Chytej.cz

Hradec Králové a okolí

V diskuzi je 5.765 příspěvků, z toho 5765 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 26. května 2016 v 15:25® malamut
malamut

dvorak> Tak to máš smolíka, ale já antilopu asi taky ještě nežral, ono to bude jako srnčí nejspíš, uzenej kapr 15+ bude asi lepší :-) Za chvíli jedem na T, kdyžtak zavolej, kdyby ses chtěl objevit, ještě nevím, kam zalezem, počítám, že tam budem tak v půl šestý.

Čtvrtek 26. května 2016 ve 14:08® dvorak

malamut> Už jsou pochytaný :-((

Středa 25. května 2016 ve 12:56® malamut
malamut

dvorak> letos by se ti Daníku vyplatila i myslivost: http://www.novinky.cz/…antilop.html

Středa 25. května 2016 v 11:41® malamut
malamut

dvorak> ozvu se, ale minulej tejden to ještě bylo studený, a jak nejsou výsledky, moc mě to neba :-) Na D jsou prej teď nasazený veliký kapři, ale tam bejvá moc očí na to, abych je bral udit, snad večer od lesa by to šlo, dva tři zmasit a mazat domů :-)

Středa 25. května 2016 v 10:28® dvorak

malamut> Tak to jsem na tom líp,hned brzy na jaře byla řeka mimořádně štědrá. Dej nějak vědět,až budeš zevlovat na Třemce.

Středa 25. května 2016 v 9:15® malamut
malamut

dvorak> No na mapě by ji přehlíd jen blbec, tak není co tutlat :-) Už jsme letos byli třikrát, ale je dost vody některý fleky nechytatelný, ale našli jsme jiný, ale tam zas je potřeba, aby bylo vody víc :-) Jinak bída, konec květence a já mám tři kapři, to zas v září abych to bral po dvanácti, jestli půjdou, abych naplnil plán a spižírnu :-)

Středa 25. května 2016 v 7:33® dvorak

malamut> Hele propaguj si ty vaše Dolce a naši Třemku nech na pokoji :-) :-)

Pátek 6. května 2016 ve 14:53® malamut
malamut

Mysak1> je to odtamtud kousek na Třemku, ale tam je dobrý to aspoň trochu znát, tak uvidíš.

Pátek 6. května 2016 ve 14:45® Mysak1

malamut> Dík ,jsem si tak nějak myslel .že to v tom kempu bude o houně. No tak holt rodince sem tam prchnu k Labi. Ještě jednou dík.

Pátek 6. května 2016 ve 12:53® malamut
malamut

Mysak1> Vřešťov je úplně o hovně, kdysi jsme tam jezdili na zahájení, to se ještě držela všeobecná doba hájení, byla to spíš společenská událost, ale ryby se nachytaly, ovšem je to víc, jak patnáct let. Co tak slýchám od kámošů, stačej to tam rabovat bydlíkáři v kempu a o rybu moc nezavadíš. Jsou o dost lepší místa, kam jet. Tady máš základní info: http://www.vcus.regis.cz/default.php?…

Pátek 6. května 2016 v 11:50® Mysak1

To jste fšickni na rybách???

Pondělí 2. května 2016 v 9:01® Mysak1

Dobrý den, kolegové. Rodina na mě útočí ,že by po deseti letech chtěli strávit dovolenou se mnou. Jednou jsem projížděl kolem autokempu Velký Vřešťov a docela se mi to tam líbilo. A chtěl bych se zeptat na nějaké info o tamním rybníku. V papírovém soupisu revírů jsem nic nenašel a tady na netu jsem zjistil ,že by se snad mělo jednat o revír 451093 Trotina cosi. Upřesníte někdo??? Díky Myšák.

Sobota 9. dubna 2016 ve 20:51® Bahňák

Tak dnešek byl ideální na lov žížal.

Sobota 9. dubna 2016 v 17:45® pilot

Padis> Doufám, že Nord má taky PC, tak mu vyřiď ať si mi na Chytej CZ najde a popovídáme si. -Nezabudni !!! nebo mu dej moje tel. č. je uloženo v kontaktech. Díky pilot

Čtvrtek 7. dubna 2016 ve 13:04® Padis
Padis

pilot>Ahoj jasně že ne.Nord žije užívá si života.Vyráží na projížďky na kole atd.

Čtvrtek 7. dubna 2016 ve 12:27® pilot

Padis> Tak jak to vypadá s Nordem – nezapomněl jsi na mne? Čus Pilot

Pondělí 4. dubna 2016 ve 21:13® Padis
Padis

timbab> no já jezdím stále když čas dovolí.

Pondělí 4. dubna 2016 ve 20:42® timbab
timbab

Padis> Tak kdy vyrazíme na fiše?

Pátek 25. března 2016 v 16:53® pilot

nastraznik> Jó, co bylo bylo, k vodě až bude trochu teplo, nejsem masař a k vodě si chodím odpočinout, eventuálně i vyspat. To víš 75 je 75.

Pátek 25. března 2016 v 16:52® pilot

Padis> Já k vodě tak akorát na špacír, bylo mi posledních 14 dní jaksi blbě. A co Nord?

Středa 23. března 2016 ve 22:20® Padis
Padis

pilot> ahoj k vodě občas chodím.Rybky berou.

Středa 23. března 2016 v 18:47® nastraznik

pilot> ahoj,tak něco přidej z lovu,rád se podívám.

Pátek 18. března 2016 v 17:32® pilot

Tak koukám, jak to tady chrápe – nebo jsou už všichni u vody?

Čtvrtek 3. března 2016 v 17:31® pilot

Dobrý den páni rybáři, prosím sdělte mi, jak se díváte na vybudování přehrady v CHKO na Křivoklátsku. viz www.MRK.cz Jsem přímo z Roztok u Křivoklátu a tam kde se chce přehrada stavět-tam to znám jak své boty, veškerá nádhera by byla zatopena-protože nevěřím tomu, že po dostavění by nebyla napuštěna až po korunu hráze. Díky za odpovědi. Hráz za miliardy dělí obce – zní článek na mrku.

Tento příspěvek byl editován 3.3.2016 16:32:55 uživatelem pilot.
Čtvrtek 25. února 2016 v 16:56® pilot

regulus> Vidíš, to jsem ani nevědě a já za to zaplatil 150 Kč. Ale co , . Dík za informaci. Pilot

Čtvrtek 25. února 2016 ve 3:02® regulus
regulus

pilot> že se vám pletu do diskuse, na E-bay je jich několik druhů, od 50 Kč nahoru i s cestou z kterékoliv asijské prdele až k tobě domů.

http://www.ebay.com/sch/i.html?…

Tento příspěvek byl editován 25.2.2016 02:03:13 uživatelem regulus.
Středa 24. února 2016 v 17:38® pilot

Padis> máš zájem za 150 kč. koupit si t,zv.uzlovač? Dej si na mrku.cz do vyhledavače název uzlovač , objeví se ti tam tabulka a asi cca 5 řádek od shora je řádek videa, tak to odklepni a tam se ti objeví, nejen jak vypadá, ale i práce s ním. Můžeš s ním navazovat nejen háčky, ale i různé šňůry a pod. Budeš li mít zájem napiš, dám ti adresu na pána který to prodává, je to dovoz z číny a je to perfektní. Pracuji s tím a pohoda.

Úterý 22. prosince 2015 ve 21:45® Padis
Padis

timbab>Čus s tou rybačkou naprosto souhlasím.A o Tom­mym nevím bohužel vůbec nic.

Úterý 22. prosince 2015 ve 21:43® Padis
Padis

pilot> Přeji Ti to samé.No a musím přiznat,že s Nordem jsem už dlouho nemluvil.Musím To nějak napravit. A dám vědět.

Pátek 18. prosince 2015 ve 21:50® timbab
timbab

Padis> Na příští rok se musíme zase domluvit na nějaké rybačce, co říkáš,

Nevíš něco o Tommym?