Chytej.cz
NOVINKA 2018/2019 RedBass KICKER

FOR FISHING - přípravy vrcholí necteno

5.1.2010 | Rozhovory s rybáři | 17.147 čtenářů | hodnocení: dobrý | komentáře: 24

FOR FISHING - přípravy vrcholíPrvní ročník rybářského festivalu FOR FISHING je již za dveřmi. Proto jsem vyzpovídal Martina, tedy toho, kdo má celý tento projekt na svědomí, jak se věci mají a na co všechno se skutečně můžeme těšit. Současně přinášíme dvanáct finalistek soutěže MISS SYMPATIE FOR FISHING 2010. I vy můžete ovlivnit výsledek. Hlasujte s námi!...

V jaké fázi příprav se festival nachází Martine?

martin.jpg

Řekl bych, že jdeme do finále. Doprovodné programy jsou připraveny, soutěže běží na plné obrátky, zkrátka festival již nyní žije virtuálním životem. Veřejnost se do dění okolo festivalu zapojila nad naše očekávání.

 

Co firmy? Podařilo se zahnat obavy z nízké účasti vystavovatelů? Přeci jen Praha měla a možná stále má pošramocenou pověst.

V tuto chvíli mohu slíbit, že Praha rybářskou akci v takovém rozsahu ještě nezažila. Podařilo se získat celou řadu renomovaných firem a vytvořili jsme optimální podmínky i pro ty malé. Zkrátka každý vystavovatel má u nás dveře otevřené.

 

Počkej, říkáš každý vystavovatel?

Ale ne každý Davide. Samozřejmě na výstavě budou jen takové firmy, co se zabývají rybařinou a rybí gastronomií. Různí prodejci všeho možného, co s rybařinou nesouvisí, mají u nás stop.

 

Tak to jsem si oddychl. Můžeš naznačit, kolik značek návštěvník na festivalu najde a jakou plochu festival obsadí?

Co se značek týče, bude jich více jak 250. To je slušné, že? No a výstava obsadí 5100 m2 výstavní plochy, 1400 m2 obsadí rybářský bál a doprovodné programy a 1000 m2 zabírají gastronomické služby, převážně z rybích produktů.

 

Také jsem něco zaslechl na téma vinařství…

Máš dobré informace. Aby byl festival ještě více festivalový, připravili jsme gastronomickou show VÍNO & RYBY. Degustace skvělých českých a moravských vín společně s ochutnávkou třeba takového candáta na víně bude jistě útokem na naše chuťové pohárky, ne?

 

A víš co mne zajímá? Co všemi očekávaná soutěž MISS SYMPATIE?

Jo kamaráde, tak to je bomba. Když jsem tuto soutěž plánoval, hodně lidí mne od toho odrazovalo. Ale já věřil, že se to podaří a šel do toho.

 

A podařilo se?

Že se ptáš, vždyť jsi byl členem poroty, která vybírala finálovou „12“ Viděl jsi sám, kolik se přihlásilo slečen, mladých paní, manželek, babiček, přítelkyň (pozn. 76). A vybrat finalistky, to byl masakr… :-)

Ale musím podotknout, že obdiv patří všem přihlášeným za odvahu. Smysl soutěže je jediný - popularizovat rybolov u něžného pohlaví. Myslím si, že tato soutěž svůj smysl splnila.

 

A co teď čeká finalistky?

To je tedy otázka. Všechny finalistky asi teď ještě mají zamotanou hlavu spíš s nedávno proběhnuvšími vánočními svátky, než soutěží. Nicméně nyní probíhá hlasování veřejnosti a když vidím kolik lidí hlasovalo za pár hodin, je jasné, že zájem o tuto soutěž předčil všechna moje očekávání. Jediné, co nyní finalistky čeká, je účast na 1. rybářském bále, kde kluci z Maxim Turbulenc společně s Rudou Hrušínským trochu finalistky vyzpovídají.

A pak to přijde, vyhlásíme vítězku, která si bude rok užívat titulu MISS SYMPATIE FOR FISHING. Když bych tuto soutěž měl zhodnotit, tak asi takto: Tolik krásy pohromadě jsem ve vezírku v životě neviděl…

 

Takže festival bude bombou?

No já věřím že ano a že všichni budou z festivalu odcházet nadmíru spokojeni. Takže rybáři a rybářky, na konci ledna vše nechte plavat a hurá do Letňan, festival s mottem „KDYŽ NÁS RYBY BAVÍ“ si prostě nesmíte nechat ujít.

  

Finalistky soutěže MISS SYMPATIE FOR FISHING

hlasujte prosím v anketě zde. Předtím si vyberte svou MISS a pamatujte si její číslo: http://www.chytej.cz/ankety/111/

 

miss_1.jpg

 

miss_2.jpg

 

miss_3.jpg

 

miss_4.jpg

 

miss_5.jpg

 

miss_6.jpg

 

miss_7.jpg

 

miss_8.jpg

 

miss_9.jpg

 

miss_10.jpg

 

miss_11.jpg

 

miss_12.jpg

 

Jak se Vám tento článek líbil?

  • bezvýznamný
  • nic nepřinášející
  • dobrý
  • velmi dobrý
  • vynikající

8 hodnocení, v průměru 3.3 hvězdičky

Komentáře prostřednictvím CHYTEJ.cz

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k článku

Neděle 31. ledna 2010 ve 22:34® blateňačka

Tunisanka> tak si to vyhrála gratuluju robert mě to vysvětlil že si s tebe dělal jen bláznu nikdy si ho nepřitahovala ale chtěla si ho a za ro tě nenávidim doufám že brzy se ti něco stane hrozného nenávidim vás všechny proklínam vás

Sobota 30. ledna 2010 v 19:34® blateňačka

Tunisanka> dobře tak mě to promin nejvíc sem ublížila mému příteli jen bůh ví jak mě na něm záleží a máš pravdu mé manželství je katastrofa nebyla sem vždy tak zlá byla holka jako ty usměvavá a milá tohle manželství mě tak zničilo.sbohem a hodně štěstí

Sobota 30. ledna 2010 v 11:08® Tunisanka
Tunisanka

blateňačka> Hele mě tohle hašteření fakt nebaví. Jestli ty máš komplexy a jsi zamindrákováná, tak To je Tvá věc. Ve svém zralém věku by jsi užměla mít rozum. Já na takovýhle kraviny nemám čas. A do mýho přítele se nevrtej, protože zřejmě Tebe Tvůj manžel nedokáže uspokojit, jinak bys nedělala to, co jsi dělala… Ale do Toho mě nic není. A s Robertem bych si nikdy nic nezačala. Nemám ráda chlapy, kteří berou každou a navíc miluju svýho přítele. A už sem víc nenapíšu, ikdyby jsi se stavěla na tu Tvou hloupoučkou hlavičku. Měj se hezky a nebuď už tak zlá. Ahoj

Sobota 30. ledna 2010 v 9:59® blateňačka

ještě jednu poslední otázku proč si myslíš ze je můj přítel sukničkář taky tě oš…l?no vlastně tě chápu on tvůj přítel tě asi málo uspokojuje vid

Tunisanka>

Sobota 30. ledna 2010 v 9:33® blateňačka

Tunisanka> no samozřejmě všichni ti držíme pěsti já sem ted měla takovou momentální krizi ale už je to v pořádku a ráda bych tě poznala sem trochu bi. jestli mě rozumíš a co můj přítel líbí se ti vid ale na to sem si zvykla tak hodně štěstí večer užijte si ti i s mým přítelem pak mě napiš jak se ti to s nim líbílo

Sobota 30. ledna 2010 v 8:55® Tunisanka
Tunisanka

blateňačka> Zřejme jsi viděla stránky, na které se může přihlásit každá… Chtěla jsem se zeptat, jestli mi kromě Tvého přítele sukničkáře fandí i manžel?:)

Pátek 29. ledna 2010 ve 20:33® blateňačka

ahoj zuzi viděla sem tě ještě na jednej inter.stránce ty seš modelka?dyt prej máš prdel jak valach nechápu

Tunisanka>

Pátek 29. ledna 2010 v 19:17® blateňačka

Tunisanka> a ještě mě zajímí jaké šaty budeš mít na zítřejším bále určitě zelené budeš vypadat jak s prominutím strašidlo do zelí ale držim tě palce už se těším až se podívám v neděli ráno na internet

Pátek 29. ledna 2010 ve 13:20® blateňačka

Tunisanka> JO TY SI zUZANKA JÁ SEM mIRKA ROBERTOVO PŘÍTELKYNĚ UVIDÍŠ ZUZANKO ŽE TO VYHRAJEŠ TO VÍŠ JÁ SEM NĚKDY DOST ZÁRLIVÁ ALE SPÍŠ MĚ NAPIŠ NA MŮJ TEL.607616728 NĚCO BYCH TĚ RÁDA NAPSALA JEN V SOUKROMÍ.MOHLA BYS NĚKDY PŘIJET DO bLATNÝ NA RYBY BYLA BY TO DOCELA ZÁBAVA A PŘESPAT MŮŽES U ROBCY NA BARÁKU TAK TĚ ZÍTRA DRŽIM PALCE A NAPIŠ MĚ NĚCO

Pátek 29. ledna 2010 v 9:02® Tunisanka
Tunisanka

blateňačka>Já ale jsem dvojka :D

Pátek 29. ledna 2010 v 9:01® Tunisanka
Tunisanka

blateňačka>Já ale jsem dvojka :D

Pátek 29. ledna 2010 v 7:45® blateňačka

Tunisanka> ahoj taky fandíš dvojce já a můj přítel z Berouna jí držíme pěsti je fakt nejhezčí i mému příteli se líbí tak uvidíme zítra pak pošlu velkou gratulaci z blatné zdryvím zuzanku pa posílám pusu

Čtvrtek 28. ledna 2010 ve 14:38® Tunisanka
Tunisanka

blateňačka> Dík

Čtvrtek 28. ledna 2010 v 8:08® blateňačka

určitě dvojka tý bych to moc přála podívejte jaká je krásná

Čtvrtek 28. ledna 2010 v 8:04® Tunisanka
Tunisanka

sgt.mooody> Dvojka začíná být lehce nervozní :o)

Pátek 8. ledna 2010 v 16:06® Dawee
Dawee

jednoznačně devítka jediná si všímá ryby a ne foťáku

Pátek 8. ledna 2010 ve 14:56® sgt.mooody

dvojka :-)

Čtvrtek 7. ledna 2010 ve 20:14@ ELEK

U mě vede devitka. jediná sleduje ulovenou rybu a ne fotoaparát.

Čtvrtek 7. ledna 2010 ve 12:58® Alkoj
Alkoj

u me vede trojka! :))

Středa 6. ledna 2010 ve 21:43® mildas

Pro HaDa.

Středa 6. ledna 2010 ve 21:43® mildas

Píšu Ti na ICQ.

Středa 6. ledna 2010 v 17:42® Char
Char

Pěkný rybářky, škoda že jsem žádnou takovou u vody ještě nepotkal. Jak si má člověk vybrat? Nestačilo by vyřadit jednu nebo dvě?

Středa 6. ledna 2010 v 16:48® HaD
HaD

mildas> ale pročpak?

Středa 6. ledna 2010 v 15:44® mildas

Trochu Horst Fuchs kříženej s dívkou Blesku. :-(( Snad bude realita lepší, drží vám palce.