Chytej.cz

České Budějovice a okolí

V diskuzi je 1.404 příspěvků, z toho 1404 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pondělí 18. ledna 2010 ve 20:46® osprey
osprey

krokodyl> U vláčky ti stačí holé jigové hlavy, pixla s lakem a peří ze tří slepic, případně kus králičiny plus nějaké barevné nitě. Je to extrém, ale odchytal bych s tím.

A s tím feederem máš pravdu.

Pondělí 18. ledna 2010 ve 14:41® jižan

krokodyl> Jen k té vláčce. Jak psal BigMike, dnes se dá za málo peněz pořídit hodně dobrá muzika. Je to jen a jen v rukách. Samozřejmě, že první pořízení cajku něco stojí, ale potom máš na pár let vystaráno. Něco jiného jsou nástrahy i tam je to celkem podobné, jen s tím, že dokupovat prostě musíš. Když však budeš navštěvovat jen několik málo revírů, zjistíš co zde platí a potom, jak psal BigMike, stačí jen pár nástrah.

Neděle 17. ledna 2010 v 16:44® BigMike

krokodyl>: myslím, že v přívlači se za málo peněz dá udělat hodně muziky! Tuhle jsem potkal jednoho s laminátem a ještě starým Tapem, má ročně asi 50 štik přes míru (pouští je), takže je to spíš v rukách a hlavě než v cajku! I když s uhlíkem atd. se chytá lehčeji:)A dále myslím, že woby se nechají koupit v rozumné cenové relaci (Kácel,Gloog a jiní), nebo udělat. A co se týče gum, dle mého stačí 2–3 barvy, 2 velikosti, 2 velikosti hlaviček a zase nachytáš! Co se týče mé přívlače na Orlíku, tak Orlík neumím a ani tam moc nejezdím, loni asi 3× a jen 1 okase 30 cm:( Jak je více než 10 m vody, nevím si rady.)

Sobota 16. ledna 2010 ve 23:22® krokodyl

Ahoj zdravim Vás všechny,před chvílí jsem četl článek o přívlači na Laby.Rád bych si přečetl skušenost o přívlači na Orlíku,jaké sou názory na minulou sezónu lovu štik,candátů a okounů.Jaké jsou mezi vámi názory na cenovou dostupnost nářadí na přívlač a nástrahy ,možná kolikrát jak prokoho ,já soudim podle výše svého platu kolem 10 000 až 12 000 a potřeb rodiny nic moc žádné velké vyskakování a pokud chcete mít solidní výbavu pořízení těchto věcí je na několik let.Proto si myslim že cenová dostupnost není moc příynivá vobler se pohybuje 150 – 200kč,ryper s hlavičkou asi 22 a když si vemete v úvahu že potřebujete několik velikostí a od každé několik barev, od každé barvi několik kusů, dostanete se na slušnou cifru,ale nechci si stěžovat to je jen názor jednoho s mnoha.Lépe je na takové negativní věci příliš nemislet,nezlopte se za takoví nudný příspěvek ,ale je to všechno o penězích, ať se nám to líbí nebo ne , každý z Vás se může k tomu zaplať panbů vyjádřit.Teď skušenost s jarními a podzimními výpravami k vodě,vtěchto časech si člověk může snad nejlépe zarybařit ,neruší vá tolik jízdy loděk s motorovími pohony, průjezdy parníků a podobné věci, pak bývá u vody skutečný klid kapři,cejni a podobné ryby na místě které si krmíme berou většinou docela dobře,skoro bych se nebál říci ,že si v této době zachytám lépe než v letních měsících kaprovité ryby,chytá nejraději na feeder postačí jeden prut ,když začnou brát máte co uhlídat jeden prut,jedno uncovou špičku a jeto tim.Nevýhodou je že bývají citelné chladna ,ale vyplatí se připravt se na to všechno a vyrazit na několik hodin k vodě, zati končim úvítám nějakou reakci na svůj příspěvek,nebo skušenost Petrův zdar a ať se Vám prut ohýbá s pozdravem Láďa rybář od Orlíka.

Pátek 1. ledna 2010 v 1:17® vladah
vladah

tak pánové do nového roku vykročte pravou nohou a začněme od začátku ten novej rok 2010 at se v něm všem daří,hodně úspěchů,hodně zdraví, štěstí a plno lásky jak vám tak vašim rodinám at se vám vydaří co máte naplánováno a hlavně plno kapitálních úlovků at se daří snat ho všichni přívítáme jak patří pořádně

Čtvrtek 31. prosince 2009 v 16:24® VODA
VODA

krasny novy rok vsem preji

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:21® HaD
HaD

Nejrozsáhlejší ATLAS RYB na československém internetu!

Po dlouhých přípravách jsme zavedli novou rubriku „Atlas ryb“ z pera M. Horáčka – Ospreye, který naleznete v záložce „Encyklopedie“. Mělo by se jednat o nejrozsáhlejší dílo na československém internetu a budeme jej nadále rozšiřovat. Současně s Atlasem ryb mírně „faceliftujeme“ design serveru s důrazem na vyniknutí obsahu a příjemnějšího pobytu u nás.

Hezké vánoce!

tým CHYTEJ.cz

Pátek 18. prosince 2009 v 15:29® BlueShark
BlueShark

Nebo k nám do Ústí :-))

Středa 7. října 2009 v 11:04® Scanix
Scanix

Beer.Beda> mist je tu spousta, mas moznost na reku, pod Hlubokou na prehradu Hnevkovice, v Lisove mas taky rybnik, tam nevim, jak je to s obsadkou, ale vypada zajimave a stoji za test…podivej se do soupisu reviru na Malse 1, Vltava 23, a Vltava 21–22.

Pondělí 5. října 2009 v 19:06® Beer.Beda
Beer.Beda

Scanix> Aho tak to nic.Myslel jsem, jestli to není svazovka (klasická) to nevadí.Je přeci spousta hezkých vod.Když už se takhole ptám tak je tam nějaké místo poblíž kam na ně, když budu mít chvíli čas.

Pondělí 5. října 2009 v 15:55® Scanix
Scanix

Beer.Beda> to mas na mysli asi rybnik Certik, je to na zvlastni povolenky MO 1 C.Budejovice, cena tusim 2000,– za rok, nevim, nechodim tam.

Pátek 2. října 2009 v 19:11® Beer.Beda
Beer.Beda

Hošani budějčáci, mám na vás dotaz.Jezdím často do Č.B kamionem a všiml jsem si, že je nějaký revír kousek od první velké světelné křižovatky.Směrem od Borku.Je to od hlavní silnice po levé straně.Poradíte co to je zač???Je to mezi ulecemi Světlíky a U Čertíka resp. Pražská a Okružní.

Sobota 22. srpna 2009 ve 21:00® František Helm

Koukám, že na jihu se lidem moc diskuze kolem rybaření nelíbí, no neva, třeba právě trávíte víc času na rybách… Tak Petrův Zdar a zejtra ráno vyrážím k vodě..

Pondělí 15. června 2009 ve 22:39® František Helm

Jihočeši, letos se po dlouhej době nebudu moci dostat na zahájení na Lipno, tak prosim zejtra dejte vědět, jak to tam fungovalo. Díky moc – byl jsem tam minulej tejden a za celej den jsem chytil 5 kaprů kolem 55cm. Jinak nic většího.

Čtvrtek 11. června 2009 ve 20:54® spinn
spinn

Ahoj,kdo jde do prváku na SRŠ Vodňany,tak ať se přihlásí na spolužáky: http://www.spoluzaci.cz/774229 Díky

Středa 13. května 2009 v 15:40® HaD
HaD

peta128> snad ne. Pokud vím, měly by se ryby přesunout na horní část. Slyšel jsem ale, že velké trofejní kusy budou z nádrže odprodány a místo toho nasazeny malé ryby. To mě netěší vůbec.

Středa 13. května 2009 ve 12:04® peta128
peta128

HaD>Hrůza to bude,jsem na to hrozně zvědavej a pro mě je nej otazník jak to bude s fišema.Doufám,že z toho neudělaj MRTVÝ MOŘE z násadou!!!

Středa 13. května 2009 v 9:28® HaD
HaD

peta128> bude to hrůza, ale vítám to. jsem moc zvědav, co tahle akce přinese. určitě budeme přinášet pravidelné reporty.

Úterý 12. května 2009 v 11:05® peta128
peta128

Chtěl bych se zeptat na váš názor co se týče vypuštění a odbahnění Táborského moře?

Pondělí 11. května 2009 ve 23:59® HaD
HaD

hecht> no hádej:-)

Středa 6. května 2009 ve 23:04® hecht
hecht

HaD> Šmarjá, tak to promiň. To jsem netušil, to ses přepracoval nebo Tě strhala manželka ???

Středa 6. května 2009 v 19:13® HaD
HaD

hecht> nejdřív ale příští tejden, zítra už nestíhám. Nesehnal jsi mě, protože jsem ležel v nemocnici na kapačkách :-((

Středa 6. května 2009 v 18:16® hecht
hecht

HaD> Ok, nějak jsem Tě dnes nesehnal po telefonu, mohl bys mi ten katalog hodit třeba do prodejny Kajman ??? Teda pokud ho najdeš :-))

Středa 6. května 2009 v 17:42® HaD
HaD

VE VŠECH DISKUZÍCH NYNÍ MŮŽETE EDITOVAT VAŠE PŘÍSPĚVKY. VÍCE NAPOVÍ OBRÁZEK. EDITACI PŘÍSPĚVKŮ VE FÓRECH DOKONČUJEME.

SOUČASNĚ SI JIŽ OPĚT MŮŽETE ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ VÝPIS VAŠICH FISHBONŮ: http://www.chytej.cz/fishbony/

foto/diskuze/ceske_budejovice_a_okoli/2009/th-img23694.jpg
Středa 6. května 2009 v 17:42® HaD
HaD

hecht> ahoj, odeslali mi to poštou, takže no problem. Přesto velmi děkuji za ochotu.

Úterý 5. května 2009 ve 23:22® hecht
hecht

HaD> Tak co, budeš něco chtít přivézt ??? Cca v 9 hod jedu přes ČB.

Úterý 5. května 2009 v 11:00® HaD
HaD

hecht> OK

Pondělí 4. května 2009 ve 22:42® hecht
hecht

HaD> Do Tábora jedu ve středu 6.5. Pokud něco budeš chtít z ČB, tak písni nebo brnkni.Mobil hodím do osobky. Zítra jsem ale do večera v Praze, tak na mail sednu až okolo 21 hod.

Neděle 3. května 2009 ve 23:16® HaD
HaD

hecht> :-) Nepojedeš v týdnu do Tábora? Něco by se mi hodilo v Budějovicích vyzvednout