Chytej.cz
NOVINKA 2018/2019 RedBass KICKER

Silvestrovský kvíz pro všímavé rybáře necteno

31.12.2014 | chytej.cz | 3.947 čtenářů | hodnocení: velmi dobrý | komentáře: 8

Silvestrovský kvíz pro všímavé rybářeCo by to jen mohlo být? Poznáte, co je na následujících šestnácti obrázcích s rybářskou tématikou? Vaše odpovědi prověří, jak jste všímaví a jak máte bujnou fantazii...

 

Odpovědi si zapište na papír a posléze vyhodnoťte :-)

 

A)

kviz.jpg


 

B)

kviz.jpg


 

C)

kviz.jpg


 

D)

kviz.jpg


 

E)

kviz.jpg


 

F)

kviz.jpg


 

G)

kviz.jpg


 

H)

kviz.jpg


 

I)

kviz.jpg


 

J)

kviz.jpg


 

K)

kviz.jpg


 

L)

kviz.jpg


 

M)

kviz.jpg


 

N)

kviz.jpg


 

O)

kviz.jpg


 

P)

kviz.jpg


 

Správné odpovědi:

A) Vzdalující se rotační třpytka.

B) Nakousnutá kulička těsta.

C) Poslední pohled rybičky z candátova jícnu.

D) Detail na lopatku háčku.

E) Kapří pohled přes síťku vezírku.

F) Nakouknutí skrz průběžné olůvko.

G) Kolonky v přehledu o úlovcích. 

H) Zvětšený přetržený hnojáček.

I) Dopad těžkého krmítka na dno.

J) Část zabrozeného rybáře.

K) Rybářská vidlička – pohled od hrotu.

L) Hejno rybek na mělčině.

M) Tmavá noc – čas vhodný k lovu úhořů

N) Detail napilovaného vlasce.

O) Muškařský háček v palci.

P) Splávek na hladině z ptačí perspektivy 

 

Vyhodnocení kvízu:

Počet správných odpovědí/Výsledek

16: Jste agent 007 zkřížený se Sherlockem Holmesem!

10-15: Vaše fantazie je bezbřehá – začněte psát sci-fi romány!

5-9: 30-60% úspěšnost Vás předurčuje pro kariéru hadače z ruky a z karet!   

1-4: Jste praktický typ – na snění nemáte čas!

0: Nic si z toho nedělejte – 80% rybářské veřejnosti je na tom stejně!

            

Přejeme do roku 2015 mnoho pohody, zdraví a kopu rybářských zážitků!

 

Text a ilustrace: ToRo 

 

Jak se Vám tento článek líbil?

  • bezvýznamný
  • nic nepřinášející
  • dobrý
  • velmi dobrý
  • vynikající

14 hodnocení, v průměru 4.3 hvězdičky

Komentáře prostřednictvím CHYTEJ.cz

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k článku

Pátek 2. ledna 2015 v 16:58® Klobasa
Klobasa

Jožko> Díky, i Tobě, bez toho humoru by to ani nešlo.

Pátek 2. ledna 2015 v 16:26® Jožko

Kde sa hrabe Čapek s R.U.R. !
Prajem úsmevom prešpikovaný rok 2015 !

Klobasa>

Tento příspěvek byl editován Pátek 2. ledna 2015 v 15:27 uživatelem Jožko.
Pátek 2. ledna 2015 ve 12:34® Klobasa
Klobasa

Nevím nevím hoši, ale podle mé bujné fantazie jste všichni trochu mimo. Tohle je totiž test z kategorie sci-fi a Toro bude převlečený za jednoho z nich. Jaký jiný pozemšťan by dokázal na našich vodách nachytat tak veliké a krásné ryby?? Moudřejším už jistě zapaluje a Jožko se v odpovědi za Dé nemýlil, rozvinul jsem trochu jinou teorii.

  1. Je jasný náznak toho, že už se blíží mimozemšťané. Proto vyrábíme ty větrné mlýny co mají naoko zadarmo vyrábět el.energii-ve skutečnosti budou brzy po celé ČR. Budou se točit tak rychle,až z nich bude cákat voda jako na obrázku A, a ti druzí nebudou moci u nás přistát s létajícími talíři. B) Bude ukousnutá planeta naší slunečné soustavy, tipuji Venuši, tam je život také možný, protože slunce i na ně bude dost veliké sousto. C) Se vztahuje k bodu B. Všimněte si chrupu darebáka co planetu ukousnul, rozdíly jsou patrné na první pohled. Chtějí nás postrašit dospělým obrovským zubatým jedincem a přitom planetku tisíce let žužlalo jen malé bezzubé nedochůdče, jen červík odhozený od mámy. D) To byl vskutku záhadný oříšek i pro mne. Nakonec jsem ho rozlousknul s tím, že to bude obrácená zkumavka na moč co používají lékaři, s vytékajícím obsahem slizské modré nemocné moči mimozemského neurčitého druhu. Na to navazuje opět bod E). Jako by nám chtěli říct jste v síti, vlastně v pasti.F) Protože přilétá náš první talíř, vlastně koráb. G) Toto je tabulka prvního Excelu nebo WordPadu z roku 1177 kdy nám to poprvé chtěli sdělit, něco jako kruhy v obilí. H) Film z kategorie sci-fi o na poslední chvílku rozšlápnutém červu, který mohl otrávit veškerou pitnou vodu na zemi, ten jistě všichni znáte. Tady autor testu nemlžil, použil z vlastní zkušenosti čerpané informace, neboť holohlavého Daddytze zná osobně a bojí se ho jako všichni mimozemšťané.(Kdo neviděl nepochopí). I) Sice to vypadá jako do záchodu padající stolice, ale nenechte se zmást, atomových výbuchů už tady pár bylo, tím nás ale nevyděsíte. J) Že vypadají mile? Jako zelené nohy slona, ve skutečnosti jsou zákeřní a zlí. K) Upadla jim jedna starodávná vrtule z létajícího talíře. L) A zase ty nevysvětlitelné obrazce. M) Po nich ten výbuch a tma. N) Tmou chtěli zakrýt jejich páření-vypadají jako dvě zelené mořské olihně, nebo sépie. O) Následuje krvavý sadomasochistický orgasmus. P)Začátek i konec-zrození nového života, jen nevím kterého?

Tak nevím, bude to 16. jako Sherlock Holmes?? Všem taktéž přeji veselý a úspěšný Nový rok 2015!

Čtvrtek 1. ledna 2015 v 10:48® Venca Zelenka
Venca Zelenka

Tak jsem si dal novoroční testík a nedopadl jsem tak nejhůř :-) Torpédo v plné jízdě, nakůslý koblih, fakt hodně strašidelná frnda, lžička do kafíčka, síťované punčochy, pohled do hlavně muškety, nedodělaný výkaz, prdlý odpad, divný atomový hřib, nemám tucha co je to za divné sloupy, modrý číňan na modrém kole, horizontální déšť, ani obraz ani zvuk, těsně před prdnutím, jehla v palcu, divná topografická značka. Na 1.1 dost dobrý :-D

Čtvrtek 1. ledna 2015 v 1:59® toro
toro

Jožko> BINGO! Dostal ses na nejvyšší možný level! Šestnáct správných odpovědí jsi smázl jako sliz z podběráku. Bravo!!! :o)

Středa 31. prosince 2014 v 17:36® Jožko

Ja som získal mínusové body za tieto odpovede :

A. Odtrhnutá vrtuľa člna B. Odtlačok chrupu sumca na mojich nohaviach C. Ústana dutina manželky po mojom príchode z alkoholickej rybačky D. Mimozemšťan nad rybníkom E. Sieťka na chaladenie piva F. Vodný vír odnáša rybárovu svokru G. Oblok pre pytliakov H. Rúra z liehovaru končiaca v násadovom rybníku

I. Obézna rybárka sa vynára z vody J. Pepermintový likér po úspešnom love K. Špáradlo s ikrou L. Lietajúce ryby v okolí kotolne na uhlie M. Sen rybára po údere olovkom do hlavy N. Dve pirane pri súboji O. Ihla v kope mäsa z lososa P. Plavák v Červenom mori

Pekného Silvestra !

Středa 31. prosince 2014 v 17:18® Inferno08

To spíš ten načatej vlasec a rybičky na mělčině se dali poznat, ale vidlička od hrotu byla dobrá!

Středa 31. prosince 2014 v 15:43® Illex lover
Illex lover

Přetržený hnojáček byl nejtěžší :) a pohled z candátí tlamy zase nejlehčí. Paráda!!!