákony ČR, nebo minimálně na hraně a nehodlám jako provozovatel nést s tím spojená rizika (nelegální kopírování sw. videa – porušování aut. zákona) děkuji za pochopení

Úterý 31. ledna 2006 v 17:26® drda

Hm, zase poslední :-)

Úterý 31. ledna 2006 v 17:26® drda

Pavel: na mimopstruhových revírech můžeš chytat celoročně, pokud dodržíš ostatní ustanovení ŘŘ a BP (rybářského řádu a bližších podmínek).

Úterý 31. ledna 2006 v 17:22® bojka
bojka

> Pavel: Je to tak jak ti píše (hraji), ale muj malý dodatek :AŽ TO VŠECHNO ROZMRZNE.

Úterý 31. ledna 2006 v 17:21® jaryn

BM – pivní slavnoeti vypukly, doufám, že se objeviš

Úterý 31. ledna 2006 v 17:19® hraji
hraji

Pavel: od 1.1. do 31.12., jen musíš dávat pozor na hájené druhy ryb

Úterý 31. ledna 2006 v 17:19® jaryn

Pavel – dle RŘ a místních podmínek

Úterý 31. ledna 2006 v 17:01® pavel

omlouvam se, od kdy se muze chytat na rekach? na prehradach? mimopstruhovych..

Úterý 31. ledna 2006 v 16:45® Tomash
Tomash

All : kam zmizelo fórum „pomožme si navzájem“?

Úterý 31. ledna 2006 v 16:29@ Alivio

Kecalka:tak pro ní jedu......... :-D

Úterý 31. ledna 2006 v 16:21® HaD
HaD

> Frk: zajímavý dotaz. Myslím, že této činnosti se téměř nikdo nevěnuje, alespoň jsem to na svazovkách nikdy neviděl. Fakt je ten, že vody v mém okolí asi tímto problémem netrpí. Jak je to jinde netuším.

Úterý 31. ledna 2006 v 16:18® HaD
HaD

> osprey: :-)) ) to víš, já už ani nevím. objednával jsem to všude možně, bilboardy, web, maskoty .....

Úterý 31. ledna 2006 v 15:54® Prichy
Prichy

> Frk: mno, nestesti na rece jsou jeste mista nezamrzla (tam bych se i bal vstoupit na led) a na jesenici je udajne nekde az 60 cm ledu