Chytej.cz

Ostrava a okolí

V diskuzi je 1.335 příspěvků, z toho 1335 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 6. července 2009 v 9:58® Olda74
Olda74

Tak včera jsem strávil den na Benešově a ani ťuk,jen pár mrtvých kapru na hladině okolo 50cm. Nevíte kde teď berou?

Pátek 3. července 2009 v 8:28® Zcuter
Zcuter

jonnylord> čus…slyšel jsi někdy o někom, že by vytáhl sumce v našich vodách 250+ ??? to zase jedna paní v trolejbuse povídala…neříkám že tam nemohou být sumci okolo 2m ale ta velikost co uvádíš ty se mi zdá být přespříliž..:-D

Čtvrtek 2. července 2009 ve 2:10® Owner

sajmon:na sumíky si zajed na těrlo,sice za poplatek ale chytáš nonstop a múžeš vyvážet.

Úterý 30. června 2009 ve 21:22® Zcuter
Zcuter

pro všechny ostrávaky a chytejáky z okolí: blíží se sraz ,,chtejáků ze severní Moravy a Slezska,,…pro více info se koukněte do fora ,,chytej ostrava a okolí,,…nebo mi pište osobky…čím více lidí se zůčastní tím lépe..JDE PŘECE O SRAZ (poznání nových lidí…)

Pondělí 29. června 2009 v 9:20® sajmon

tak jo no, určitě se nějak domluvíme, ale mám jediný problém, před pár dny jsem přišel o biwak, tak bud bychom spali pod širákem, nebo pod malým stanem nebo v autě. Jenom nevím kam na Odru, kde by mohli být sumci, řeku vůbec neznám, tak uvítám nějakou malinkou radu. tak se mějte a domluvíme se na termínu

Pondělí 29. června 2009 v 7:57® rybářka 1982

to by bylo fajn

Neděle 28. června 2009 ve 20:34® Zcuter
Zcuter

to Sajmon… hej..kdykoliv se mi ozvy..chtěl bych letos ty fousáče zkusit…jsem pro..nikdy jsem je nechytal tak bych se mohl aspoň trochu přiučit…

Neděle 28. června 2009 v 18:40® sajmon

Nazdar všem, neměl by někdo chuť vyrazit na sumce na řeku Odru, už dlouho se tam chystám ale nikdo se mnou nechce jet, všichni kámoši jsou kapraři, tak jestli by někdo měl zájem, tak dejte info. Ovšem až se trochu Odra vrátí do normálu

Sobota 27. června 2009 ve 23:37® jonnylord
jonnylord

Ahoj znáte někdo Kozí Becirk (471101) slyšel jsem že tam jsou pekni sumci nějaci 250cm+ jinak tam kapři berou na vše

Čtvrtek 25. června 2009 v 16:07® bagerek1
bagerek1

rybářka 1982> ahoj na karvinsku bych tě klidně nějakým rybařským dovednostem přiučil. Marek

Středa 24. června 2009 v 10:41@ Martin.m

Zdarec panové,udelal jsem takou (zatim malou) skupinu na Facebooku_Rybari Havirov.Jetli mate zajem tak se zaregistrujte muzeme si radit ohledne rybolovu tz:Rady…Tipy.­....atd…Foto…Vi­dea…proste vse:)Odkaz je:http://www.facebook.com/group.php?… Zatim zdrec a lovu zdar:)

Úterý 23. června 2009 ve 13:53® plescarp

kety.vydra> prave ze mistnim moc neverim mam s nimi obecne spatne skusenosti

Úterý 23. června 2009 v 11:16® bobajz
bobajz

plescarp> Platí tam to,co všude jinde-bivak bez podlážky je tolerován,stan už může způsobit problém.

Úterý 23. června 2009 v 1:37® kety.vydra
kety.vydra

plescarp> Ahoj,zkus si na internetu zadat čRS Havířov a poptej se v diskusi místních.Ale je to jen tip.Třeba ti poradí i tady.Lovu zdar.

Pondělí 22. června 2009 ve 20:38® plescarp

zdravim priznivce petrova cechu nevite nedko jestli se na terlicke prehrade (471 131) muze stanovat vsude?? jako behem chytani mam v planu tak jet na tyden a nerad bych se dohadoval s mistnima. hledal sem vsude a nikde zakaz nebo omezeni nebylo diky za odpovedi

Sobota 20. června 2009 v 10:36® inspo

chose120> Škoda, že se neřídíš tím mottem co máš v kartě :-) .

Pátek 19. června 2009 ve 22:27® chose120
chose120

rybářka 1982> Pokud jsi z ostravy tak není problém takové kapry kolem 50cm chytám na odře pod rudnou.

Tento příspěvek byl editován 19.6.2009 22:33:44 uživatelem chose120.
foto/diskuze/ostrava_a_okoli/2009/th-img24798.jpgfoto/diskuze/ostrava_a_okoli/2009/th-img24799.jpg
Pátek 19. června 2009 v 7:40® rybářka 1982

Hledám párťáka na rybky, začala jsem chodit na ryby až tento rok a taky bych se ráda naučilo naco co ještě neumím a je toho teda hodně,ali

Pátek 12. června 2009 v 19:15@ Jollinka

Ahoj, zkouším štěstí i tady, čímž se omlouvám, jestliže má někdo pocit, že to sem nepatří..

Pro náš netradiční odpočinkový komplex s možností rybolovu, koupí ryb, občerstvením a ubytováním hledám šikovného nadšeného rybáře z okolí Nového Jičína, který by měl zájem o letní brigádu s možností jejího prodloužení i na delší období. Náplní práce by byla především asistence klientovi při rybolovu, kuchání ryb, kontrola a oprava rybářského vybavení, obhlídka areálu a občasná výpomoc na bufetu. Pokud splňujete požadavky a nabídka Vás zaujala, či znáte někoho vhodného, kontaktujte mě prosím na tel. 724 995 294 nebo komplexjicin@seznam.cz. Další informace také na: http://urybnicku.webnode.cz

Ostatní tímto alespoň zvu k návštěvě našeho areálu ;-) Petrův zdar!

foto/diskuze/ostrava_a_okoli/2009/th-img24465.jpg
Pondělí 8. června 2009 ve 21:19® vyyyydra

Petruv zdar. Chodíte někdo vláčet na Odru 2 ( 1 ) Jsou tam nějací dravci, slyšel jsem, že tam jsou Boleni , sumci… ale lidi toho napovídají Dík za info

Středa 27. května 2009 v 16:17® bagerek1
bagerek1

Petula>

Pondělí 25. května 2009 v 10:33® waccl
waccl

Kopírováno z www Rady ČRS

LOV RYB NONSTOP

Informace ze Severomoravského ÚS ČRS

Na základě žádosti udělilo MZe ČR výjimku pro lov ryb v době od 00:00 hod. do 04:00 hod. pro revíry Stonávka 2A, Chomoutov 1A, Lomnický potok 1A a Opava 2C pro období od 16.6. do 31.8. 2009.

První dva revíry měly výjimku již v minulé sezóně.

Revír Lomnický potok 1A je povinně místenkový s výskytem trofejních ryb, na r. Opava 2C je úsek CHaP, zde je nutná týdenní místenka. Informace k oběma revírům ( vč. výdejny místenek) jsou v Popise revírů pro r. 2009.

Český rybářský svaz – Územní výbor pro Severní Moravu a Slezsko

Sobota 23. května 2009 ve 22:18® Petula
Petula

je fakt,že Vrbice se hodně zkazila,každý si tam dělá co chce a orgány pouze přihlížejí jak se hezký revír mění na pytlácký domov,nejednou kdy byli kapři hájení je tam volně chytali bez ostychu,na můj dotaz,zda je toto správné odpověděli,že ano,co dodat.nepořádek a auta u vody?to nikoho nezajímá,škoda hezké a čisté vody

Pondělí 18. května 2009 v 18:01® bagerek1
bagerek1

tiposak.x> čus vydro, kdy jedem na ryby??

Pondělí 18. května 2009 ve 12:08® 1Mara
1Mara

vazbo> Včéra se mně stalo že k vodě dorazila celá rodinka na ryby máma , její dva synové stoho starší s manželkou a malím děckem , no a tak chytal a viděl jsem ho jak válí po zemi malí kapříky tím stilem že zásek a ryba po břehu tahaná až kněmu :-(( tak jsem si řekl že jestli ješte jednou ho uvidím jak to takle dělá půjdu mu to vysvětlit jak se má rybář chovat k rybám , no ale než vytáhl dalšího tak si jeho mladší bráška nahodil vedle něj taky jeden prut , tak si říkám asi mají oba dva papíry ? ,No a že byl podvečer tak asi do pěti minut tam začali dělat táborák no tak jsem vyndal udice z vody a šel knim . Říkám dobrý den můžete mi ukázat povolenku ? A on že jó , ale jeho bratr nemněl a tak jsem se mu na ně podíval a zjistil jsem tyto závady – 1-nemněl vypsaný den a revír kde chytá,2-neměl peán a ani pinzetu, 3– chytal na tři udice,4-rozdělaval oheň ,a byl to nový člen rybářů tak jsem ho od vody vyhodil stím že příště zavolám porybnýmu a že o papíry přijde . Proč dávaj rybářský lístek kde komu :-( ( na to jsem nas…ný :-( ( a nejvbíc že zrušili že po vážném přestupku je může odebrat i samotný rybář který má platný ryb. lístek . Hned bych mu je sebral takový lidi nemaj u vody co hledat :-( (

Tento příspěvek byl editován 18.5.2009 12:13:28 uživatelem 1Mara.
Pondělí 18. května 2009 ve 2:10@ vazbo

Dneska jsem se byl projet kolem Vrbice a můžu říci jako rybář a bývali tremp,co jsem viděl hrůza a děs.Auta až ve vodě,odpadky všude.Copak vás nikoho to neštve!Ja už tam raději nejezdím,protože semi to nelíbí a myslím si že by orgány RS+PČ+MP MĚLI vyžadovat dodržováni všech zákonů a pravidel nejen RYBÁŘKÝCH ale i SLUŠNÝCH lidí!

Pondělí 18. května 2009 v 1:41@ vazbo

jirka28> Mám zato že nějací pšonci nám to asi těžko vychytají!Dříve si to vyrubeme sami.Když kuva si každý myslí kolik jsem investoval ,tolik musím dostat z vody ven.

Úterý 12. května 2009 v 8:45® waccl
waccl

Cyprinus Carpio> Závada neboli Větrov, to je velký rybník v Petrovicích Závadě, asi 50 ha. Pojedeš z KA do Petrovic, na rondlu v Petrovicích směr Závada, stále rovně za železniční zastávkou Petrovice Závada doleva přes přejezd, pak rovně a za předposledním domem doprava a jsi tam.

Pátek 8. května 2009 v 0:04® Cyprinus Carpio

Pro „Jirka28“ Ahoj, bydlím na VŠ kolejích v Karviné. Letos sem byl zachytat na Větrově a v parku Boženy Němcové. Ta Závada to je ten malý jednohektarový rybník? Můžeš mi říct prosimtě jak se tam dostanu? Jinač chytal jsem ve středu v parku na kukuřici a do krmitka vnadící směs s řepkou s příchutí med a celkem braly :-)

Středa 6. května 2009 v 17:42® HaD
HaD

VE VŠECH DISKUZÍCH NYNÍ MŮŽETE EDITOVAT VAŠE PŘÍSPĚVKY. VÍCE NAPOVÍ OBRÁZEK. EDITACI PŘÍSPĚVKŮ VE FÓRECH DOKONČUJEME.

SOUČASNĚ SI JIŽ OPĚT MŮŽETE ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ VÝPIS VAŠICH FISHBONŮ: http://www.chytej.cz/fishbony/

foto/diskuze/ostrava_a_okoli/2009/th-img23695.jpg