Chytej.cz

Pěst na oko

V diskuzi je 4.948 příspěvků, z toho 4948 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Středa 6. února 2008 ve 22:30® schwara
schwara

Robur> Ten sumář a docházku odevzdáme normálně. A pak do konce února po nás chcou odevzdat prachy na čelnství a na povolenku a dokonce si účtujou i stovku za elektriku a za topení a přitom tam sme celkem tak 2,5 hodiny. S tím jim tam musíme odevzdat i platnej lístek a členskou kartu. A musíme počkat do dubna než nám vydaj novou docházku k vodě a nalepí na to jednu pitomou samolepku. Přitom, když si tam zajdou dospělý tak jim to tam okamžitě vypíše, jenom my musíme na to čekat do dubna než nám to vyplní.

Středa 6. února 2008 ve 22:06® Robur
Robur

já tomu furt nerozumím, na kroužek bych se vyprdl a poprosilk tátu, ať mně dojde pro povolenku přímo na organizaci, přece pokud máš papíry, odevzdal si sumář, tak to prostě musí dát a na kroužek bych se vyprdl, zkoušky jsi udělal, nato musíš mít přece ryb. lístek

Středa 6. února 2008 ve 21:00® Salmo
Salmo

Já bych to zvážit mohl ale..... kdy já se dostanu do čech na ryby skoro nikdy maximálně třikrát do roka nějak to vydržím kdyžtak půjdu na řeku pytlačit(myslím to smrteně váže) stejně tam porybný nelezou za těch 8 let co chytám jsem porybnýho na řece nepotkal a to tam trávím dost času takže to nějak zmáknu ale nebudu mít ten pocit jistoty.......... :-P

Středa 6. února 2008 ve 20:38® schwara
schwara

piskot> Díky za snahu, ale mě už se to ani nevyplatí, protože já přecházim do skupiny 15–18let. A tam už to snad funguje normálně, co vim. Salmo by to mohl zvážit. Ale je to vízva pro ty mladší. Mělo by se s tim opravdu něco udělat, ale nikde vejš. Jinak díky za snahu pomoci.

Středa 6. února 2008 ve 20:15® piskot
piskot

schwara> Kdyby jste byli v ČRS,převedl bych Vás k nám a bylo by po problémech,takhle bohužel. No i když ,museli by jste vstoupit do ČRS a koupit si Celorepublikov­ku,ale to je moc drahé a moc komplikované. Zkuste najít jinou MO.(Už bez Komančskejch kostlivců):-O

Středa 6. února 2008 ve 20:02® Salmo
Salmo

Prichy> já jsem tam byl taky několikrát byl jsem tam i s kámošem a jeho dědou prostě nic jejich výmluva zní že namají čas a že povolenky budou v dubnu nic víc nám nikdy neřeknou už je to k zbláznění

Středa 6. února 2008 v 19:20® schwara
schwara

Prichy> Táta zná 2 porybný od suď a už jim to taky říkal, ale prej je to jeden jak druhej vůbec se k tomu nevyjadřovali. A pár lidí už za našima vedoucíma bylo. Byl sem toho svědkem, ale stejně s tim nic neudělali.

Středa 6. února 2008 v 19:06® Prichy
Prichy

piranha: bolsevismus? hmm, zajimave neco treba jako kdyz se pani komunisti vozili ve sluzebakach na hony na konopiste atd...... no asi mas pravdu.......­.....ale co pak cunkovo miliony, tupolankovo lizovacky atd. Rekl bych, ze s dobou ci politickou situaci to nema pranic spolecneho. :-D :-D

Mladeznici: urcite nepouzivejte diktafony atd. zkuste si zjistit kdo je kdo je sef mladeze u vas a necht mu vase rodice zavolaji, jak je to mozne. Protoze dle me na to mate pravo.

Středa 6. února 2008 v 17:46® schwara
schwara

pupak> Já a Salmo jsme MRS, MO Jihlava

Středa 6. února 2008 v 17:38® pupak

Salmo> jsi MRS nebo CRS

Středa 6. února 2008 v 16:59® Salmo
Salmo

kapánek jste to nepochopili :-P

Já a schwara chodíme jako mládež do ryb.kroužku.Na­píšeme si papíry,zaplatíme si v lednu členství a ROČNÍ povolenku a čekáme do !!DUBNA!! než nám vydají papíry opět na kroužku.Když jsem zkoušel jít normálně do kanceláře kde se vydávají povolenky dospělým tak mě odkázali na našeho „učitele“ tak jsem za ním šel a on mě řekl že moc dobře vím že povolenka bude v dubnu… a já na to že jsem si koupil roční povolenku a ne 8-mi měsíční a on chvíli přemýšlel co má říct a pak mi oznámil že za to nemůže že je problém někde výš a a co mi zbylo šel jsem znechucen domů a od té doby to nějak neřeším ač bych to řešil rád ale nemá to smysl.....

Středa 6. února 2008 v 8:45® Robur
Robur

to jako že vystojíte fronut a oni vám nic nedají, vzít diktafon, nahrát vyrazit z nich ta správné odpovědi, znovu přehrát a myslím, že si to rozmyslí

Středa 6. února 2008 v 7:50® Piranha
Piranha

schwara> mam na to jednoduchej nazor.Kopnul bych je do prdele tohle zavani bolsevizmem a ten je mi proti srsti.Napiste dopis nekam vejs nebo se nechte zastoupit nekym starsim aby to s vami resil.Vy s tim samy nic neudelate.Je to svinarna. :-|

Úterý 5. února 2008 ve 22:06® Salmo
Salmo

plně souhlasím se schwarou je to děs :-( ((

Úterý 5. února 2008 ve 22:02® schwara
schwara

Zdar!! Já a Salmo si chceme trošku postěžovat na naší místní organizaci Jihlava. Důvod je prostý. Nám (mládeži do 15 let) vydávají povolenku až v půlce dubna a pořád se vymlouvají že toho mají moc na práci a na nás nemají čas. Přitom máme dávno napsané testy i zaplacený příspěvek atd. Je to docela nespravedlivé, protože rybářský lístek si kupujem snad na rok a né na 8 měsíců. Všem ostatním vydávají lístek okamžitě jak si pro něj přijdou jenom nám ne. A my tak ze zimní a skoro i z jarní části sezony nic nemáme. Jaký je na to váš názor?? Neděje se něco podobného i u vás??

Sobota 2. února 2008 ve 20:18® pipa
pipa

to unas v Usti to je jiny mladasove ti rikaj že si masar atak… ja stejnak nevim co to je … ja je chytam srdcem … a když už je naka touživá tak ji vezmu a dam ji mamce rada ma rybindy …

Sobota 2. února 2008 v 19:18® kam!kaze
kam!kaze
:-P pivo
Sobota 2. února 2008 v 16:37® cercer
cercer

…ikdyž…doma mi říkaj…když razím v nečase na ryby,že mi někdy chybí!!:-| :-D

Sobota 2. února 2008 v 16:36® cercer
cercer

je to vše o rozumu…

Sobota 2. února 2008 v 16:35® cercer
cercer

no…a ještě mi pošli odkaz,kde se HaD naváží do někoho,kdo si,,občas"nějakou tu rybku veme…já si za rok vemu ± 5–8pstruhů(většinou duhoně)1kapra na vánoce apár candátů(když se zadaří) a okouny(chuťově nejlepší ryba) a ikdyž jsem se tu stím i pochlubil,NIKDO mě do masařů nenapadal…

Sobota 2. února 2008 v 16:25® kam!kaze
kam!kaze

cercer1:No HAD je evidentně zcela jiného názoru.Pokud si přečteš muj první komentář na tohle téma z pá 1. února v 6:47:45,tak uvidíš že jsem to špatně nepochopil.Tam doslova píšu:Už mne začíná docela štvát,jak se tady naváží do lidí co si nějakou tu rybu odnesou.Pro některé je člověk masař už když si vezme jednu rybu.Myslím že to je trošku extrémní.Neřeknu když má někdo v sumáři na konci roku 100 kaprů.

No a pak si přečti reakce HADa atd. a uvidis kdo tady sije do tech co si obcas neco vemou. :-1

Sobota 2. února 2008 v 16:15® cercer
cercer

docent:Kam!kaze: hoši,tady jste to opravdu špatně pochopili..zde nikdo nikoho nehaní za to,že si občas veme nějakou rybu a pak si na ní doma pochutná,jen si berte…máš na to právo.Tady se ,,naváží„do těch,co mají na konci roku v úlovkáči 170kaprů,pstru­hů(nebo obden igelitku parem)..bo i víc.myslíš si,že si dotyční na všech pochutnali?Ale mají na to taky ,,právo“

Sobota 2. února 2008 v 16:02® kam!kaze
kam!kaze

docent> Zlatá slova pivo

Sobota 2. února 2008 v 15:41® docent

Rybařina byla pohodová kde si člověk odpočinul a musel rybu vyčíhat aby jí dostal. A Vy mi chcete říct, že navozit k boji metráky žrádla ryby hledat echolotem a 24h hodin děnně je vnadit, je rybařina? To je pravý týrání, proberte se z hlubokýho sna

Sobota 2. února 2008 v 15:32® docent

Rybařina má od začátku jasnej směr chyť a vem! To že je vy pouštíte je vaše věc tak se neserte do nás který si je berou. Když si zaplatim, chci si zachytat a rybu si odnýst. Takže náký omezování množství ponechaných ryb je blbost! Radši se zamyslete nad tím kolik trofejních kusů je k vůli vaší chamtivosti zbytečně vytaženejch ze svého prostředí. Vám jde jen o prestiž. Až bude za 5let zase moderní si rybu brát budete to taky dělat. A o tom je rybaření, chytit a mírovou rybu si odnést a pochutnat si na ní!!

Sobota 2. února 2008 ve 14:56® Prichy
Prichy

kam!kaze: nechapu, nikde jsem nepsal C&R. Snad neni nic tak hrozneho, kdyz pisu, abychom se konecne uz zamyleli.....ze na labi jeste porad jsou ryby je mozne, me ale prd platne. Nemuzu zde napsat nazor, ktery by „sedel“ na vsechny reviry za vsech okolnosti…

Ovsem kdyz se vratim k tem parmam, i mistni kluci psali, ze se ulovky rapidne zmensuji

Sobota 2. února 2008 ve 12:43® pipa
pipa

tam se dejou ješte horši veci,to sou samy zavystivy tupci.. furt nechapu jak tam muzou kluci vedle nich vydrzet…

Sobota 2. února 2008 ve 12:15® kam!kaze
kam!kaze

HaD,IVO, Prichy>Nepsal jsem že se mi nelíbí Tvůj názor,ale že už mne začíná docela štvát,jak se tady naváží do lidí co si nějakou tu rybu odnesou.No ale pokud je tvůj názor takový,že je dobré se navážet do lidí co si nějakou tu rybu vezmou,tak teda OK.Aspoň to jsem z Tvé reakce pochopil.Vaše reakce jsou typickou ukázkou toho jak hážete všechny do jednoho pytle a myslíte si že Vaše názory jsou jedině dobré.Nikde jsem nepsal že chci zrušit spodní míry ryb.Uvítal bych zavedení horní míry ryby na více revírech.Já jen napsal že není nutné pouštět 100% ryb které ulovím a už to hrotíte do extrému že mám snad snahu zrušit míry a omezení.Neumíte rozlišovat mezi člověkem,který si vezme 1 rybu ze 100 a tím který si vezme 100 ze 100.Viz reakce Prichy.Připadáte mi jak fašisti:poloviční žid taky žid.Pokud je tohle názorový vývoj českých rybářu tak to teda jde mentalita lidí pěkně do do srače…!Od ted začnu brát 100 ze 100 ryb aby IVO měl tu vyjímku.Stejně je to fuk že?1 ze 100 nebo 100 ze 100 prostě masař :-P

Sobota 2. února 2008 v 0:55® HaD
HaD

Chcete si jen tak pokecat aniž by Vás někdo okřikoval, že jen tak hloupě plkáte? Nebo chcete rychlou odpověď na Váš dotaz? Máme pro Vás jako první „Rybářský chat“ www.chytej.cz . Zatím testujeme, proto vypněte ICQ, SKYPE a račte vstoupit a pokecat!

Pátek 1. února 2008 ve 23:40® cercer
cercer

Kam!kaze:Přijď někdy pokecat do Selskýho rozumu..tvrdím taky že ryby se žerou a ne pouštěj!:-D a když maj plavat,tak jen v tomhle.pivo