Chytej.cz

Diskuze s adminy

V diskuzi je 4.173 příspěvků, z toho 4173 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Středa 4. května 2016 v 0:44® Zmata

Lze vyhledávat v konkrétním vláknu diskuse, případně bylo by možné to umožnit?

Sobota 23. dubna 2016 ve 20:26® Padis
Padis

Prosím o smazání jednoho příspěvku v diskuzi z lovu.

Úterý 12. dubna 2016 ve 22:04® Tomáš Lán

Prosím o smazání všech příspěvků které jsem kdy přidal do diskuzí a fotky z „Trofejní úlovky- bolen dravý“ z roku 2010.

Středa 6. dubna 2016 v 10:39® kerob
kerob

ziemans> jakákoliv, která má dostatečně velkou hubu :-)

Úterý 5. dubna 2016 v 17:40@ Palivec

ziemans> Žáby jsou oblíbenou potravou ptáků, hadů a ryb. A dá si možná i vydra.

Úterý 5. dubna 2016 v 17:39@ Palivec

ziemans>

foto/diskuze/diskuze_s_adminy/2016/th-img118699.jpg
Úterý 5. dubna 2016 v 15:28@ ziemans

zdravím, jaká ryba mě muže pojídat žáby v přírodním rybníku děkuji.

Úterý 5. dubna 2016 v 0:47® regulus
regulus

Padis> jak povídáš a spravil jsem ti i ten překlep … :-))

Pondělí 4. dubna 2016 ve 20:46® Padis
Padis

prosím o smazání příspěvků v diskuzi z lovu.

Úterý 9. února 2016 v 17:02® _Beny
_Beny

To jsou zase výplody některých jedinců:-D . Pokud se vám zde nelibí tak nechápu proč sem lezete. Propírat tu téma několik let starý je taky dost mimo. Vše už bylo dávno řečeno. Porovnávat obsahovou kvalitu konkurenčního webu nebo webů je jako srovnávat jablka s hruškami. O nerybě se toho napíše ještě asi hodně :-D …

Jinak tyto stránky stejně tak, jako každý jiný tohoto druhu stojí na lidech, kteří do nich přispívají. Navštěvují je a tím je obohacují o svou maličkost.

Materiálu ke čtení a videí ke shlédnutí tu jsou tuny!

Příspěvků v jednotlivých diskusích by mohlo být více. Ale tato malá absence určitě není způsobena několika lidmi, kteří šli pryč. Chytejáci na mě působí jako fajn parta.

Osobně bych nikomu koho neznám nikdy nenapsal, kde je podle mě dobrej flek na chytání a veřejně už vůbec ne :-) ! Jak tady už padlo, to se někdy nesděluje ani v rodině :-D

Tento příspěvek byl editován 9.2.2016 16:07:40 uživatelem _Beny.
Pondělí 8. února 2016 v 7:24® Klobasa
Klobasa

Alov> Je tomu již skoro týden, co jsi se neozval nebo nedokázal odpovedět, což je přinejmenším neslušné. Budiž tedy debatovat můžu s někým jiným a myslet si o Tobě taky můžu co chci. Jeden můj kamarád kdysi pronesl nezapomenutelnou a nesmrtelnou větu: „Jenom smrt omlouvá neúčast na nohejbalovém tréninku“:-D , jestli mi jako rozumíš teda. Poslední moje otázka než se zase ztratíš v nějaké privátní diskusi na Mrku zní stručně a jasně. Nebude moc složitá, tak se klidně zdrž zbytečně složitých komentářů a odpověz prosím pokud možno stručně a jasně. Kdo je tedy tady na Chytej větším přínosem, Ty nebo já? Předem díky za možnou odpověď.
To all: Pokud se bude někomu tahle má zdvořilostní výzva zdát neslušná, umím býti i ukrutným hulvátem, komunikovat na úrovni žáka sedmé třídy ve zvláštní a pomocné škole pro mentálně postižené a zaostalé lidi, debatovat klidně i v jazyce pánských nebo dámských přirození, zbytečně se češtinářsky nevyčerpávat a klidně Vám tu vynadám všem, nejen kolegovi s nickem Alov, ale doufám a pevně věřím že toho nebude nikdy potřeba, neboť se jistě nacházím mezi samými slušnými lidmi:-D Tento příspěvek snad nemusí být adminem smazán. Děkuji.

Pátek 5. února 2016 v 1:36® regulus
regulus

Alov> teď teda zase čučím jako puk já, co to proboha meleš o alibismu??? :-O :-O :-O

Nemusíš nic vymýšlet, ale můžeš si něco přát.

Vyskytlo se tu téma, že tu něco schází a ty konkrétně jsi psal, že zaostává technická stránka webu, což jsem nepochopil co tím myslíš. Pokud by tě to neobtěžovalo, tak mi to zkus osvětlit, protože alespoň mě nenapadá jaká vychytávka nebo funkce by tady scházela. Dle mýho tady schází to, že se všeobecně málo píše, ale recept na to nemám.

Ještě k tomu tvýmu dřívějšímu příspěvku, vážně si myslíš, že by jak píšeš překopání stránek pomohlo k oživení??? Je to jen otázka, ne oponování.

Pokud se týká té všudy přítomné reklamy nástrahy.cz, tak já tady tyto věci vůbec nevnímám, mrknul jsem a máš pravdu na přelomu roku bylo v Z lovu kapinku přenástrahováno, ale v poslední době jsem si nevšiml. Z druhé strany je nám po tom houbec, Davidův web, tak je to na jeho rozhodnutí.

Úterý 2. února 2016 ve 22:37® HaD
HaD

Alov> tady nejsi spotřebitel. V tom se hluboce mýlíš. Hluboce. A nestěžuji si já, ale Ty. Mj. na nedostatek příspěvků návštěvníků a sám roky mlčíš. V tom je obrovský kus pokrytectví. Nemyslíš? „Chtít brát, ale nedat nic“.

A k té návštěvnosti – své křišťálové koule si nech třeba na věštění braní ryb ;-)

Tento příspěvek byl editován 2.2.2016 22:31:27 uživatelem HaD.
Úterý 2. února 2016 ve 22:20® Klobasa
Klobasa

Alov> Ano, dokážu pochopit že web musí mít návštěvnost.Přís­pěvky a návštěvy v řádech desítek? Sice se mi to nezdá, ale ty to víš lépe, budiž, když chceš stovky a tisíce jdi jinam. Nevím kolik je lidí v takovém klubu, já nejsem v žádném klubu, jsem jen konzument, ale ty jsi je opět zřejmě spočítal. Taky spočítej ještě lidi co sem přišli, nejen co odešli. Poslední odpoveď zní ano, je to v pohodě, když bude chtít někdo něco vylepšit, jistě to vylepší, snad umíš číst a dole jsem to napsal dost srozumitelně. Přidej svoje návrhy, kritiku i stížnosti majiteli nebo adminům, mě to takhle stačí ale tím netvrdím, že není co vylepšovat a zdokonalovat. Co tam máš dál?

Úterý 2. února 2016 ve 22:17® Draky
Draky

Alov> Pozor, pozor, pozor, toto není klasický web, ale zejména diskuzní fórum. Význam slova „fórum“ jistě znáš, je to místo, kde se lidé schází a diskutují.

Takže každý, jak ty říkáš „uživatel“ se stává automaticky „přispěvovatelem“ nebo by tomu alespoň tak mělo být…

Mimochodem si všimni, jak ostatní diskutující v tomto vlákně reagují – bez vulgarismů, což se tobě úplně nedaří.

Je potřeba začít u sebe a pak ukazovat na ostatní…

Úterý 2. února 2016 ve 21:55® Alov
Alov

Klobasa> Máš to hezky hozené. Jako s rozjezdem ze skokanského můstku s namazanou hlavou přímo do prdele…
Ale k věci. Dokážeš pochopit, že web musí mít nějakou návštevnost, aby byli inzerenti spokojeni? Jsou různé aplikace, které Ti ji ukáží. Tá návštevnost nemusí být zrovna jako na MRKu, ale příspěvky a návštěvy v řádech desítek?
Jasně. Rodinné klima je fajn. Ale to je tak všechno.
Jestli máš pocit, že to, co si napsal Ti stačí, tak v pohodě. Jen mi řekni, kolik vás takových v tom vašem klubu je? Já bych napočítal minimálně 25 lidí, co odsud odešli a radši se schází v privátce na MRKu. Myslíš, že to je přínos pro chytej.cz? A to byli kvalitní přispěvatelé (nemyslím ted Ospreye, aby si někdo z toho nestřík do trenek).. Takže podle Tebe to je takhle v poho??

Úterý 2. února 2016 ve 21:47® Alov
Alov

regulus> Nezlobe se na mě. Ale proč já, jako uživatel bych měl něco vymýšlet? Pokud se dal David na nějaký kšeft, tak je to on, co má něco vymýšlet, a né já, jako spotřebitel, který sem přijde a hledá. Se na mě nezlob, ale Tvůj příspěvek je snůška alibismu alias nikomu neublížit.
Každý průměrný op zde vidí, že za poslední rok jde chytej do kytek. David zareagoval trošku podrážděně, což na jedné straně chápu, ale na druhé straně? Šlápanec na kuří oko?
Davidův příspěvek ani komentovat nebudu. Je v něm spousta emocí a málo nadhledu.
Tohle je podle mého soudu nekonečná debata. Buď David chce něco zlepšit, nebo na to prostě bude mrdat. Je to jeho věc a inspirace po síti je dost a dost…
Servus…

Úterý 2. února 2016 ve 21:18® martin555

HaD>Tak to už vím o koho jde.

Úterý 2. února 2016 v 11:59® HaD
HaD

martin555> Osprey

Úterý 2. února 2016 v 11:29® martin555

HaD> kdo je Míra?

Úterý 2. února 2016 v 9:35® Klobasa
Klobasa

regulus> Dám to dneska trochu delší a výjimečně i vážně, aby si někdo nemyslel, že z toho tady i vedle u sousedů mám jenom prdel. FB mi taky nic neříká, asi jsem taky starší plechovka, nechám ho mladším a nepolezu tam, už na to mám věk, hotové vyřízené! Jak tady, vedle ale i jinde sleduju a monitoruju kolem deseti let, a radši a dřív jsem se přihlásil sem. Je tady taková poklidnější rodinná atmosféra, víc je to tu jak píše kolega Petula o dravcích, článků je dost a kdo chce a umí hledat si přijde na svoje. Já osobně jsem jich přečetl dost a stále a pořád objevuji staré i nové články i videa, která jsem ještě nečetl a neviděl, takže materiálu myslím dost a dost. Vysírači i anonymové jsou všude, nejen na netu ale i ve skutečném životě, kdo si na to nezvykne ať se hádá nebo si pobrečí, jak psal David, mě to žíly netrhá. Co se týká Ospreye, tak jeho články i názory byly a jsou samozřejmě vynikající a budou chybět, stejně ale jako články Tora, což je myslím dost důstojný nástupce, který jistě k lopatě nikdy nepůjde, komu se to nelíbí......ať si jde číst jinam, nebo si koupí třeba časopis, konkurence je dnes všude dost. Zeď bych osobně nerušil – já na ní např. lezu jako první – mám to všechno pohromadě a pak rozbalím jednotlivé sekce. Jen můj názor, každej to má jinak. Taky nějak nechápu co kdo chce navíc, ale v zimě bejvá nuda velká, tak se to tady určitě ještě pořádně rozjede a už se těším jak si zase virtuálně pořádně rozbijem huby. Jedna bába kdysi povídala že kdo chce víc, nemá nic, u mě dobrý a komu se co nelíbí… jistě ještě napíše.

Úterý 2. února 2016 ve 2:23® regulus
regulus

Když už se to tu tak krásně nakouslo, tak pojďme pokračovat, konec konců od toho tady tato diskuse je. Hrňte sem názory a návrhy pod tlakem. Já su možná stará konzerva, FB mi nic neříká, účet tam nemám a mít nikdy nebudu (popravdě z mýho pohledu je i místní Zeď tak trochu zbytečnost, ale to jen tak na okraj).

Napište co vám tu schází, teda kromě toho, že jsme skoro všichni (včetně mě) tak nějak zalezli do nory a buď jen monitorujeme nebo sem chodíme sporadicky, aniž bychom pípli.

Já si fakt nedokážu představit co máte na mysli technickou stránkou webu, zdokonalovat web, vychytávky, jaké další funkce (což takhle on-line hlášení kde se která ryba pohybuje včetně GPS pozice), kurnik já nevím, články tu jsou (fakt je, že některý lepší jiný horší, ne každému dané téma vyhovuje, ale je jich tu 3P) videa jak by smet, je tu bazar, encyklopedie, informace z celý republiky .......
Mě fakt hlava nebere co by tu ještě mělo být.

Já si nemůžu pomoct, ale jediný co tu v současné době není jsou lidi co by si chtěli a uměli pokecat a popravdě nemám nápad, jak to zařídit, aby se to změnilo.

Jste na tahu pánové.

Pondělí 1. února 2016 v 19:53® Petula
Petula

Nechci moc hodnotit,kdo je lepší,ale konkurenci žádnou nevidím,spíše bych to viděl na double server,stejní lidé,stejná úroveň jen s jedním podstatným rozdílem,u kon­kurence je to více o kaprech,což si vykládám podle toho kdo server spravuje a tady více o dravcích ze stejného důvodu.Jinač nekonečné dohady,urážky a podobně jsou tam také.Opravdu je to vždy o kolektivním přísunu,je to server pro všechny a ti všichni co přispívají dávají serveru nějakou tu úroveň.Je to takhle všude.

Pondělí 1. února 2016 v 19:36® HaD
HaD

Tak jsme si pobrečeli, že si dospěláci neumí bez Ospreye povídat, že je málo příspěvků ve Z lovu (ale sami jsme nikdy nic nevložili nebo jen jednou za uherák), že se tu občas objeví „zlí a oškliví rybáři“… Od místní vědmy jsem se dozvěděl, že mě vlastně baví víc než chytat ryby hlavně peníze (on se zřejmě živí lovem a sběrem plodů). Další mi řekne, že chytám čudly. Chlapi sory, ale takhle fňukaj malý holky a po pravdě – Vy byste měli chuť se pro takové „publikum“ strhat? Asi ne…

PS: jo Míra byl v určitých ohledech skvělej, ale dál jsem ho prostě zaměstnávat nemohl – to bych už byl dnes dávno po infarktu a CHYTEj.cz by nebylo vůbec. Tak se s tím už jednou pro vždy smiřte a chcete-li, aby to tu zase víc žilo, musíte pro to něco dělat.

Tento příspěvek byl editován 1.2.2016 18:38:32 uživatelem HaD.
Pondělí 1. února 2016 v 17:45® breca

regulus> Já už také také dlouho nic nepřidal a tak musím v tomto případě souhlasit s Alovem, že atraktivita serveru vyprchala… A bohužel mám pocit, že odchod Ospreye tomu velmi napomohl. On měl opravdu mnohdy svatou trpělivost, ale zároveň dokázal nevtíravým a slušným způsobem poradit. Byly doby, kdy jsem sem chodil dnes a denně. Člověk tu našel soustu užitečných informací a docela se tu i pobavil, protože to tu dýchalo a žilo… Dneska nakouknu jen sporadicky a nějaké nové impulzy opravdu nenacházím… A číst spoustu příspěvků, kdy se diskutující urážejí navzájem jen z toho důvodu, že každý má svoji pravdu, je opravdu nechutné. Považoval jsem to tu vždy za mnohem lepší server, než byla konkurence… Ale to nějak odvál čas…

Pondělí 1. února 2016 ve 12:03® regulus
regulus

Armor> když myslíš …

Nikdo není všeobecně oblíbený a věř mi, že to platilo i v případě ospreye a je mi úplně jedno jestli víc nebo míň než já, jsem jaký jsem a je mi jasný, že třeba někoho seru, ale tak už to v životě chodí.

Když tak čtu, co jsi ještě napsal, tak máš asi křišťálovou kouli a hlavně spoustu zloby v duši.

Pondělí 1. února 2016 v 11:49® regulus
regulus

nastraznik> to ti fakt hledat nebudu, najdi si v diskusích dobu kdy osprey „odešel“, je to tuším 3 nebo 4 roky, mám pocit že listopad. Já neměl na mysli názory na ospreye jako takového, ale na server Chytej s ním jako redaktorem nebo bez něj.
Strhla se tu úplně histerická lavina. Mimochodem, netuším jaká byla příčina jeho odchodu, nikdy mě to nezajímalo, byla to čistě pracovní věc mezi Davidem a jím. Chytej bylo daleko víc v pohodě třeba před 8–10-ti lety, kdy osprey nebyl žádnej redakror a pokud si pamatuju, tak sem něco napsal jen sem tam. Fakt je, že se to v průběhu doby mění, já osobně jsem přesvědčen, že skoro polovinu „úspěchu“ tvoří lidé, kteří na daný server chodí až ten zbytek to o čem jsi tu psal. Ještě k ospeyovi, on měl bez pochyby dar pera a někdy obdivuhodnou trpělivost odpovídat i na ty nejstupidnější dotazy, ale to jen tak na okraj.

Pondělí 1. února 2016 v 0:28® nastraznik

regulus> Prosím,možna se pletu,ale můžeš mě poslat ty názory na M. Horáčka alias Osprey sice ho neznám osobně a byl jsem léta v Kanadě a jsem mimo obraz a neumím to najít.Děkuji za vstřícnost a rád si to přečtu.

Pondělí 1. února 2016 v 0:17® nastraznik

Armor> Tohle ne, to je nefér!Každý se nějak snaží a motat do toho rodinu rodinu je pěkná ,však víš co.

Neděle 31. ledna 2016 v 11:25@ Armor

Alov> Naivita. havlíčka rybaření sice baví, ale penízky víc. A to není vždy v souladu. Havlíček má nepochybně hodně aktivit a snaží se, ale i hodně výdajů, hodmně závazků. Oni si mnozí dilinové myslí, že on tenhle web provozuje z lásky k nim. Koupil ho, provozuje ho, je na tom závislá rodina Havlíčková, ale ještě pár dalších.

Kdyby se to Davidovi posralo, prodal by nějaké krámy a potom by měl problém. Rozsypal by asi šel na stavbu míchat betón.