Chytej.cz

Pěst na oko

V diskuzi je 4.948 příspěvků, z toho 4948 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 14. dubna 2015 v 11:21@ prroud

Klobasa> s tema vecma ti fandim,jsem rad ze k nasemu bordelu nejsi zticha,jen vic takovejch!Jinak si nas za chvili rozberou.Tos slysel jak „vlada“(prejzas­tupci) odklepla tise Polakum Frydlantsko,protoze nas priblblej dramatik anuloval smlouvu o statni hranici? Do toho zacnou nemci se sudetama a sbohem a satecek az se pridaji ostatni.Prestaneme jako narod existovat,ale porad budeme drzet hubu a pujdem na porazku jako ovce.Vsak se v tom umlcovani trenujeme navzajem.

Úterý 14. dubna 2015 v 11:08® Klobasa
Klobasa

džigit> Tak pardon, nechal jsem se nasrat zbytečně touto starožitností8-(

Úterý 14. dubna 2015 v 10:51® džigit

Klobasa> tohle běhá po internetu už min od roku 2013

Úterý 14. dubna 2015 v 10:46® Klobasa
Klobasa

Siváková v baru! Kudrik v herně!! Dluh vyřešen ! ! ! Před měsícem – dlužili, kam se podívali! Za měsíc – čistí jak lilie! „Dobří lidi“ se zase našli! Hurá! Že se nechytáte? Kdo že je onen Kudrik? Je to táta Natálky z Vítkova. A Siváková? Je její máma. Mediální hvězdy tragického příběhu a tragického nadvakrát! V prvním případě doživotním poškozením dítěte. V druhém případě neuvěřitelně tvrdým potrestáním čtyřech mladých troubů . . Případ jako takový vám blíže představovat nemusím. Všichni zúčastnění se stali mediálními hvězdami ! Tak jak nás krmily média kauzou, jak s námi manévrovaly, a jak se příběhu věnovaly jednostranně – to nepamatuji. I dnes jezdí štáby za „maminkou“ a točí srdce bolestivé scény ze života oné Natálky. Bohužel – věnuji se jen tomu jednomu – životu malého postiženého děvčátka. Zvláštní je, že už nikdo z těch gelových chlapců z Novy nepřijede večer, aby se podíval, kde asi tak „matka“ a „otec“tráví svůj čas?! Jak vítanými hosty se stali v knajpách Vítkova respektive Budišova nad Budišovkou! A kde utrácejí dávky, dary, odpustky určené pro Natálku a její sestry . . Utrácejí tak, že se dostali na mizinu! Nestačilo jim – že jim z darů koupili dům! A renovovali! Nestačilo jim, že nikdy nikde nemusejí dělat a přitom si žijí lépe – než většina obyvatel, onoho Bohem zapomenutého kraje! Mám to tam rád. Poodří a tam v lesích Nízkého Jeseníku. Jen život je tam těžký! Fabriky zkrachovaly. Družstva poskytující obživu a práci taktéž. Nezaměstnanost obrovská! Většina tamních obyvatel je na tom blbě. Ne Kudrik! Ne Siváková ! ! Oni dostanou ! ! ! A prochlastají a prohrají! To je skutečnost – lidé žijící v tom kraji, by vám mohli vyprávět . . . I místostarosta Vítkova o svérázném životě této rodiny napsal – jen se to nikde neobjevilo. Pardon – místní noviny jeho názor otiskly. Pak už – nikdo!! A do toho zpráva – Na rodinu Natálky vyhlášená exekuce! Ó hrůzo! V té chvíli vyrazily štáby a točily a psaly a jak jinak než tendenčně! Ano tendenčně o oné situaci informovaly! Vytvořily dojem – že rodina oběti tak hrůzného činu, přijde o střechu nad hlavou! Nikdo se neptal – proč? Kdo to způsobil a zdali za tento stav, nemohou rodiče oné oběti! Nikdo! Ale – děly se věci! Okamžitě za ně dluhy splatili! Kdo? Nevím – asi my – všichni! Tak jako je v kraji zvykem!! Matky samoživitelky Propuštění padesátníci a všichni, kteří se dostali do dluhové pasti – těm nepomůže nikdo! Kudrikovi ano! Rasismus! Pouhopouhý rasismus! Naruby! V dnešním Hyde parku, vystoupil starosta Dubí. Mimo jiné z něj vypadlo – že jedna! slovy jedna – rodina – na dávkách brala 92 000 korun! A nikdo z nich nedělá! A i oni možná – dluží . . . Protože se vždy najde dávka, kterou ji na dluh pošleme! Nedlužíme někomu něco my? Třeba, otázku – kde je pravda? Jak to, že se mnoho lidí z oné minority, vydalo za „lepším životem“, bez „rasistů a xenofobie“, do Británie a Kanady a když vyčerpali jejich dávky, vrátili se domů, kde jsme jim zatím spořili" . . . někdy statisíce! Proč pro lidi, kteří celý život pracují a dostali výpověď, máme jen směšnou částku na živoření?!! Co si mají myslet lidi, kteří dostali výpověď v padesáti a jsou všude všem jen pro smích?! Propadli se rychle na dno a nyní můžou za pár šupů – hrabat v oranžové vestě listí. . . Co mladí? Nechali jsme je vystudovat „dobré školy“ a teď – nic!! Práci pro ně nemáme! A dluhy – ty nikdo nikomu z těch, o kterých jsem psal – nezaplatí… A co na to media?? Hm . . . žumpa – která miluje „emoce“… Ale to co jsem napsal, je reakcí na skutečnost, že právě tak vzniká rasová nenávist živená medii, zaplacenými politiky. A nekritičností názorů! Jsme obětí manipulace. A že se s námi pracuje jako s nemyslícím stádem . .. . Čtěte – dlouho mě psát nenechají. COPYRIGHT BY Honza Král – leden 2015

Úterý 10. února 2015 v 9:16® džigit

čtyřhranné kolo a kulatý čtverec… http://www.chytej.cz/…ana-krmitka/ :-D :-D :-D

Tento příspěvek byl editován 10.2.2015 08:17:08 uživatelem džigit.
Pátek 23. ledna 2015 ve 20:15® pilot

džigit> co to znamená? běž na ryby a neoplenduj zde, džigite.

Pátek 23. ledna 2015 v 10:16® džigit
Uživatel nenapsal žádný text, pouze vložil následující fotografie.
foto/diskuze/pest_na_oko/2015/th-img111791.png
Úterý 23. prosince 2014 ve 22:13® Mysak1

OBr> jj, Ondro chodí i horší psychopati. Je to smutné ale pokud se nepropojí registr těchto" takylidí" s úřady práce a sociálkama tak se nezmnění nic.:-(( :-(( :-((

Pátek 19. prosince 2014 v 17:00® OBr
OBr

Myšáku, taky k tobě do sběrny chodí podobní sebevrazi: http://plzen.idnes.cz/…-zpravy.aspx?… ?? Čórnout plynovou trubku pod tlakem… kam se hrabe československo má talent.

Já to říkám pořád, profese „sběrač kovů“ vyžaduje neskutečné úsilí, odvahu, um a důvtip… myslím, že by se tyhle lidi dobře hodili na čištění zaminovaných území, ti by to kompletně vyklidili bez ztráty kytičky.

Středa 3. prosince 2014 ve 20:27® tenodvody
tenodvody

Poldík> No to vystavování davum sem nemyslel, ale je hezké mít u baráku jezírko-nádržku s rybkama.A to jak na okrasu, tak pro vlastní radost. Ale 2×2 je malé, to už je lepší pár neonek domu.

Úterý 2. prosince 2014 ve 22:02® Poldík
Poldík

tenodvody> Tak hezké to je,ale nosit ryby od vody a pak je vysadit do louže a ukazovat zájezdu z NDR to né příteli.

Pondělí 1. prosince 2014 ve 23:37® tenodvody
tenodvody

Poldík> mě se to líbí, teda pro mě je 2×2m jen záchytná nádržka, ale je to hezké :-)

Neděle 30. listopadu 2014 v 19:42® Poldík
Poldík

Při jednom pozvání k návštěvě my host s velkou noblesou ukázal rybníček cca.2×2m ,v kterém měl cejny,plotice a sumečky americké atd. No nevím, asi bych volil jiné ryby. Co si o téhle módě myslíte vy?:-

Tento příspěvek byl editován 30.11.2014 18:43:30 uživatelem Poldík.
Neděle 16. listopadu 2014 v 19:16® Mrakoš

candat820> Mě přijde úplně normální a hlavně ochotná.

Pondělí 6. října 2014 v 8:37® skwor
skwor

candat820> No vidíš a na podzimní výstavě měl Habakuk krásnou blondýnku :-D

Pondělí 8. září 2014 ve 21:13® Inferno08

candat820>

A uhranula všechno boilies!!

Čtvrtek 28. srpna 2014 v 7:26® Nils Master
Nils Master

candat820> :-D

Čtvrtek 28. srpna 2014 v 0:03® candat820

Ahoj,nedoporucuju nakupovat v Tachove u Habakuka ted je tam nová prodavačka a je strašně nepříjemná a protivná

Sobota 23. srpna 2014 ve 22:04® nnnap
nnnap

prosím vás, tam okolo Znojma, řekněte prosím v té vaší fabrice na mlíko, tedy pardon na víno, že to nepijou jenom sebevrazi, ale že to někdy někdo/ ano, ne úplně svéprávný/ podaruje třeba mě a , … prostě ne. Děkuji. Jako ty maďaroš patokos… Hele, někeří víte, že trochu vínuju, ale abych si musel k madaros savinos přikrajovat česnek nebo cibuli, abych z těch sraček dostal vůbec nějakou chuť k tomu sýru, co stál asi jako hektar červených paprik, to určitě ne!!!!

Úterý 19. srpna 2014 v 16:51® Nils Master
Nils Master

no taky byste si měli nějaký pořídit, aby ste nic nechytli a v řece zbylo víc ryb :-D

Úterý 19. srpna 2014 ve 14:07® kubas
kubas

džigit> No to teda :-D . Asi otvírá novou živnost…

Tento příspěvek byl editován 19.8.2014 14:09:08 uživatelem kubas.
Úterý 19. srpna 2014 ve 14:05® džigit

http://www.novinky.cz/…8-tisic.html

To bude mejdlo :-D

Pátek 1. srpna 2014 v 10:49® Nils Master
Nils Master

blázen … http://www.novinky.cz/…j-mobil.html

Sobota 12. července 2014 v 18:25® ladamaj
ladamaj

pafka86>tohle řeší povodí a hlídá to i PČR která má nastarosti plavební zprávu.Jinak nevím přesně jak mají stanovené kotvení P je pro kotvení lodí u hauzbotu jsou jiná pravidla a určitě neplatí stání na 24 hod. Zkus vše řešit na povodí ale nechtěj aby tě jmenovali jinak se tam zblázníš jde o propojenou bandu kteří si myslí že mohou vše znám podobnou situaci z Nechranic a sou zde lidé kteří ví zač sem se pral není to nic jednoduchého.Jinak můžeš věc řešit přes životní prostředí.

Sobota 12. července 2014 v 17:56® BigMike

pafka86> tohle asi řeší plavební řád nebo něco takového. Takže zapátrej tímto směrem nebo někam na Povodí či ministerstvo dopravy napiš, zavolej jak to je a kdo to postihuje!

Úterý 27. května 2014 v 19:35@ pafka86

Dekuju za reakce,me je jasny ze nemuzou chytat z vetsich lodi jako je hauzbot.Me jde spiš o to jestli fakt muzou stat kde chteji,a jak dlouho.Myslim si ze by meli stat na miste oznaceny P ..a kdyz chteji zakotvit na nejakem jinem miste tak po dobu 24h,to sem slysel,tak me zajima jestli to je pravda?Tam unas na Otave,priklad zastavi 4–5 hausbotu na useku 2km-totalne se tam roztahujou,a jsou tam mesic,i dyl,a nas mistni rybare vytlacujou,a to se nam fakt nelibi,a chci stim neco udelat!Nebo vam se to libi.?diky Pavka

Úterý 27. května 2014 v 18:45® HaD
HaD

Venca Zelenka> to je. Ale…

Úterý 27. května 2014 v 17:18® Venca Zelenka
Venca Zelenka

David H.> Jestli se nepletu, tak v rybářském řádu je vysloveně psáno, že s obytných lodí a hausbotu je zakázáno lovit. Nebo to tam aspoň kdysi bylo psáno. Takže jestli tak někdo chytá je to automaticky postižitelný přestupek.

Úterý 27. května 2014 v 15:30® HaD
HaD

pafka86> Podle mě těžko. Mě nejvíc vadí, že se z nich chytá i přes zákaz a dost se z nich masaří, alespoň podle fotek, co různě vidím…

Úterý 27. května 2014 v 15:26@ pafka86

Cau lidi chci se zeptal jak je to s hausbotama.?muzou stat kde chtej,a jak dlouho,a kde si zamamou?Totalne mi pijou krev!Delaj si co chtej,a my rybari si nemame kam sednout.Nas buzerujou za bivak.,a masirkove v hausbotech,si tam jsou treba mesíc na jednom fleku,a ze jich je ti hausbotaru.Papíry n rizeni mit nemusi.-tak si z toho zas nekdo dela peknej ksef,na ukor lidi,a prirody.Chci to nejak redukovat.,jinak nas zaplvi chaty na vodach.Jedna se o misto v Jiznich cechach na Otave u Dedovic.Tak pomozte bojovat,jestli mate nekdo nazor.,nebo radu,predem dekuju,Pavka.