Chytej.cz

Diskuze s adminy

V diskuzi je 4.173 příspěvků, z toho 4173 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Neděle 31. ledna 2016 v 11:21@ Armor

regulus> Tak to jsi se projevil jako skutečný nohsled Havlíčkův. Osprey tu byl všeobecně oblíbený. Určitě daleko víc, jako ty. A když začal i Havlíček žárlit, vylil ho. On si Osprey neuvědomoval,vo­cogou.

Proto Ospreyovi jsi dost primitivní a nikdy na něj nebudeš mít, i když si to nepřipouštíš.

Neděle 31. ledna 2016 v 9:26® Alov
Alov

regulus> Tak i já po měsících něčím přispěji. Nejsem sice aktivní diskutér, ale věř, že zde jsem několikrát denně.
Osobně si myslím, že v tom, co si napsal máš pravdu. Hlavně o těch vysíračích. Každopádně tohle je podle mě kámen úrazu. Ne přímo konkrétně tihle lidé, ale technická stránka webu. Tady si myslím, že David hodně zaspal, a já za poslední roky mám z Chytej takový pocit, že si jede na jakémsi dojezdu a neděje se v podstatě nic nového, tedy až na drobné „kosmetické“ úpravy. Dost dobře to nechápu. Proč se web neposunuje dál? Že by to bylo dalšíma aktivitama Davida? Myslím tím nástrahy.cz atd. Web pomalinku vzhledem k dnešním možnostem začíná působit jako lepši blog. Diskutuje tady v podstatě pár desítek lidí a jinak nic. Tohle přece není cesta. Pokud provozuji web s určitým potenciálem (a ten chytej.cz má), tak ho musím rozvíjet, zdokonalovat, přidávat další funkce, vychytávky, at má prostě uživatel pocit, že si stránky může nastavit dle svého. Ale to se tady vůbec neděje…
Chvilkama to už působí i trošku trapně, když mrknu do " Z lovu" a tam najdu 20 fotek čudel s Davidem a na každé fotce reklama na nastrahy.cz. Neberu mu to. Samozřejmě. Člověk podniká, aby vydělal a používá k tomu dostupné prostředky, Ale…
Každopádně. Nechci být wopruz kritik. Napsal jsem jen svůj názor. Kdysi, jsem tady sem tam napsal. Ted už nemám důvod. Jen to tu vždy sjedu, zjistím, že se vlastně nic nestalo a jdu. Ale jsem tu denně. Nevím, proč, ale mám to tu prostě rád. Ale dost mě mrzí, že to tady jde z kopce. To musí vidět i David. Takže otázka zní, jestli tady cpát reklamu na své dalši aktivity a těm se věnovat, nebo se po čase do toho obout a stránky překopat. Ale to si musí David přebrat sám.
Držím mu palce a věř, že na chytej.cz nezanevřu :-)
EDIT: Teď jsem koukal na zeď, a za včerejšek se napsalo na chytej.cz 14 zápisů včetně inzerátů. A to je leden, byla sobota a v podstatě nic. . .

Tento příspěvek byl editován 31.1.2016 08:32:26 uživatelem Alov.
Neděle 31. ledna 2016 ve 2:30® regulus
regulus

nastraznik> já si myslím, že ti nikdo nebrání v tom napsat tvůj názor, všiml jsi si snad, že bych tvůj příspěvek já nebo někdo jiný nějakým způsobem editoval nebo smazal?
Potom i mě dovol, ať napíšu svůj názor, což jsem taky udělal. Souhlasit se mnou nemusíš, tak jako já nesouhlasím v mnohém s tebou. Řekl bych, že je tu tolik článků, že přečíst to je na tři zimy, video se tady taky nějaký najde a taky si myslím, že zrovna ne málo. Takže tak nějak nechápu co máš na srdíčku, nenašel jsi tu co jsi hledal, tak hold smůla, buď se spokojíš s tím co tu je nebo hold budeš muset jít hledat ke konkurenci.

Pokud se týká té byliny, tak v kopru je to především od té doby, co se tu usadily vysejrači, kteří zřejmě dostali ban u konkurence a největší chyba tohoto webu je ta, že díky své velké toleranci umožňuje aby tu napsal každej lojza co jde okolo jakejkoliv blábol (tím nemyslím tebe, jsou tu jiní experti), takže nastala situace kdy spousta normálních lidí se začala řídit heslem, že život je plnej karambólů a nejhorší je srážka z blbcem, začali jen monitorovat a raděj nic nepíší, tak je to otrávilo, že sem už nechodí nebo prostě už nemají psát co, vše co chtěli říct už řekli a nechce se jim to omílat furt dokola.

Pokud se týká Ospreye, tak sem jednak taháš pravěk a možná by bylo dobrý si přečíst všechny názory.

Sobota 30. ledna 2016 v 16:47® nastraznik

regulus> Nic nehledám,protože zde nic není. Ale dříve to byl výborný server ohledně videí i článku,ale jak Osprey odešel tak je to v kopru, jak napsal někdo předemnou. Já vím vše špatně,nemohu si přeci dovolit napsat svůj názor.

Sobota 30. ledna 2016 ve 2:15® regulus
regulus

nastraznik> víš co, zkus změnit alespoň pár těch „neuvedeno“ ve svém profilu na uvedeno, nemusíš na sebe vykecat všechno, to zase ne, stačí trocha, jen abysme věděli co seš za pana chytrýho. No a když už tady tak žvaníš o té drtící konkurenci, tak mě napadá, co tady vlastně hledáš ??????? :-O

Pátek 29. ledna 2016 ve 12:34® nastraznik

No tak se nezlob,ale počet je oproti konkurenci z mého pohledu nedostatečný.Kon­kurence Tě neválcuje,ale přímo drtí jak sbíječka,ale to asi nechceš vědět.Jinak držm palce ať se daří.

Čtvrtek 28. ledna 2016 v 18:18® HaD
HaD

nastraznik> Reportáže občas nějaké natočíme. Neboj. Kolik, jaké a proč obhajovat nehodlám. Málo jich tu není.

Úterý 26. ledna 2016 ve 23:40® nastraznik

HaD> To je velká škoda takhle usínat na vavřínech.Dříve jsi psal,že budeš točit alespoň ty reportážní.Já jsem to nemohl najít a myslel jsem,že je to nově omezeno jen pro registrované, proto jsem se i regnul,ale to mě zklamalo.Jaký důvod vedl k tomu počinu,že jsem tak zvědavý?Třeba to časem přehodnotíš.:-) Ty videa musela i zvedat i návštěvnost webu.

Úterý 26. ledna 2016 v 15:18® HaD
HaD

nastraznik> Ahoj, nová DVD neplánujeme.

Tady jsou DVD: http://www.rybarskefilmy.cz/…notliva-dvd/

Tady naše reportáže: http://www.chytej.cz/…y_chytej_tv/

Neděle 17. ledna 2016 ve 23:43® kerob
kerob

nastraznik> seznam titulu chytej je treba zde:
http://www.chytej.cz/o-nas/

Sobota 16. ledna 2016 v 19:11® nastraznik

Zravím,chtěl bych se zeptat,kde najdu ucelený seznam všech videí a pouze z edice Chytej ? Zima je dlouhá a dále jestli pan Havlíček neplánuje nějaká nová DVD o rybařině.

Pondělí 4. ledna 2016 ve 22:01® HaD
HaD

regulus> díky Jiří

Pondělí 4. ledna 2016 ve 21:21® regulus
regulus

Padis> aspoň je toho tam víc :-D

Hotovo

Pondělí 4. ledna 2016 v 17:36® Padis
Padis

Prosím o smazání jednoho příspěvku v rubrice z lovu.Díky.Nějak mě to zlobí.

Pátek 18. prosince 2015 v 11:14® HaD
HaD

Padis> smazáno

Pátek 18. prosince 2015 v 10:04® Padis
Padis

Ahoj prosím o smazání jednoho příspěvku v rubrice z lovu.Nahrál jsem ho dvakrát díky.

Středa 19. srpna 2015 v 15:47® HaD
HaD

Nils Master> příští týden :-)

Středa 12. srpna 2015 v 18:11® Nils Master
Nils Master

jinak chce to nějaký video nový od Chytej, 1.července naposled… to je chyba

Čtvrtek 6. srpna 2015 ve 22:25® HaD
HaD

Scanix> To by šlo určitě :-)

Pátek 31. července 2015 ve 22:42® Scanix
Scanix

Mam dotaz, proc po vlozeni fotografii do alba se pri beznem zobrazeni seradi v opacnem poradi, nez byly vlozeny, neslo by to nejakou volbou v definici alba urcit, zda zobrazovat od posledni ci od prvni vlozene fotografie?

Úterý 28. července 2015 v 1:12® HaD
HaD

jepice> Na tom, že se tu takřka nemaže, trvám.

Sobota 25. července 2015 v 10:17® jepice-zruseno

David H.> Je to sice měsíc stará a vyřešená záležitost, ale admina mi půjčovat nemusíš, protože vím přeci sám, co mi tu kdy a jakým způsobem zmizelo.

Čtvrtek 23. července 2015 v 11:47® HaD
HaD

nutrip> Otázka vhodná spíše do kaprařiny, než do provozu serveru, ale budiž… Chytal bych ovocnou příchuť a používal lepší háčky a možná i citlivější cajk.

Čtvrtek 23. července 2015 v 11:45® HaD
HaD

jepice> tady cenzura? To opravdu nemáš pravdu. Jestli chceš, půjčím Ti mého admin, který vidí smazané příspěvky, aby ses sám přesvědčil. Tady se mažou jen opravdové nesmysly, tvrdé urážky, do očí bijící komerce a nebo provokace typu šmudla.

Čtvrtek 23. července 2015 v 9:15® nutrip
nutrip

Zdravím,mám dotaz ohledně toho na co je v těchto letních dnech vhodné chytat – na voňavé (ovocné) a nebo smradlavé ? Každý říká něco jiného. Zkoušel jsem v pondělí voňavé a ani drb a na smrad to celkem šlo. Ale soused zase jen scopex a valilo mu to slušně. A mohu požádat o radu – z celkem 5 ryb jsem vytáhl jednoho kapra – zbytek vždy u břehu upad – čím to je.Tak díky za radu

Neděle 14. června 2015 v 19:46® lubo OV
lubo OV

jepice> ještě jednou. Píšu o ostravské diskusi, kde mám spoluodpovědnost. Co se děje v jiných částech neovlivním a ani tam moc nechodím.

Neděle 14. června 2015 v 19:30® jepice-zruseno

lubo OV> S MRKem jsi mě rozesmál, ten jsem přestal brát vážně už dávno. Tam se cenzurovalo pokud vím i to, že někdo napsal k method krmítkům, že to je předražená srkačka. V dnešní době tam sleduju jenom bazar. A také diskuze typu „Vláčecí pruty Favorite“, které zakládají výhradně prodejci konkrétního zboží. Protože takové diskuze občas dokážou opravdu pobavit.

Neděle 14. června 2015 v 18:37® lubo OV
lubo OV

jepice> „u sousedů“ je myšlen MRK, kde mám na starosti ostravskou diskuzi, podobně jako džigit tady.

Neděle 14. června 2015 ve 14:43® jepice-zruseno

Možná je chyba na mé straně, ale tomu se sousedama nerozumím.

Neděle 14. června 2015 ve 12:41® lubo OV
lubo OV

jepice> a můžeš si být jistý, že když Džigit něco smázne, tak už to fakt volá do nebe. S tím má větší trpělivost než já. Být to u sousedů, tak bych toho kolikrát smáznul víc.