Chytej.cz
Čeburaška STANDUP

11. CHYTEJ SRAZ aneb Jestřabický COMEBACK! necteno

10.7.2014 | chytej.cz | 6.055 čtenářů | hodnocení: velmi dobrý | komentáře: 28

11. CHYTEJ SRAZ aneb Jestřabický COMEBACK!Téma místa srazu vždy bylo předmětem dlouhých diskuzí. Na tom posledním, v Jestřabicích, zaznívaly názory, že by se měl další sraz konat na stejném místě, protože tu je hodně ryb, které dobře berou, je tu dobrá dostupnost, skvělé zázemí, ochotní a milí majitelé - zkrátka zdejší revír nemá žádný černý puntík, naopak jen ty zelené. Žádosti jsme vyslyšeli a historicky poprvé se další rok vracíme na stejné místo. Tedy do Jestřabic!
Přihlášky zde: http://www.chytej.cz/prihlasovani_na_akce/7/

Přihlášky zde:

http://www.chytej.cz/prihlasovani_na_akce/7/

 

007.jpg

 

Změna termínu 

Jelikož je Jestřabický revír mimořádně populární a celoročně téměř stále až do zimy plně obsazený, museli jsme zvážit změnu termínu. Je poněkud odvážná, ale jak se říká "kdo se bojí, nesmí do lesa". Na druhou stranu si myslím, že to bude změna zajímavá a vzhledem k tomu, že je revír skutečně dobře vybaven, nevidím v tom problém. Kapři a oblíbení jeseteři budou dle mého názoru brát ještě lépe než na sklonku léta a na své by si mohli přijít i vláčkaři, protože by již tou dobou mohli být nasazeni pstruzi, což by mohlo být vláčkařské eldorádo.

 

Kdo se může zúčastnit

Budu se jako každý rok opakovat, ale žádná změna - jednoduše každý, kdo má rád rybařinu, rybáře, dobrou zábavu a dobré jídlo. A je vcelku jedno, zda je členem nějakého rybářského svazu, nebo je nerybář a chce si třeba rybolov jen vyzkoušet.

 

Termín akce

V pořadí jedenáctý CHYTEJ-sraz se uskuteční ve dnech 10.10. - 12.10. 2014. 

Obvyklý příjezd je kdykoli během pátku a domů se většinou odjíždí v neděli po obědě. Samozřejmě, pokud se dohodnete se správcem revíru, můžete dorazit dřív nebo odjet později, v tomto nebude nikdo omezován. 

E-mail na správce: ryby@jestrabice.cz. Zde si můžete domluvit pronájem chatek, individuální příjezd apod. V případě, že budete potřebovat něco akutně, pak tel.: 602 832 077 a 606 235 010. Raději ale prosím používejte e-mail - majitelé revíru mne o to požádali.

IMG_0433.jpg

  

Jak se přihlásit a seznam přihlášených

Přihlášení je tradičně jednoduché: http://www.chytej.cz/prihlasovani_na_akce/7/

 

Místo srazu

Jak již bylo v úvodu článku řečeno, místem konání srazu bude na četné žádosti mimořádně oblíbený soukromý revír Jestřabice. Jedná se cca 6 ha přehradu nedaleko Kyjova. 

Revír disponuje celkem velmi bohatou rybí obsádku i ve velmi zajímavých velikostech. Jedná se především o kapra, jesetera, štiky a candáta. Mohou se zde objevit zbytky pstruhů a sivenů, dále sumeček skvrnitý a bílá ryba. 

IMG_1359.jpg

 

005.jpg

 

IMG_0188.jpg

 

009.jpg

 

V těsné blízkosti je k dispozici ještě malý rybník s bohatou osádkou pěkných, ale vychytralých štik. Kdo se účastnil předchozích srazů, bude dobře vědět, jak nás zde vyškolily. Letošní sraz by měl být jejich lov příznivější, protože jak známo, je pozdější část roku přeci jen pro lov dravců příznivější.

Zájemcům o lov kapra na přehradě doporučuji vzít si větší tvrdé nástrahy (boilies, pelety, hrubý partikl), protože při lovu s běžnou vnadicí směsí se asi budete neustále potýkat se záběry bílé ryby. 

 

IMG_0296.jpg

 

IMG_0096.jpg

 

 

Motivačně také nemohu tradičně nepřipomenout Zdendův úlovek kapra o délce tuším 98 cm:-) 

Pokud něco zapomenete doma, je dobrou zprávou, že jestřabičtí mají některé rybářské potřeby k prodeji přímo na místě. 

 

IMG_0557.jpg

 

Fotografie úlovků, kompletní stránky revíru i kontakt na správce a provozovatele naleznete zde:

http://www.jestrabice.cz

 

Jak se přihlásit a seznam přihlášených

Přihlášení je tradičně jednoduché: http://www.chytej.cz/prihlasovani_na_akce/7/

 

Program akce

Sraz nemá tradičně pevný program a jeho náplň se skládá z mnoha činností, které jsou mezi rybáři oblíbeny a jejichž poměr si každý namíchá podle svého gusta. Můžete rybařit, relaxovat, plkat s kolegy nebo se zašít někde na druhé straně rybníka a tam se zařídit po svém. Doporučujeme se pilně věnovat i  konzumaci našich specialit, jimiž jsou naše srazy proslulé.

 

IMG_1073.jpg

 

Zatím se neuskutečnil jediný sraz, na kterém by měl někdo z účastníků hlad či mu nechutnalo. Jídla a piva bude opět přebytek, tak roztahujte žaludky teplou vodou, ať nevezeme zase jídlo domů :-)

 

IMG_0325.jpg

 

IMG_0252.jpg

 

Těšit se můžete na pečené prase, hory steaků a klobás, nebude chybět nezapomenutelná živáňská, resp. dvě živáňské a těšit se i můžete na zelňačku z dílny Davida, Petrovy tzatziky a salát coleslaw či neustálé uzení všelijakých dobrot či luxusní gulášek. Přesný jídelníček ještě bude upraven a doplněn! Pokud se chcete něčím dobrým pochlubit sami, něco přivezte. Např. na pečenáče či sladkosti naší tety Mary asi nikdy nikdo nezapomněl!

 

IMG_0232.jpg

 

IMG_0254.jpg

 

IMG_0078.jpg

 

006.jpg

 

002.jpg

 

002.jpg

 

IMG_0211.jpg

 

K pití bude tradičně pivko a pro děti nějaké to nealko.

 

Hudební session

Vloni se nám to pěkně sešlo a tak doufá, že letos to nebude jiné a zase si uděláme hudební večírek. Každej, kdo něco umí a má nástroj, berte s sebou!

 
 

Škola vábení sumců, lovu přívlačí se smáčky a na dropshot, nahazování s multiplikátorem apod.

Součástí srazového volného programu bude tradičně pro případné zájemce osobní instruktáž o lovu na smáčky, předvedení lovu na dropshot, ukázka způsobů navazování a trénink vábení sumců vábničkou. 

 

Ubytování

Ubytovací kapacity jsou v Jestřabicích celkem slušné, přesto si nezapomeňte chatky včas rezervovat. Bývá o ně veliký zájem! Ostatní mohou spát ve stanech či bivacích okolo jezera.

 

Srazový BONUS 

Pro každého účastníka akce chystáme tradičně dárek. 

 

Cena akce

Cena celé akce zahrnuje cenu víkendové povolenky (700,- Kč) a veškerou konzumaci jídla a pivka po celou dobu srazu. Cena vychází z prostých nákladů na celou akci a počítáme jako vždy s nulovým ziskem pro nás jako pořadatele a to v tom lepším případě.  

Základní cena akce pro rybařícího účastníka je 1590 Kč.

Při platbě celého poplatku předem na účet je cena 1390 Kč.

 

V ceně je povolenka na celý víkend, veškeré jídlo a pivo, a vlastní ubytování ve stanu či bivaku, případně v autě.

 

Platby zasílejte před srazem na účet číslo: 2700342246/2010

 

Jako variabilní symbol použijete číslo, které vám bylo přiděleno při přihlášení (na seznamu přihlášených vlevo od vašeho jména).

 

Platby převodem provádějte prosím do 30. 9. 2014!

 

V případě, že zrušíte svou účast po 5. 10. 2014, je platba nevratná! Zní to krutě, ale když s Vámi počítáme a nakoupíme jídlo, vyrobíme dárečky a rezervujeme místo na přehradě a Vy pak nepřijedete, musíme vše zaplatit z vlastní kapsy.

 

Sleva

Cena pro nerybařící doprovod (přítelkyně, manželka apod.) 900,- Kč, cena pro děti do 12 let 700,- Kč. 

I zde platí sleva pro platbu celé částky předem na účet - a to 10%.  To znamená, že nerybařící doprovod potom zaplatí jen 810 Kč a cena pro děti do 12 let bude 630 Kč.

 

Děti a pejskové

Někteří rodičové s sebou určitě vezmou děti. I já tak učiním :-), takže se nebojte a pokud nějaké máte a nebojíte se, že spadnou do vody, vezměte je také.

 

IMG_0521.jpg

 

Dotazy

Případné dotazy směřujte do tohoto fóra: Sraz - Anketa

 

IMG_0568.jpg

 

Předchozí srazy

Zde si můžete projít články ze všech dosavadních ročníků a pokud jste se jich účastnili, tak i zavzpomínat na události, které vstoupily do dějin našeho serveru a jeho přátel. Rozhodně doporučuji prohlédnout si fotky z loňska - v článku jich je přehršel :-)))

rok 2013: http://www.chytej.cz/clanky/1399/

rok 2012: http://www.chytej.cz/clanky/1253/

rok 2011: http://www.chytej.cz/clanky/1093/

rok 2010: http://www.chytej.cz/clanky/918/

rok 2009: http://www.chytej.cz/clanky/768

rok 2008: http://www.chytej.cz/clanky/696/

rok 2007: http://www.chytej.cz/clanky/617/

rok 2006: http://www.chytej.cz/clanky/540/

rok 2005: http://www.chytej.cz/clanky/455/

rok 2004: http://www.chytej.cz/clanky/345/

 

Myslím, že vše podstatné bylo řečeno. Za CHYTEJ.cz všechny potenciální účastníky srdečně zveme a zejména doufáme, že se tam ve zdraví sejdeme se všemi tradičními návštěvníky, kteří tvoří historii oněch nezapomenutelných setkání už několik let.

 

Text a foto: David Havlíček, archiv CHYTEJ.cz

 

Jak se Vám tento článek líbil?

  • bezvýznamný
  • nic nepřinášející
  • dobrý
  • velmi dobrý
  • vynikající

6 hodnocení, v průměru 4.3 hvězdičky

Komentáře prostřednictvím CHYTEJ.cz

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k článku

Pondělí 29. září 2014 v 9:17® Robur
Robur

ty woe, teď jsem vše vymenežoval, turnaje zajistil. Dokonce nám los přál a hrajeme 30km od Jestřabic a pointa. Sraz není tento víkend, ale až další, tak jdu bádat, jak to bude dál s termíny.

Čtvrtek 17. července 2014 v 6:05® prcek09
prcek09

Ok. Vezmu mu sluchátka jak měl Otík. Mě se zdálo ze mě budí v noci nějaký chrápání a ona to není manželka ale ty :-D

Středa 16. července 2014 v 16:47® Shrek
Shrek

no vem mu špunty do uší, jelikož prej hrozně chrápu na celou jižní Moravu. I když je to asi blbost, jelikož já v noci nic neslyšel :-D

Středa 16. července 2014 ve 12:52® prcek09
prcek09

My s nim jezdíme docela často. Ve společnosti je zatím pomalu radši než doma. Samozřejmě bude záležet jestli bude volna chatka a jaky bude počasí. Když by bylo škaredě tak by s maminou musel zůstat doma. Proto jsem se ptal jak se večer moc ejchuchá

Úterý 15. července 2014 ve 20:58® Shrek
Shrek

no nevim, 11ti měsíční špunt? já mám bobky vzít tříletého – v té době už skoro 4 letého sviště.

Sobota 12. července 2014 ve 21:13® HaD
HaD

Kdepak :) nic :)

Sobota 12. července 2014 v 19:52® prcek09
prcek09

Ok. Super. Děkuji za info. Jinak za něj taky 700Kč?

Sobota 12. července 2014 v 19:32® HaD
HaD

prcek09> myslím, že by to neměl být velký problém…

Sobota 12. července 2014 v 18:12® prcek09
prcek09

Nazdárek kolegyně ☺, nikdy na srazu nebyl. Mam v té době 11 měsíčního prcka. Bejvá tam v noci dost rachot aby se vyspal? Diky moc za info

Pátek 11. července 2014 ve 20:18® kubas
kubas

OBr> To je rozumné :-).

Pátek 11. července 2014 v 17:45® Shrek
Shrek

OBr> vezmu mladýho, tomu je 3,5, zahřejou se navzájem…

Pátek 11. července 2014 ve 14:36® OBr
OBr

kubas> vono tam těch potenciálně traumatizujících strejdů bylo víc ;-) ..ale ne, sama mi pořád říká, kdy zase pojedeme na ty ryby za strejdama pod stan, moc se jí tam líbilo, jinak by si na to ve svých 3 letech nepamatovala

Pokud nebude teplo, tak jí asi brát nebudu, byla by to už trochu větší starost, musím bejt rozumnej.

Pátek 11. července 2014 ve 14:12® HaD
HaD

:-D

Pátek 11. července 2014 ve 13:38® kubas
kubas

OBr> Chudák Linda má trauma ze strejdy reguluse nebo co :-D?

Pátek 11. července 2014 ve 13:31® OBr
OBr

Možná by to chtělo zateplenou folii, pražáci jsou prej na chlad hákliví a ráno je z toho bolí hlava :-)

Pokud bude někdo plánovat cestu, budu mít volný auto, malou letos brát nebudu, takže budu mít spousty volnýho místa.. beru jen jeden žlutej prut a deku…zbytek prostoru hodlám vyplnit chmelovým extraktem a několika odřezky pařízku ;-)

Tento příspěvek byl editován Pátek 11. července 2014 ve 13:31 uživatelem OBr.
Pátek 11. července 2014 v 9:24® džigit

kubas> obzvlášť,když někoho budem vláčet za (sto) péro :-D

Tento příspěvek byl editován Pátek 11. července 2014 v 9:42 uživatelem džigit.
Pátek 11. července 2014 v 9:23® HaD
HaD

Strečku objednáme, bude dost :)))

Pátek 11. července 2014 v 8:46® kubas
kubas

Stretch fólie není nikdy dost :-).

Čtvrtek 10. července 2014 ve 21:45® Shrek
Shrek

mám vzít nějakou stretch fólii, nebo jí bude dost? ;-)

Čtvrtek 10. července 2014 ve 20:39® sethy
sethy

casper> O vikendu jsem to řešil s tomíkem. Jeden vláčák (gumy poberem od Dejva) a hotovo :-)

Čtvrtek 10. července 2014 v 16:18® casper
casper

sethy> když pojedu, tak jen s vláčákem, jinak to samozřejmě nemá smysl :-D

Čtvrtek 10. července 2014 v 16:00® sethy
sethy

David H.> Optimisto :-D

Čtvrtek 10. července 2014 v 15:57® HaD
HaD

letos se bude vláčet o sto péro! :-)

Čtvrtek 10. července 2014 v 15:51® sethy
sethy

casper> hlavně si už letos neber pruty, víš že je to zbytečné :-D

Čtvrtek 10. července 2014 v 15:10® HaD
HaD

casper> a letos s nějakým zvučným nástrojem!!!

Čtvrtek 10. července 2014 v 15:01® casper
casper

David H.> jooooooo to je mi jasný, budu muset přijet a uhájit svou pražáckou čest :-D přece nejsem žádnej přizdisráč :-D

Čtvrtek 10. července 2014 ve 14:27® HaD
HaD

casper> Blbý je, že když nepojedeš, bude to vypadat, jako že máš morální kocovinku ze sociální sebevraždy a bojíš se :-D

Čtvrtek 10. července 2014 ve 14:11® casper
casper

tak přemýšlím, jestli si pojedu i letos uříznout kósek té moravské ostudy :-D