Chytej.cz

Ústí nad Labem

V diskuzi je 57.735 příspěvků, z toho 57735 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Neděle 22. března 2009 ve 14:53@ ???

Malej nemá žádnou super vybavu chytá na obič pruty červyky nemá ty musím koupit zatím to skouší na housku a kolínka a medovku a na klasiku na těžko

Neděle 22. března 2009 ve 14:33® Piranha
Piranha

Nasr… tak jak ja bando.Ja dneska od 6 do cca 10:15 na Labi.Do 8 hodin to bylo pekny pocasko, pak se vyplnily Kamilovy obavy a opravdu zacal ficet narazovej vitr.A prave v tom vetru to slo nejvic.Feedery sice lirtaly jak drak, ale zkusenej rybar vi kdy ma sekat :-D Celkem jsem pochytal 6 cejnu od cca 40 do 50cm.Plno zaberu neseklejch.Nemit 3m podberak, tak jsem byl zas. od blata od hlavy az k pate.Voda ustupuje a nechava za sebou blata az po kolena, tak ze jsem se nedostal k vode bliz jak na 2 metry.Chce to otepleni a slunicko, pak to zacne.

PS: cejnci uz se tesej na udirnu vic jak ja :-D :D

foto/diskuze/usti_nad_labem/2009/th-img22588.jpg
Neděle 22. března 2009 ve 13:40® 1Mara
1Mara

Ahoj hovnolapky :-)) )))))))))))). Móc děkuji za pochvalu toho zelenáče, byl suprovej a jak si to štrádoval zpátky tak mi i zamával ploutvičkou :-)) ).
Zdeno záleží na co chytáš a jakou technikou. Jestli máš feder tak taď ti můžu doporučit jen v okolí dvě vody kde si s klukem můžete zablbnout je to na Bagru a Hranáč , berou tam malí kapříci.Hranáč ze předu a Bagr naproti kolejím před přítokem ,je tam takovej strmej břeh a udělanej flíček tak tam a házet to cca 15m od břehu na hloubku na červíky,berou tam už i malí cejnci :-) .

Neděle 22. března 2009 ve 13:25® BlueShark
BlueShark

Piranha: my už chceme ty cejny vidět :-) máme hlad :-D

Neděle 22. března 2009 ve 13:08® Zdena70

Ahoj tak sme byly včera na dubu s klukem to skusit ale nic moc pár tukancu jednoho prcka to bylo všechno nevyme kam jít aby si kluk zachytal a mněl nějaky ulovek tak pa pa

Neděle 22. března 2009 v 8:36® monaster
monaster

Mara zkus jinak ty Zdeně poradit. ty jsi tam skoro místní.

Neděle 22. března 2009 v 8:35® monaster
monaster

Mára to si děláš prd…? gratulace. ten lín je nádhernej. jen tak dál hochu. já letos ještě šupinu neviděl. mažu na brigádu jednoho OS – rybářskýho. mějte se

Sobota 21. března 2009 ve 22:08® BlueShark
BlueShark

Lucio: Moc Ti to přeju!!!

Sobota 21. března 2009 ve 22:05® BlueShark
BlueShark

Sorry že přečtu vzkazy až zítra, ale povedla se senzace. Ústí nad Labem to dokazalo!!! Jsem tak happy pánové, 50000 šedivých vlasů zase, ale je to tam. I pro ekonomiku Ústí velký skok. Uffff… Najím se beru, dres a šálu a hurá na velký sraz před zimák v 1 ráno borci přijíždějí. Asi nejšťastnější den za poslední roky :-) Krásný večer…

Sobota 21. března 2009 v 19:22® lucioperce69
lucioperce69

první radostná zpráva snad od novýho roku v pondělí se zapojim opět mezi pracující lid. už se nemůžu dočkat. Mara:luxus ten lín je nádhernej škoda že sem už poslal článek s fotkama ta s tím zelenáčem by se tam mooooc hodila jináč dneska na dvě hodinky na stojáku se synovcem feeder a plavačka celkem to tahalo vytáhli sme asi 15 kapříků ten poslední ohnul feeder při zdolávání o trošku víc než je zdrávo taky 51 cm zítra sem hodim taky nějaký ty fota zatim čusa PS: změna v něčem k lepšímu a to co se nám nelíbí na to si budeme muset zvyknout dávám 2–

Sobota 21. března 2009 v 18:58® LojzaRybka
LojzaRybka

1Mara>pěkný rybky,já byl dnes na pochůzku a co jsem mluvil s rybářema tak tady nikdo ani ťuk

Sobota 21. března 2009 v 18:47® Piranha
Piranha

…a jeste fotky z kateriny.

foto/diskuze/usti_nad_labem/2009/th-img22546.jpgfoto/diskuze/usti_nad_labem/2009/th-img22547.jpgfoto/diskuze/usti_nad_labem/2009/th-img22548.jpg
Sobota 21. března 2009 v 18:46® Piranha
Piranha

…tak jsem byl jeste na labi a byl jsem svedkem velkolepe podivane.Nejakymu typkovi skocil do vody labrador a strhnul ho proud.Pes se zahytil o strom a bal se plavat na zpatek.Panicek se musel obetovat a jit do ledovky pro nej cca 10m do vody po prsa.Viz foto bez komentare.

foto/diskuze/usti_nad_labem/2009/th-img22545.jpg
Sobota 21. března 2009 v 18:14® filip111
filip111

1Mara: to si děláš pr… s tím línem. Moc pěkný ryby.

Sobota 21. března 2009 v 18:13® olda
olda

teď jsem se vrátil z pláže tradici jsem neporušil opět 0,jediné plus neutrhn jsem ani nešla tráva na vlasci. 1Mara:Ty ryby máš určo z lonska tak dobrej nemůžeš být,to by si byl lepší než já.

Sobota 21. března 2009 v 17:47® 1Mara
1Mara
Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.
foto/diskuze/usti_nad_labem/2009/th-img22542.jpgfoto/diskuze/usti_nad_labem/2009/th-img22543.jpgfoto/diskuze/usti_nad_labem/2009/th-img22544.jpg
Sobota 21. března 2009 v 17:38® 1Mara
1Mara

Tak dnes konečně to trošku začalo tahat :-)) ). Něco pro Foksíka :-) .

foto/diskuze/usti_nad_labem/2009/th-img22539.jpgfoto/diskuze/usti_nad_labem/2009/th-img22540.jpgfoto/diskuze/usti_nad_labem/2009/th-img22541.jpg
Sobota 21. března 2009 v 15:38® Zdena70

Ahoj tak co tet se chystame na rybytak jsem zvědavá co chytnem nevym kam jít mužete mi poradi t jsem z Háje u Duchcova

Sobota 21. března 2009 ve 14:42® BlueShark
BlueShark

To, kolik lidí je na Kátě nekomentuju, je vidět, že masařů je čím dál víc. Néco se řekne a vśichni tam jednou. Vím kde berou a nikdo tam není :-)

Sobota 21. března 2009 ve 14:35® Piranha
Piranha

kurva fotky nejdou davta a to je mam 800×600

Sobota 21. března 2009 ve 14:32® Piranha
Piranha

VODA ty vole ty ses spisovatel :-D :D, jinak na Vsechlapech ani drb a navic uz bylo podezrely to, ze tam nikdo okolo celyho rybnika nesedel.Tak jsme jeli na Katerinu a tam to bylo jako na zavodech.Holt smula, ani drb a to bylo ve vode vedle sebe 8 prutu. Zitra zkusim Labe na oknech.Mam jeste hodne cervu a krmeni.Treba se trefim do nalady nejakymu kaprovi, parme, podoustvim, nebo aspon ploticky moje milovany.Tesim se letos na plotice jako malej kluk.Hlavne na jejich bily masicko od hřbítku :-D :D. Mno ale jak tak na to koukam, asi pojedu na to labko jeste ted odpoledne aspon na hodinku.Je krasne sic chladno, ale krasne.

Sobota 21. března 2009 ve 14:28® BlueShark
BlueShark

Ja teď ale neměl namysli ty cejny, ale exstraligu, jdu na cejni, všechlapi, bili … Tohle už není ani písemný vzkaz, to je jak když Ti v mikrofonu řeknu eeeeuuuahhhhhhhhzččžž

Sobota 21. března 2009 ve 14:20® VODA
VODA

tak to nevim o co ti jde žraloku ja mam rad maso s cejnu tak nevim proc seti chce blit kazdy mame jiny nazor asi ale tose tu řesi porad dokola jeto HNUS porad se nekdo uraži!!!!!!!!!!

Sobota 21. března 2009 v 10:33® BlueShark
BlueShark

Mara: dobrý, už to maj na outlooku všichni v O2 v práci :-D

Sobota 21. března 2009 v 9:36® 1Mara
1Mara

Tak já ti zlepším náladu :-) .

Petr si chtěl užít se sekretářkou ve své kanceláři,ale ona měla přítele. Jednoho dne se Petr cítil tak bídně,že se před ni postavil a řekl: Dám Vám 1000 korun,když mi dopřejete chvilku potěšení.. Ale ona odpověděla: V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ !! Petr řekl:Budu rychlý.Hodím Vám peníze na zem,Vy se ohnete a než je stačíte zvednout tak budu hotov. Dívka se na okamžik zamyslela a nakonec řekla,že by se chtěla poradit se svým přítelem. Tak večer vše vyprávěla svému příteli a on ji řekl: Řekni si o 2000 korun a zvedni ty peníze tak rychle,aby nebyl schopen si ani stáhnout kalhoty. Dívka tedy souhlasila s návrhem. Přes půl hodiny čekal přítel na telefon od své milé. Nakonec po 45-ti minutách zavolal on a zeptal se : Co se kruci děje? Dívka trhaně odpovídá: SAK RA !! … Má …to ........v drob­........ných!

POUČKA:Vždy zvažte všechny možné aspekty obchodního návrhu předem než s ním budete souhlasit.

Sobota 21. března 2009 v 9:13® BlueShark
BlueShark

Tak z předchozího příspěvku je mi blivno :-((

Pátek 20. března 2009 ve 22:13® VODA
VODA

čus tak dej vedet pirno jestliá pujdes na piskovnu myskliš Žernoseky Všechlapi jsou mrtvi jsme tam bili s kominem ani tuk dik ja bych taky zajel na cejni v nedeli tak mi piosmi na osobku jak jsi dopad dik UDELAL BYCH SALATEK Z CEJNU MNAM

Pátek 20. března 2009 ve 21:33® Luda
Luda

…a za měsíc pojedu mušit pod Žatec na Ohři. :-)

Pátek 20. března 2009 ve 21:32® Luda
Luda

Piranha: Ses mě neptal, ale já nejdu. :-) Za tejden pojedu mušit na Všechlapy s instruktorem.