Chytej.cz

Plzeň a okolí

V diskuzi je 1.491 příspěvků, z toho 1491 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Sobota 19. prosince 2015 ve 14:58@ Kamil1111

Oba jste magoři, taháte sem jen kraviny a sračky.

Čtvrtek 10. prosince 2015 v 8:52® Klobasa
Klobasa

Pr3v1t3k> Když chce někdo darovat nebo směňovat ryby, ať to dělá tak, že ho nikdo neuvidí, někde doma, nebo v autě při odjezdu od vody a pak se nemusí takhle blbě vyptávat, což bylo jasné na první pohled. Proto jsem dotyčnému ve vší slušnosti napsal svůj lehce extravagantní názor na tyhle kšeftíky u vody. Každý kdo přečetl jeho první otázku tohle musel pochopit, jen jouda jako ty ne, tak se radši starej o svojí mentální kapacitu ty hňupe.

Středa 9. prosince 2015 v 16:15® Mysak1

Pr3v1t3k> V tom případě jsem kretén. :-((

Středa 9. prosince 2015 ve 14:31® Pr3v1t3k
Pr3v1t3k

Klobasa> ty máš mentální kapacitu svojí přezdívky… Co když sedíte s kámošem oba máte papíry, ty chytneš 2 kapry a on nic. Ty mu chceš jednoho dát, tak si je zapíšeš k sobě a pár metrů od řeky kámoše lapnou, kde že má toho kapra, co si nese, zapsaného? Co teď ty blbá otázko? Ps : Chytit 2 ryby a zapsat 2 ryby, i když každou do jiné povolenky, to může za přestupek považovat jenom kretén…

Úterý 8. prosince 2015 v 10:59® Klobasa
Klobasa

harant@c-box.cz> Když už jsi dopsal další fakta, napíšu ti na to že je to vůl a dobře mu tak, měl si dávat bacha na to, kdo ho při činu sleduje. Porušování ryb. řádu je dnes bohužel běžná věc. Já sám jsem ho letos po Xletech rybaření nevědomky porušil. Ten kdo to dělá vědomě ať platí a na blbou otázku, blbá odpověď.

Neděle 6. prosince 2015 v 17:15® harant@c-box.cz
harant@c-box.cz

Klobasa> Já jsem se pouze zeptal,protože se tady tohle stalo a dotyčnému za to sebrali povolenku, nebyl to můj případ.nakonec se tady do mě pustí nějaký chytrolín co všemu rozumí.Už se raději na nic dotazovat nebudu,protože jsem myslel,že se tady najde nějaký normální rybář,bouhžel se ozval zrovna nějaký mudrc a napsal paskvil.

Neděle 29. listopadu 2015 ve 4:59® Klobasa
Klobasa

harant@c-box.cz> Vůbec ne, tak je to v pořádku, tak je to správné a tak to má být. Kde není žalobce, není ani soudce. Ještě lepší by bylo chytit a zabít jich deset a napsat jen čtyři, druhý den zase, třetí den dát sousedům, ať mají taky zásoby a tak stále a pořád dokola. Svaz nasype nová čuňata a nejdůležitější je, jak jsem se dozvěděl od rady starších u nás, psát jich do povolenky co nejvíc, aby měli víc peněz na zpětné a nové zarybnění a mohli zase sypat co nejvíc prasoryb. Rozumíš tomu?

Neděle 29. listopadu 2015 v 0:04® harant@c-box.cz
harant@c-box.cz

Chtěl bych se zeptat když jsou dva rybáři u vody a ten jeden chytí dva kapry,dá je tomu druhému a ten druhý je zapíše,dopustili se nějakého přestupku?

Úterý 25. srpna 2015 v 16:27® MERCA
MERCA

Martens44> Šlo to dolu denně přibližně o 3 cm.Chci se tam kouknout cca za 14 dní, tak jsem zvědav, kolik toho přiteklo a jestli nahoře bude voda.

Čtvrtek 20. srpna 2015 ve 12:30® Martens44
Martens44

MERCA> Začátkem července ještě plná. Tak to šlo dolů fofrem.

Středa 19. srpna 2015 v 16:53® Pr3v1t3k
Pr3v1t3k

Dravčík> Zdar. Byl jsem párkrát, pár míst tu je :-)

Čtvrtek 13. srpna 2015 ve 20:04® MERCA
MERCA

Martens44> Já se vrátil z Hrachů v neděli – pokud chceš cejny, plotice a podoustve, tak na bíláky celkem spolehlivě jdou.Chytal jsem na feeder .Ale když hodně zakrmíš na kapra, ryba celkem spolehlivě zmizí(alespoň já měl ten pocit).Od silničního mostu dolu byla voda čistá.Nahoře to celkem šlo večer – ráno zas zeleno.Od Butova nahoru pouze koryto a na hrázi chybělo odhadem 6m.

Čtvrtek 9. července 2015 ve 20:21® Martens44
Martens44

Tak jsem na Hrachách, prutů je tu nahozeno dost a nikomu ani vrk. Občas nějaká plotice na kukuřici. Jinak mrtvá voda. :o))

Úterý 23. června 2015 ve 20:32® Chmur

Petrův zdar. Jedeme s rodinou na dovolenou do Rakové (kousek od Plzně). Chtěl bych si trochu zavláčet. Poradíte nějaký pěkný MP revír? Stačí, když tam bude hezky a klid. Když tam občas něco vezme, tím lépe:-) O nějaké trofejní ryby či maso na pánev opravdu nejde. Sám jsem si našel několik revírů, ale jak to tam v reálu vypadá samozřejmě nevím: 431 010 HOLOUB­KOVSKÝ POTOK 2 431 014 KLABAVKA 2 A (KLABAVA) 431 072 ÚSLAVA 2

Sobota 20. června 2015 ve 12:37® MERCA
MERCA

SKL> Ahoj s přístupem k vodě je na Orlíku problém, ale poradím Ti,hledej bývalé silnice co vedly na druhou stranu ( pokud tam Trautenberg nedal závory).Jinak se k vodě dostaneš nejlépe v kempech, nebo až na horních úsecích řek.

Pátek 24. dubna 2015 ve 22:10® marcels
marcels

nevíte někdo jak to teď vypadá v Kyšicích na nádrži ? Už jsem tam nebyl cca. 7 let a chci to zítra zkusit. Dík M.

Pátek 17. dubna 2015 v 18:40@ SKL

HTĚL BYCH ZAVÍTAT NA ORLÍK,NĚJAKÝ TYP NA MÍSTO CO NEJBLÍŽE K VODĚ,NECHCI AUTO MÍT DALEKO Z DOHLEDU. dÍKY ZA TYP.Čau.

Středa 8. dubna 2015 v 19:11@ Dravčík

Zdravim chlapi.Chytá(muš­kaří)někdo v Plzenském okolí,nebo přímo v Plzni?MP revíry.Podělte se.Rád bych nějakou chytací vodu vyzkoušel.

Neděle 5. dubna 2015 ve 23:16® Stanley.j

romy01 – díky moc za info,nakonec jsem tam byl,ale ani tuk.....dedka jsem tam nnepotkal :-D

Neděle 5. dubna 2015 v 19:54® romy01
romy01

Stanley.j> Nazdar, několikrát jsem tam byl, ale nic moc. Chytat se tam dá jen na jaře, pak z poloviny zaroste, a moc míst tam neni.Hnedle žádná ryba tam nedoroste větších rozměrů.Místní vydry se o to postarají(ne všichni!).Hlavně takovej dědek, jezdí tam několikrát denně na babetě, a ten bere vše(asi pro slepice). Řve tam na celej rybník, že všichni jsou blbci… Divim se, že ho tam ještě někdo nehodil......

To jsou mé postřehy.Už tam nejezdim.

Tento příspěvek byl editován 5.4.2015 19:56:18 uživatelem romy01.
Čtvrtek 26. března 2015 ve 21:03@ Stanley.j

Petrův zdar. Prosím, máte někdo nějaké zkušenosti s chytáním va Zruči n. Oprám?

Čtvrtek 19. března 2015 ve 21:17® Pokrok

Čau, tak dnes rybačka na Boreckém rybníku cca 2 hodky a 3 malé kapří dětičky do 32cm. Super sluníčko a pohodička. Snad to vydží až do soboty.

Sobota 14. února 2015 ve 14:14@ tondamlikk

martinfish1> Ahoj, bivi bez podlážky na Berounce není problém,jen auto dej daleko od vody, jezdíme sem často a RS a hlavně povodí jezdí často. Nezkousej chytat přes noc, zde se to nevyplatí.

Úterý 6. ledna 2015 v 19:49® Inferno08

wwwvydra>

Vodní nádrž Orlík je součást Vltavské kaskády v jižních a středních Čechách. Byla vybudována v letech 1954–1961 a přehradila tok řeky Vltavy u Solenice na Příbramsku. Nese jméno zámku Orlík, který kdysi vystupoval na skále nad hlubokým údolím Vltavy a dnes se nachází jen pár metrů nad hladinou přehradního jezera.

Sorry, akorát jsem jednou jel po tom slavným mostě :-)

Neděle 4. ledna 2015 ve 14:53® wwwvydra
wwwvydra

Čauky lidicky prosim o nake info o orlicke prehrade nake doporuceni atd dekuji

Neděle 23. listopadu 2014 ve 21:47® Mary
Mary

Luke424> A jdeš s vlastní, nebo s cizí, tam je rozdíl, co na háček.

Nebo se takto maskuje reklama?

Tento příspěvek byl editován 23.11.2014 20:49:06 uživatelem Mary.
Pátek 17. října 2014 ve 12:05® SimBlack
SimBlack

Zdravim všechny. Hledam na příští sezonu parťáka na ryby. Nejlíp okolí Rokycan. Věnuju se kaprařině, ale rád zajdu i na feeder atd. Kdyby měl někdo zájem dejte vědět díky :-)

Pondělí 6. října 2014 v 10:19@ Luke424

Zdravím,

když chci vyrazit s ženou na kapry, co by jste mi doporučili na háček?myslíte že tohle co jsem našel, je tak nějak přínosem? http://www.czporadna.cz/?…

Nebo by jste jim, i mě doporučili něco jiného?

Neděle 27. července 2014 ve 13:37® mirek66
mirek66

Tak jsem byl na chatě od úterka,brali junioři,sem tam přes 40cm,pak přišel tenhle 47cm.Fakt pěkné rybaření

foto/diskuze/plzen_a_okoli/2014/th-img108542.jpg
Středa 9. července 2014 ve 21:34® rudla 69
rudla 69

tranzitos> MO Stříbro