Chytej.cz
Čeburaška STANDUP

Vložení inzerátu

Pravidla zveřejnění:
 • Kromě rubriky "Komerční inzerce" jsou všechny ostatní rubriky určeny pouze a jen k běžné soukromé inzerci. Inzeráty komerčního charakteru, umístěné do těchto rubrik, budou bez upozornění smazány. Pro tento typ inzerátů je určena zpoplatněná rubrika Komerční inzerce.
 • Inzeráty v rubrice Komerční inzerce jsou zpoplatněny následovně:
  • Na 1 měsíc (30 dnů) - 250 Kč
  • Na 2 měsíce (60 dnů) - 400 Kč
  • Na 3 měsíce (90 dnů) - 500 Kč
  Po vypršení doby uhrazení jsou zobrazovány jako nezvýhodněné, a to do celkové délky 3 měsíců.
 • Inzeráty jsou standardně zveřejněny po dobu tří měsíců. Během této doby jej můžete kdykoliv smazat (zadáte-li do kontaktního spojení váš e-mail, na který vám zašleme patřičné instrukce).
Přidání inzerátu
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Základní údaje
Kontaktní údaje
Povinné pole je PSČ a e-mail nebo telefon.

Uvedete-li zde svůj email, bude vám na něj doručen odkaz,
díky kterému budete moci inzerát kdykoliv smazat!
 

Text inzerátuTIP: zformátujte text pomocí syntaxe Texy! a získejte více pozornosti čtenářů!


Zveřejnit u partnerů
Pokud chcete, zdarma zveřejníme Váš inzerát i na stránkách našich partnerů.

www.profit-inzerce.cz

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat