Chytej.cz

Brno a okolí

V diskuzi je 717 příspěvků, z toho 717 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 11. června 2009 ve 21:24® Robur
Robur

tak jsem právě nachystal 3 pruty a návázal top nástrahy

Čtvrtek 11. června 2009 ve 20:47® HaDová
HaDová

Všem co mají zájem o oblečení chytej. Zde jsou první kousky http://edice.chytej.cz/…i_chytej_cz/(pro­zatím v našem e-shopu), příští týden zprovozníme znovu sekci oblečení chytej.cz zde a v pondělí doplníme zbytek triček a 3 druhy nových čepic. Objednávat můžete mailem – edice@chytej.cz.

Čtvrtek 11. června 2009 ve 20:36® kubas
kubas

Robur> kam se chystáš na zahájenou?

Čtvrtek 11. června 2009 ve 20:26® Plumley27

Tak venku zase svítí slunko takže nám asi zase moc nenaprší.

Čtvrtek 11. června 2009 ve 12:03® Robur
Robur

právě že nikomu, takže tam nikdo nechytal x let

Čtvrtek 11. června 2009 v 11:49® regulus
regulus

Robur> myslíš tohle???

Loc: 49°11'14.176"N, 16°34'16.617"E

Pokud jo, tak chytat se tam může.

461139 Svratka 3 – MO Brno 1 21 km 53,7 ha Přítok Dyje. Od ústí Cézavy v Židlochovicích až po jez Kamenného mlýna v Brně. Se všemi přítoky, kanály a rameny mimo Bobravu, Cézavu, Ivanovický potok a Svitavu. K revíru patří odstavené rameno v k. ú. Rajhrad 0,3 ha Od Kamenomlýnského splavu po saunu na Riviéře (prostor brněnských vodáren – levý břeh) je lov zakázán.

Ale mezi nama děvčatama, chytat s frekventovanou čtyřproudovkou za zadkem se mi absolutně nechce, navíc to tam moc vábně nevypadá.

Tento příspěvek byl editován 11.6.2009 11:50:44 uživatelem regulus.
Čtvrtek 11. června 2009 v 11:16® Robur
Robur

stoka, kua odezírej ze rtů

Čtvrtek 11. června 2009 v 10:50® regulus
regulus

Robur> ježiš co to meleš, co je to sotka u Riviery???

Čtvrtek 11. června 2009 v 10:43® Robur
Robur

hele nevíte jak je to s tou sotkou u Riviery, kdysi se tam chyávalo, snasd se tam vysadili i pstruzi a kapři, myšleno před 15 lety, může se tam vůbec ještě chytat, nešel by to se mno někdo testnout, kdyby tam bylo něco zapomenuté, tak to může být slušná ryba

Středa 10. června 2009 v 19:13® regulus
regulus

tangok> Tak ti člověče nevím, mám obavy, že v době prázdnin bude dost těžký, dá se říct na poslední chvíli, shánět něco takovýho. V blízkým okolí Brna vůbec netuším (poradil bych ti konkrétní typ na přehradě kdyby nebyla napůl vypuštěná, bylo by to vo ničem), jediný co mne napadá je Vranov (tam to vidím černě), zkusit nějakej soukromej penzion v okolí Dyje (nic konkrétního nemám, musel by sis to najít na netu), no a pak snad bys mohl zkusit Jestřabice http://www.jestrabice.cz/ zkus zavolat paní Šlesingerové, telefon je na stránkách z toho odkazu. Tam bych viděl i dost velkej předpoklad slušnýho úlovku, je to ovšem soukromý revír, může tam být hlava na hlavě a taky nevím, jestli bude volný ubytování, moc velká kapacita tam není.

Středa 10. června 2009 v 17:51@ tangok

ahoj nebo dobrý den.cestu s pruty k vodě si vždycky nadělím jako odměnu za udělanou práci, co jsem si naplánoval.pracuji pro zdravotně znevýhodněné lidi(viz.www.o­world.cz).píši sem s velikou prosbou.jsme tři přátelé.z brna­.život nás zavál do různých koutů světa.doslova­.scházíme se tak 3× do roka, jak se nám to povede.naposledy v únoru jsme zjistili,jak hodně si máme co říct a jak hodně pracujeme a málo dopočíváme.nyní je řada s organizací setkání na mě,protože to vychází na mé 45.narozky.chci jim to ukázat,naučit, získat je pro to.chci je vzít k vodě,donutit vypnout a ukázat tu nádheru ranního rozbřesku a oparu nad hladinou.k tomu, s prutem ve vodě, dát dlouhý dobrý doutník a klid a mír.chtěl bych to udělat z 5.-7.července, to budou v republice.můžete mi někdo prosím pomoct s tipem na obyč boudu u nějaké dobré vody. stačí pryčna na přespání.reginon jižní morava.prosím­.děkuji a omlouvám se za ten příspěvek.

Úterý 2. června 2009 ve 21:58® Robur
Robur

a co si tady budem jako povídat?:-D Nějak to upadá, žádné fórum nemám…

Úterý 2. června 2009 ve 21:28® kubas
kubas

njesek> spíš se stará o psa :-)

Úterý 2. června 2009 ve 21:04® njesek

Robur:co jsou ty ohňostroje,tak snad sem nechodíš

Pondělí 1. června 2009 ve 21:50® kubas
kubas

Tady to taky žije :-((

Čtvrtek 28. května 2009 v 19:28® kubas
kubas

Dneska jsem byl chvilku před spřškou na Svitavě cca za 45 minut u Intersparu sem nachytal z jednoho fleku něco okolo 10 tloušťů, byli docela při chuti :-)

Úterý 26. května 2009 ve 23:04® regulus
regulus

njesek> myslíš u Klímy??? Je to muškařskej obchod, ale je fakt, že tam nějakou vláčkařinu taky má.

Úterý 26. května 2009 ve 21:36® njesek

na Jugoslávské je otevřený nový kšeft a ty kroužky se mě zdá sem viděl na Bubeníčkové ke Starý osadě

Úterý 26. května 2009 v 15:53® bajabeza
bajabeza

Ahoj kluci, sháním nakládanou Megu-kukuřici. Co jsem navštívil v Brně obchody tak neměli. Nemáte nějaký tip kde by se dala koupit, Medová nebo tuti-fruti. Úplně se to jakoby vypařilo z nabídky obchodu. Dík za info

Pondělí 25. května 2009 v 17:07® kubas
kubas

Jak dlouho už je zrušenej Okoun na Pekařské? To je škoda, docela sem to tam měl rád, i když konkurence byla vysoká + ta oprava je asi definitivni zničila :-((

Pondělí 25. května 2009 ve 13:24® Robur
Robur

u Sumce jsem nějaké kroužky kdysi koupil, ale to je asi tak vše

Pondělí 25. května 2009 ve 13:14® sethy
sethy

regulus> Dík, ve středu musim stejně do školy tak tam ty obchody obejdu a bude.

Pondělí 25. května 2009 ve 12:52® regulus
regulus

Jo jinak na Poříčí sice dítě nekřičí, zato se ve Svratce ryje bagr, to je radosti.

Pondělí 25. května 2009 ve 12:50® regulus
regulus

sethy> kde je 100% seženeš nevím, ale zkus Ryby-rybky-rybičky, možná snad ještě U sumce (na Kotlářské asi 200 m od Kounicovy, pod botanickou zahradou) no a pak možná ještě Lovy, prodejnu mají teď myslím přestěhovanou na Mojmírově nám. Jinde bych to myslím neviděl jako reálný. Raděj bych zavolal, ať nejedeš zbytečně. Odkazy na telefonní čísla (jak je to aktuální netuším, např. Merlin už neexistuje) http://www.rybarske-potreby.cz/vypis.php?…

Pondělí 25. května 2009 ve 12:22® sethy
sethy

Nevíte někdo z brňáků, kde v Brně seženu kroužky na woblery (velikost 10 nebo 12, nosnost aspoň 25kg). Byl jsem u Zabranskýho a v Milu a maji buď moc maly nebo moc velky:(

Čtvrtek 21. května 2009 v 19:33® njesek

Robure,nespi a piš

Úterý 19. května 2009 ve 22:09® Robur
Robur

tady to tedy tepe

Úterý 19. května 2009 v 15:54® regulus
regulus

hýba> jezdím tam málokdy, vlastně jen když mě někdo ukecá, já raděj řeku. Obvykle skončíme hned za Pasohlávkama.

Úterý 19. května 2009 v 15:34® hýba

regulus:ne jen tak že je tam docela dobré chytání a kde vy ste chytal tam v lese u rakosu a u těch kůlů nebo z druhé strany

Úterý 19. května 2009 ve 14:51® sus1

Švejk> Když mluvíš o těch cikánech.:-)) Sedí hajný na posedu a čeká na srnce. Najednou vidí, jak čtyři cikáni nesou krmelec. „Hajzlové jedni, co není přibitý nebo přivařený, to ukradnou“,mumlá si pod vousy. Pak celej rozzuřenej namíří flintu a BÁC, BÁC, … a dva cikáni spadnou mrtví na zem. Z krmelce vyleze skin a povidá : „Do prdele práce, nový auto a hned dvě gumy v hajzlu“.