Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Pondělí 30. ledna 2006 v 17:36® BoBo-Falknow
-
příchy: Kdyby jsi raději zapnul ICQ, kecko

- Pondělí 30. ledna 2006 v 17:34® Prichy
-
> spechy: a jo, ja taky, tak zatim cuz buz
- Pondělí 30. ledna 2006 v 17:33® spechy
-
> prichy: ve středu je jablonec řisuty hráli s baníkem včera mam raní, ale určitě přijdu!
- Pondělí 30. ledna 2006 v 17:31® Prichy
-
> spechy:
, ve stredu jsou Risuty, jdes?? - Pondělí 30. ledna 2006 v 17:30® spechy
-
> prichy: neboj v dubnu už to půjde začnou napouštet a bude to dobrý.
- Pondělí 30. ledna 2006 v 17:27® Prichy
-
> Tomash: ne, ale prasat uz tu bylo dost

- Pondělí 30. ledna 2006 v 17:26® Prichy
-
> Alivio: ty voe, u vas taje led??
, hele na jesenici je prej nekde
az 60cm ledu, letos budem chytat az v kvetnu
( - Pondělí 30. ledna 2006 v 17:25® Tomash
-
Už byla ta bomba? Půl dne jsem tu nebyl

- Pondělí 30. ledna 2006 v 17:22@ Alivio
-
spechy:v tom pripade ,ze tu sekyrku budu mit,tak ho bacim po hlavě a hodim do tý dírky. Ale teď vážně,jak jsem řekl,nevim,podle mě to není dírka,ale záleží na RS. Když narazíš na ..........,tak si bude léčit mindrák,normální člověk Tě jen upozorní,že jsi máčo a chytáš na tajícím ledě.........

- Pondělí 30. ledna 2006 v 17:20® spechy
-
> prichy: u krejcaráku sedí taky na ledu tak deseti hlavé hejníčko kormoránů!
- Pondělí 30. ledna 2006 v 17:17® Prichy
-
> spechy:
. tal ke to magor
, neres to, jinak dle me nejde o chytani na dirkach, - Pondělí 30. ledna 2006 v 17:13® EDDY
-
NO tak jsem se ted podíval z okna a co nevidim nad řekou krouží malá skupina kormoránu 8–10ks je tady asi 1km rozmrzlý řeky tak se sem ty halzli slítávaj...... smutný to pohled
(( - Pondělí 30. ledna 2006 v 17:13® spechy
-
> Alivio: ano pojem dírka tam není, ale co když ti ryb. stráž řekne žes tu díru popř. udělal sekerou ty.
- Pondělí 30. ledna 2006 v 17:08@ Alivio
-
spěchy:já ti nevim,chlape,RŘ nedefinuje pojem dírka a roztátý led. Pokud to neni vyvrtáno vrtákem,tak si myslím že O. K.
- Pondělí 30. ledna 2006 v 17:05® spechy
-
Byl sem se podívat na řeku totálně zamrzlá, ale v jednom místě cca2,5m od břehu je díra tak 2m široká a cca 8m dlouhá a na tom ledě sedí rybář 1,5m od břehu a ted mě řekněte chytá jako na dírkách nebo ne je to v souladu s ryb. řádem dík za odpovědi prosím vás žádný hádky.
- Pondělí 30. ledna 2006 ve 14:07® Kecalka
-
> orimp: jako na dnesek bylo u vas takova zima?nebo je to focene drivějc
- Pondělí 30. ledna 2006 ve 13:48® Lovec
-
> orimp: ale –55 to je venku!!!!!!!!
- Pondělí 30. ledna 2006 ve 13:46® ORIMP
-
kecalka:v poho…,u nas bolo,,len" –28°C,ale v tom rusku tých –55°C!!!brrrrr
- Pondělí 30. ledna 2006 ve 13:38® Kecalka
-
> orimp: jo tak sory ja myslela ze to druhe je u tebe na teplomer v okne jsem nekoukala P. S stejnak bych to neprecetla
- Pondělí 30. ledna 2006 ve 13:27® ORIMP
-
kecalka:to je v Rusku a to maju asi na snezne psy

- Pondělí 30. ledna 2006 ve 13:19® rarach
-
HaD: Ve fóru opět double téma-dovolená!!!
- Pondělí 30. ledna 2006 ve 13:13® HaD
-
> Toulovec:
) tu právě studuji na univerzitě teroru
) - Pondělí 30. ledna 2006 ve 13:11® Kecalka
-
> orimp: co to mas pred barakem to jsou kone? myslim tim ty ohrady
- Pondělí 30. ledna 2006 ve 13:05® Lovec
-
> HaD: > Milky: nevím nevím, ale nemluvěj oba stejnou teroristyčtinou?
- Pondělí 30. ledna 2006 ve 12:54® Milky
-
> HaD: jéééé, víš, že jsem na jazyky tupej

- Pondělí 30. ledna 2006 ve 12:09® HaD
-
> Milky: hopla, nemělo to být do „Sadámovštiny“ ale do „Usámovštiny“

- Pondělí 30. ledna 2006 v 11:55® ORIMP
-
a že u nas je zima!
- Pondělí 30. ledna 2006 v 11:54® ORIMP
-
pohlad z okna v Rusku:
- Pondělí 30. ledna 2006 v 11:00® hajan
-
Mohl by mi, prosím někdo poradit nějaký e-shop, popř. i kamenný, kde bych si mohl objednat (koupit) prut Berkley Series One Skeletor 3,00m, 2–12g. Díky moc. Našel jsem jen kratší a tvrdší.
- Pondělí 30. ledna 2006 v 10:47® Milky
-
> HaD: já bych o jednom překladateli věděl – Usama Bin Láďa
