Chytej.cz

Kaprařina

V diskuzi je 10.829 příspěvků, z toho 10829 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 28. prosince 2015 ve 21:19® Pavel P

Ahoj potřebuji poradit jak upravit nebo uvařit kukuřici na kaprařinu.

Sobota 26. prosince 2015 v 8:01® ulrich

Apofis> Každý se nějak živí, co je na tom špatného. Někdo krade za tisíce, jiný za miliony a jsou tací, co dokáží i miliardy, to jsou ale většinou vážení a uznávaní občané.

Pondělí 7. prosince 2015 ve 22:56® Apofis
Apofis

Zdravím chlapi, chci vás varovat před tímto jedním bezpáteřním člověku, zloději a lháři.Jmenuje se Marek Kusý, je z Teplic a svou zlodějnu praktikuje převážně jako zedník.Ale dokáže asi krást všemi možnými způsoby. Před časem k nám jezdil nakupovat rybařinu, kde jsme se po čase stali kamarádi.Alespoň já jsem si to myslel.Plánovali jsme spolu nějaké rybářské vejlety a neměl jsem důvod mu nevěřit.Přitom to byl rafinovaný plán.Po nějakém čase se mně zeptal zda mu nepůjčím člun na ryby.Souhlasil jsem a to jsem neměl dělat.Od té doby přišly výmluvy, že ho má u kamaráda v garáži, pak že mu ukradli auto, pak když jsem nereagoval na jeho lži tak že mi ho veze a už jsou to skoro dva měsíce a člun za 22000,–- není.To že mi za něj zaplatí a už týden mi posílá na č.ú. peníze je jen také lež. Možná to někomu pomůže do budoucna a nebude takovej naivní vůl jako já.Zde na odkazu je vše co se o něm píše.Jedná se spíše o Ústecký kraj. http://www.podvodnici.net/…xxxxxxxxxx-x​xxxteplice/

Čtvrtek 19. listopadu 2015 ve 20:21® hraji
hraji

Lulik> Jasně, není vždycky možné utratit za pruty majlant. Podívej se na tyhle pruty http://www.milorybarskepotreby.cz/…ip-t-c-speci

a tyhle http://www.milorybarskepotreby.cz/…quarius-carp

a tyhle http://www.milorybarskepotreby.cz/…coarster-iii

na stránce mají právě vánoční slevovou akci slevu 15 % http://www.milorybarskepotreby.cz/

tak se do ceny vejdeš asi u všech tří.

Čtvrtek 19. listopadu 2015 v 18:28® Lulik

Potřebuju poradit chci si koupit pruty na položenou jsem příležitostný rybář a tak do toho nic moc nechci vkládat poradíte nějaké do 800?vím za málo peněz málo muziky ale i tak díky za radu…

Tento příspěvek byl editován 19.11.2015 17:28:44 uživatelem Lulik.
Středa 18. listopadu 2015 ve 23:34® mart1k

tak nic, tak to skusim a podelim sa ja s vami co to bude zac

Neděle 15. listopadu 2015 v 16:58® mart1k

caute, chcem sa spytat ci mate niekto skusenosti s zele peletami od Van Den Eynde a to s tymito napriklad, ale videl som aj ine prichute, rozmyslam ze by som to skusil, vsetky postrehy a rady uvitam

Tento příspěvek byl editován 15.11.2015 15:58:40 uživatelem mart1k.
foto/diskuze/kaprarina/2015/th-img116538.jpg
Úterý 10. listopadu 2015 v 11:03® Kuba27
Kuba27

Zdravím, chtěl bych se zeptat,jestli náhodou tady někdo nemá osobní zkušenost s navijákem Shakespeare Agility 70 SURF, Nějaké navijáky od shakespearu mám, ale jsou to menší typy na vláčku a feeder a ty slouží zatím dobře. Předem děkuji

Pondělí 2. listopadu 2015 ve 12:10® Janko
Janko

malýrybář> Neznám tu řeku, byl jsem na ní jednou v Kroměříži a je to už dost velká řeka, takže kapr 60+ by neměl být zas takový problém a na takové řece je to opravdu běžná ryba, nevím jak to vypadá v Olomouckém kraji, takže tak …

Sobota 31. října 2015 ve 20:46® hraji
hraji

nováček> kolego, „chytat kapříky“ je strašně vágní zadání, na které se nedá úplně jednoduše odpovědět. Proč?

  1. Kapříky lze lovit několika způsoby, na plavanou, na feeder, na položenou, každý tento způsob vyžaduje jiný prut.
  2. Nezmiňuješ se, zda budeš chytat kapříky na návesním rybníčku, na řece nebo dokonce na velké řece. Každé toto prostředí by chtělo trochu jiné pruty.

Takže …

Sobota 31. října 2015 ve 20:17@ nováček

Dobrý den. Rád bych se stal členem rybářského svazu a začal chytat ryby. Je mi třicet let a potřebuju poradit z výběrem prutu. Chtěl bych převážně chytat kapříky. Za pomoc z výběrem mnohokrát děkuji.

Čtvrtek 29. října 2015 ve 22:26® malýrybář

jde mi hlavně o řeku-moravu v olomouckém kraji…

Pátek 23. října 2015 ve 20:52® Janko
Janko

ulrich> Dovolím si s Vámi nesouhlasit. Kapr 60 cm je běžná ryba na přehradách, rybnících a na velkých řekách (jako velká řeka bych zařadil už i třeba řeku Jihlavu ve spodním toku), ale v řekách středních a malých což je řeka např. Jihlava ve středním a horním toku je střední a malá řeka, kde kapr 60 cm + může být braný už za kapitální …

Čtvrtek 22. října 2015 v 15:03® ulrich

malýrybář> Všude, kapr 60 cm je běžná ryba.

Středa 14. října 2015 ve 14:55® malýrybář

ulrich> A nekde konkrétne?? :-)

Úterý 13. října 2015 ve 13:01® ulrich

malýrybář> dají

Neděle 11. října 2015 ve 20:50® malýrybář

dají se nachytat někde v olomouckém kraji na svazovce kapři 60cm+ ???

Neděle 4. října 2015 v 19:20® Pityu

SimBlack:Já mám ten samej problém! Neberou hoci bych se měl posrat! Same malé a nebo ani to!

Čtvrtek 1. října 2015 v 8:11® SimBlack
SimBlack

Draky> Násaďáky moc nechci. :-D Ale i tak se mi nedaří chytit většího kapra než 65cm. Když teda nepočítám soukromou vodu. :-D

Středa 30. září 2015 v 15:52® Draky
Draky

SimBlack> Jestli to chceš jen na násaďáky, tak kašli na koule, to je zbytečně drahý. Ta kulička je prakticky jen nějakej nástroj, kterým se dá selektovat ryba, nic víc. :-)

Středa 30. září 2015 ve 13:20® SimBlack
SimBlack

Draky> Taky možný že umim kulový. Ale když mam na místě kapry a házim stejný montáže na skoro stejný místo berou spíš na kukuřici a koulí si všimnou jen zřídka. Tak nevím jestli používám nějaké špatné boilie a nebo je chyba někde jinde :-D

Středa 30. září 2015 v 11:23® Draky
Draky

SimBlack> Jenom jestli ono to nebude rukama. :-D

Každopádně poslední dobou čtu docela chválu na boilie caperlan. Osobně jsem to nezkoušel, ale co píšou různí rybáři, tak asi nebude úplně marný. Rychle se rozpadá, takže na krátký vycházky to bude dobrý. Sice spousta lidí ti bude tvrdit, že za ty prachy je to jen obarvenej šrot a možná i tady se mě za to někdo pokusí ukamenovat, ale i kdyby to bylo obarveny houno a chytalo ryby, tak je to jedno ne? :-D

http://www.decathlon.cz/vyhledavani?…

Jinak z těch ostatních nástrah je kuku výborná volba nebo tygří ořech, případně místo boilie jít do pelet.

Ale jak říkám, jestli jsi zkoušel různé druhy boilie a moc se nedařilo, tak bude spíš chyba u mistra tesaře. Případně očekáváš něco, co ti boilie těžko splní. :-)

Středa 30. září 2015 v 9:50® SimBlack
SimBlack

Čus nemůže mi někdo doporučit nějaké boilie na kratší vycházky? Nebo popřípadě nějakou jinou nástrahu? Já používám kukuřici a zkouším různé druhy koulí ale zatím jsem nenašel co by tak nějak aspoň trochu fungovalo :/

Pondělí 21. září 2015 v 18:03® Brkos9

Dobrý den neví někdo o tom kam bych v okolí Česky Budějovic mohl chodit na kapry nejlépe na svazovku. Nikdy jsem na řece nachytal tak netuším kde by se mohli zdrzovat

Sobota 19. září 2015 ve 20:30® ulrich

skwor> To by jsi měl psat do fora tolstolobikařina, tolstolobik neni kapr.Uz jsem tu granule taky nekde videl, delaji je Madari. Jinak ale na ne funguje kacena, pod ni krmitko a pod nim vosici 2 hacky.

Tento příspěvek byl editován 19.9.2015 20:32:52 uživatelem ulrich.
Sobota 12. září 2015 ve 14:18® skwor
skwor

Dotaz od kaprařského analfabeta, ale míněný vážně. Někde jsem viděl spešl pelety vyráběné pro lov tolstolobiků. Nemáte někdo odkaz?

Sobota 12. září 2015 ve 12:33® Kopfjager

Zdar lovci, chci se zeptat zda někdo z Vás má znalost a poznatky s nano vlascem.

Neděle 6. září 2015 ve 23:31® ulrich

lasthangman> no co by jsi chtel slyšet? Prostě obyčejnej trojdílnej prut z nejlevnější cenové řady. Chytat se s tim dá.

Neděle 6. září 2015 v 10:37® lasthangman

ulrich> to už zní lépe :-) dlouho jsem nechytal a vracím se k tomu a jak koukám vývoj šel hodně dopředu a vyznat se v tom je složité, obzvlašt když v každém popisu prutu je uvedeno jak je dokonalej .. proto jsem chtěl vědět třeba o té akčnosti prutu u dvou či třídílného protože na nej nechci chytat jen kapry, ale i candáty. mám v tipu tento ale možná bys poradil jiný .. http://www.rybarske-nej.cz/…3lb-akce-1-1

Sobota 5. září 2015 ve 21:49® ulrich

lasthangman> Nejsem dokonalej, to jestli si koupit třídíl nebo dvoudíl je tak jednoduchá záležitost, že je hloupé se na to ptát. Pokud se ti do auta, nebo čím se dopravuješ k vodě vejde dvoudíl, kup si dvoudíl, pokud se ti tam nevejde, kup si trojdíl, jestli to chceš dát do batohu kup si teleskop. Nechápu co chceš za další radu.Je všeobecně známou věcí, že čím více dílů, tím se horší akce prutu. Na druhou stranu ale kvalitní teleskop z dobrého materiálu má lepší akci než dvoudílnej prut za 1000 Kč. No tak si to přeber.